Венета Райкова бременна?

  • 16 864
  • 182
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 426
Какво толкова странно има една анорексичка да качи няколко кила? Divana, ти видя ли я на живо, защото ако е бременна, то никак не й личи.  Crossing Arms

Ако й проличи скоро - ще черпиш, ако не - аз черпя Peace

не са само килата, ами и дрехите и са като на монахиня в последните предавания, преди беше по така......

# 136
  • Мнения: 3 423
Може да е в депресия.

# 137
  • Мнения: 6 417
 Joy Венета толкова се притеснява да не й седне някой на стола, че хич не ми се вярва да е бременна  Rolling Eyes

# 138
  • Мнения: 3 423


Ето ви го списанието. Има само една малка и незначителна подробност - че това не е Венета.  Laughing

Това трябва да съм аз, щом не е Венета.

# 139
  • Мнения: 4 435
Елена Ангелова е толкова по-хубавка от Венета,как можахте да я сбъркате? Shocked

# 140
  • Мнения: 982
Елена Ангелова е толкова по-хубавка от Венета,как можахте да я сбъркате? Shocked
Е,приличат си.Голяма работа,че някой ги бърка.Пък кой по-хубав,кой по-грозен е въпрос на вкус.

# 141
  • Мнения: 1 218
Абе мацки,
днес обсъждахме с една дружка въпросът ...
И решихме, че таз скумрия Венета, току тъй тоз чироз не би наедрял така видимо. Требе да има некква причина. И тия постни селски рокли дето ги навлича напоследък ...
И дръжте се сега да не паднете  Joy
Стигнахме до умозаключението, че е получила алергична реакция от поставянето на новите й силиконови цоцки  и се е подула Joy

# 142
  • Мнения: 2 037
 Simple Smile Каква богата фантазия! Дайте да изпратим подписка до "Горещо" да ни бъде разкрита истината! Simple Smile

# 143
  • София
  • Мнения: 5 606
Simple Smile Каква богата фантазия! Дайте да изпратим подписка до "Горещо" да ни бъде разкрита истината! Simple Smile
Съгласна! Peace  Grinning

# 144
  • Мнения: 646
А дали освен на гърдите не е направила и някакво подобрение на лицето? Изглежда някак много различна. Само зле сложеният грим е същият...

# 145
  • Мнения: 4 447
А дали освен на гърдите не е направила и някакво подобрение на лицето? Изглежда някак много различна. Само зле сложеният грим е същият...

Тя си слага ботокс.

# 146
  • Мнения: 646
За ботокса всички знаем. Питах се дали няма и друга поправка  Wink

# 147
  • Мнения: 4 447
За ботокса всички знаем. Питах се дали няма и друга поправка  Wink

Май на носа и на ушите, ама не знам....

# 148
  • Мнения: 646
Знам ли , мисля си че  ако Венета  беше бременна веднага щеше да се похвали, както правеше с брака си  Rolling Eyes

# 149
  • Мнения: 4 447
Знам ли , мисля си че  ако Венета  беше бременна веднага щеше да се похвали, както правеше с брака си  Rolling Eyes

Просто не знае от кого е и за тва си трае... майтапя се, от де да знам...

Общи условия

Активация на акаунт