За целуването по устата

  • 4 034
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 614
Да така ни целува, защото е папагалче, и иска така, както ние се целуваме. За сега ми харесва...
Никого другиго не целува така, а и аз няма да съм доволна ако го прави!

# 61
  • Мнения: 463
Наистина е неприятно! И аз не удобрявам този вид целувки. Някак неестествено ми се виждат. Аз нямам този проблем все още, но също съм се замисляла и не ми става приятно. ДАно преодолеете това!

# 62
  • Мнения: 2 018
Всичко е въпрос на възпитание - зависи как са ви възпитали вашите родители.
Въпрос и на нагласа - ако някой е възпитаван без тези целувки, а иска да целува детето си по този начин, в началото може да му се вижда странно, но после се свиква и всичко е нормално.
Зависи какво искате вие родителите.

# 63
  • Мнения: 2 631
Целуваме я по устата, да. Между нас го приемам, но когато става въпрос за външни хора - не  Naughty
Peace

 Peace

# 64
  • Мнения: 4 296
Изпадала съм в ситуация в която моята кумица непрестанно целуваше детето ми по устата. Много му се радваше и считаше това за нормално. Аз се дразнех неимоверно и се чудех как тактично да и кажа да не го прави. Върха беше като тръгна да го целува въпреки, че беше хремава и кашляше. Не издържах и направих забележка. Постарах се да внимавам с тонът, но вероятно съм направила някаква физиономия, защото от тогава се въздържа.
А иначе малкия целува мен и татко си по устата, но много рядко. На този етап, докато още е малък, смятам, че е допустимо и няма нищо странно.  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 2 648
По устата целувам единствено мъжа си.Децата целувам навсякъде другаде,но инстинктивно избягвам устните.Нямам обяснение защо го правя,така ми идва от вътре.Бабите не съм видяла да целуват по устата...

# 66
относно целувките децата си и близките, които обичам целувам по устните и определено ми е приятно. newsm47 newsm51 newsm10

# 67
  • Мнения: 132
По устата целувам единствено мъжа си.Децата целувам навсякъде другаде,но инстинктивно избягвам устните.Нямам обяснение защо го правя,така ми идва от вътре.Бабите не съм видяла да целуват по устата...

Това все едно аз съм го писала Peace

# 68
  • Мнения: 4 187
Целувам дъщеря си по устата, не виждам нищо лошо,или ненормално в това !

Общи условия

Активация на акаунт