Uriage

  • 42 828
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 776
Zdraveite, az sashto sam potrebitel na markata - produktite im sa dosta izdarjani, nqmat parabeni-koeto vse pak e vajno. Sestra mi polzva seriqta Hyseac i e izkluchitelo dovolna-ne znam zashto pri teb ne se vijda efekta - sestra mi e izklycitelno dovolna ot gela za ejednevna upotreba i lotion-a. Az sam vlubena v termalnata voda-izpolzvam q vmesto noshten krem-strahoten film pravi varhu kojata i mai tova e nai-dobre hidratirashtata termalna voda, koqto sam izpolzvala. Sashto taka mi haresva i seriqta peptilys...

J.V.V, би ли споделила повече за околоочния Пептилис, аз си го купих преди известно време, но ми го тафиха Mr. Green и така и не успях да го ползвам. Има ли видимо действие срещу финните линии в околоочната зона? Сегашната ми дерматоложка много го хвали Thinking

# 31
  • Мнения: 58
Не съм изобщо доволна от крема им за себореен дерматит, ефект нула.

# 32
  • Мнения: 31
Някой знае ли от къде в София мога да си купя Roseliane, но тониращ крем с цвят?

# 33
  • Мнения: 776
Някой знае ли от къде в София мога да си купя Roseliane, но тониращ крем с цвят?

Имаш предвид коректора ( 15 мл. ) против зачервявяния ли? Или става въпрос за нов продукт Thinking Виждала съм само "стандартен" крем от въпросната серия в аптечната мрежа Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 31
Може да съм се объркала, но не ми изглеждаше като коректор, а вариант на Розелиан, но тониращ крем. Много съм доволна от тониращия на Uriage с SPF. Много чувствителна кожа имам и той спаси положението на морето, когато лицето ми се белеше. Искам напълно ФДТ да заменя с тониращи кремове, медицинска козметика. Има не особено приятен мирис и е доста гъст като консистенция. Винаги трябва да се слага нещо мазно отдолу, поне при мен, иначе няма размазване, но пък за 2-3 дни кожата ми се възстанови. Сега обаче тубичката ми свършва, а не мога да намеря такъв. Още повече, че идва зима и искам да не се притеснявам нон-стоп, че изглеждам като селска мома с румени бузи от студа. Мислите ли, че Roseliane е добър вариант в тоя случай? Червенината е не само резултат от климатичните промени, но и понякога просто ей-така без особена причина си ми се появява..я пъпчица, я зачервен участък..и така си и отминава. Трябва ли пак да поставям тонове макиаж отгоре, за да не съм червена и на петна или пък обелена, защото кожата ми е прекалено изсушена от вятъра? И ако трябва каква марка издържа малко повече на студ? Съжалявам запитването ми не е за тук, но въпроса ми е има ли Uriage подходящ крем за зимни условия? Благодаря Embarassed

# 35
  • Мнения: 15
http://www.labo-uriage.com/index.php?option=com_content&task … =27&Itemid=29
Това ли е хидратиращата маска,за която говорите?

# 36
  • Мнения: 776

Да, много добър продукт, препоръчвам Peace

# 37
  • Мнения: 52
Искам да изкажа моето пълно разочарование от тази козметика.И по-точно от крема - Толедерм. Уж за чувствителна кожа и ала бала... намазах се и след минутка лицето ми пламна, зачерви се направо започна да пари ..станах на червени големи петна.. не можах да насмогна да го измия..изчистя и каквито и да било действия..Хубаво, че имах друг крем у дома с успокояващ ефект/да не споменавам фирмата може и да не е позволено/.Препоръчвам на хора, които имат проблемна кожа да не си закупуват този крем, макар, че на всички различно действа де...то за това дават тестери..

# 38
  • Варна
  • Мнения: 691
а при теб какъв е проблема че използваш този крем

# 39
  • Мнения: 9 095
скок в темата, днес бях при дерматоложката и си потроших краката да обикалям цяла Варна!!!!! за да си купя цялата серия Hyseac #Cussing out в санита на окръжна болница нямат лосиона, чак в сряда, в аптеката на червения го продали преди минута, че чак на санита на пощата взех предпоследния, ползвах и промоцията като купиш 2 продукта измиващия гел подарък и доволна и щастлива заподскачах към вкъщи. Изчетох мненията и ще ви кажа че от 2години се опитвам с подръчни средства да се преборя с лицето си- то не бе клиник, не бе ести лаудер, не бе не помня вече какво...днес отивам при лекарката и се оказва че имам акне, ама кой да иде навреме...не ми е възрастта за такива болежки, ама на- случило се, сега ще пия хапове и ще мажа тия кремове да видим какво ще се случи, но не смятам че цената или марката на козметиката определя как ще повлияе на кожата Peace

# 40
  • Мнения: 20
Aз си купих един дневен флуид по препоръка на аптекарка - бил идеална основа за грим.
За сега съм доволна - ползвам от 2 седмици и не чувствам някакъв дискомфорт, дори напротив - много приятно попива, без да опъва кожата или да оставя неприятно усещане.

Kъм флуида имаше и подарък термална вода, която честно казано сякаш наистина е леко солена, в сравнение с тази на Авен, при която не съм усещала някакъв вкус.  Laughing

# 41
  • Варна
  • Мнения: 691
Аз от тази термална вода не съм доволна Взех я по препоръка на аптекарката като освежаваща към себорейния дерматит на дъщеря ми. Точно обратното стана. От второто напръскване кожата и се зачерви много и сега имам двоен проблем

# 42
  • Мнения: 0
И аз не съм доволна от термаланат им вода. Имам суха и адски чувствителна кожа, която вместо да се успокои се раздразни.
Но пък ми хареса кремчето им против зачервявания Розалиян - по нищо не отстъпва на Авен-ския Антиружор.

# 43
  • Мнения: 9 095
Аз от тази термална вода не съм доволна Взех я по препоръка на аптекарката като освежаваща към себорейния дерматит на дъщеря ми. Точно обратното стана. От второто напръскване кожата и се зачерви много и сега имам двоен проблем

гледам че си от Варна, вчера обиколих целия град за да намеря цялата серия и междувременно попаднах на няколко аптекарки които изключително успешно казаха че могат да ми предложат и по добри продукти от тези, тези не се търсели просто...и се спукваха да ми предлагат юсерин, виши, биодерма, ла рош посе и тн...аз обаче се каня около година да ида на лекар за лицето си и вчера чак изплаших лекарката Joy ама мислех че просто имам нужда от пилинг, кой да реши че на дърти години ще се окажа с акне Rolling Eyes следователно тя ми изписа серията по рецепта, заедно с лекарство /перорално/ и ми каза  да търся точно това, да не слагам абсолютно нищо друго на лицето било ексфолианти, маски, фдт, най- много слънцезащитен след 1-2 седмици, 2 пъти вече си мия лицето и това което ми прави приятно впечатление е че не боли, за тези които са минали по пътя знаят как боли и щипе от всичко и как се зачервява кожата от нищо, просто наистина успокоява. Бях предупредена обаче че от козметиката не очаквам чудеса, просто да успокои, истинското почистване ще си дойде с лекарствата Peace

# 44
  • Мнения: 776
Термалната вода е ужасна, тя се води май изотонична, ако си спомням правилно. Въпросът е, че страшно ми раздразни капилярите по бузките и брадичката Naughty Най-съм доволна от термалната на Авен, следва тази на Ларош Peace
Тед, дано се оправиш  bouquet по-скоро. Аз Hyseac ползвах като успокояваща грижа след пилинг процедури, не знаех, че става и за акне Thinking. Надявам се да останеш доволна Peace

Последна редакция: нд, 02 май 2010, 11:23 от kiora

Общи условия

Активация на акаунт