Условия за прием в ОДЗ и ДГ в София

  • 32 327
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 912
чакай, тити малко ме обърка с този пост...нали можем да кандидатстваме за максимум 3 места?

# 31
  • Мнения: 9 990

С риск да ме оплюят някои, дори си мисля, че по-големите деца трябва да са с предимство.



И аз съм на същото мнение. На мен през февруари ми свършва майчинството, а през септември и неплатената.  Нямам никакво друго решение, няма кой да гледа бебка, а и не е длъжел де.

Аз пък не мисля, че трябва да има предимство за по-големи или по-малки  Naughty. На мен също толкова ми се налага да се върна на работа, въпреки че имам още повече от година от майчинството (не мога да си позволя да съм професионално неактивна по 2 години на дете, предвид, че искам да имам 2 или 3). Да не говорим, че някои жени получават социално (ако не бъркам термина) майчинство- една година по 100 лв.  #Crazy
Не одобрявам изобщо деленето на набори за яслата. За мен това си е дискриминация. В ОДЗ-то до нас яслените групи не са по възраст , а са смесени, въпреки че са 2. "Така било по-добре за децата".
[/quote]

Ц, няма да те оплюя, щото знам, че ви е зор.Минала съм по пътя с първото си дете.Сори, ама моето сега е на детегледачка, не си чешам у дома главата, а ходя на работа.Идея си нямаш колко им е важно и на майките с деца 2007 набор да се докопат до градина.И пак сори, но моето е с предимство, нищо, че е 2007-как да водя две деца на две различни градини-ако ми покажеш фокуса-евалата.Така че-зор не зор, бебето ми е вътре, а някое, което е на 2 и половина ще остане навън.Ми-не ми е кеф-ама няма и как да си отстъпя мястото-как па не го разбрахте. Tired

Венда-не се отваря, ЩОТО пипат по сайта СЕГА.Което е недопустимо-часове преди старта те ОЩЕ да пипат и оправят каквото и да било.

# 32
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Някой знае ли защо в момента (20:13) не се отваря нищо на този сайт освен надпис "Важно!!! Регистрация на деца и кандидатстването в детски градини ще започне на 4-ти февруари 2008 година от 9:00 часа."
???
http://kg.sofia.bg/kg/home.nsf/vPagesLookup/home~bg

тук също ли?


Регистрация и кадидатстване  утре в 9ч!!!!!!!!!!!

кандидатства се за неограничен бр градини - или ограничението идва от бр на градините в софия

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 20:24 от Томасе

# 33
  • Мнения: 9 990
Томасе-това,което си дала и то гърми.Сори, ма не е нормално, па вие си бъдете оптимисти и се кефете на екстрата.Пожелавам на всички утре късмет, въпреки че знам, че малцина от нас ще имат такъв евентуално.

# 34
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Томасе-това,което си дала и то гърми.
в смисъл?

# 35
  • Мнения: 9 990
В смисъл-отваря ми грешка.На това му се вика-сайта гърми.

# 36
# 37
  • Мнения: 12
ЗРАВЕЙТЕ,Много мами питаха за сайта защо не е активен в момента като беше в петък ? Някой знае ли? Защо сега промениха и блокираха страницата нали сега е последния момент за разглеждане и който не е влизал преди да го разгледа сега ,Дори в новините по бтв го казаха влезте и разгледайте .................ама как??????????????
И да питам Задължително ли е да се пишат имената и ЕГН то на родителите
Мерси и успех на всички утре

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 61
В смисъл-отваря ми грешка.На това му се вика-сайта гърми.
Коя беше фирмата, която изготвя сайта за кандидатсване в детските заведения?

# 39
  • Мнения: 327
а бе сутринта в 9.00ч ли ще можем да виждаме градините пак, щото от свободните бройки ми зависи реда на кандидастване. аз успях в петък само с една директорка да говоря и само за там ми е ясно. напрово не ни дадаха време за реакция с това разделение на яслата. като глегам бройките ми се струват много нелогични и  се страхувам че след кандидастването ще ги разместят пак и ...все пак се очаква системата да ги сложи по посочените свободни места, за яслата става въпрос. всичко приемам а ма това в последния момент беше много нечестно.

# 40
  • Мнения: 45
Мами, някой знае ли какво представлява бутона Преглед в детски градини в страницата Кандидатстване.
И след като кандидатстваме за дадена ДГ с back ли се връщаме или си отиваме пак на списък с ДГ?

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 61
Не е задължително да пишеш имената и ЕГН-та на родители.Можеш по-късно да влезеш и да допълниш тази информация. задължителна е информациатаотбелязана със звездичка.

# 42
  • Мнения: 1 976
http://kg.sofia.bg/kg/kg.nsf/vKindergartens/0F59F6DC0B5B269DC2257371006996B Имате ли представа защо за тази детска градина вече има една кандидатура за трета група????

http://kg.sofia.bg/kg/kg.nsf/vKindergartens/5E41D5F24C70183DC2257371006996A4
тук пък в ЦДГ, където няма ясла и би трябвало да има места в 1-ва група, няма едно свободно????

# 43
  • Мнения: 9 990

Отваря ми на "онче-бонче.Веднъж зареди страницата, друг път гърми.

Алекси-великолепните Сирма солюшънс Tired

# 44
Това, че няма да има веднага обратна връзка за класирането ме навежда на мисълта, че администратора на сайта може да си добавя регистрации със задна дата (час).  Twisted Evil

Някй да знае случайно колко е "таксата" на админа за записване на дете в детска градина?

Общи условия

Активация на акаунт