Условия за прием в ОДЗ и ДГ в София

  • 32 328
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 479
ГЛЕДАТЕ ЛИ БТВ????????

# 736
  • Мнения: 184
Проблема е че няма места и този проблем няма да се реши нито с ново подаване нито с нова система нито с висене пред градините!!!
Дори да кандидатстваме на ново , или да чакаме пред градините ще има 3000 деца който няма да могат да влязат в системата.
Можем да се изпокараме да спорим и т.н но това няма да реши проблема ......
Дори да кандидатстваме на ново ясно е че пак няма да има равен старт.... равен старт ще има когато има места на навсякъде и борбата е кой в коя детска градина ще влезе

Проблема на общината е общината възможно най бързо да се отворят нови детски градини и смятам ще трябва да видим усиля в тази посока и резултата а не предизборни обещания само ,
 щом може една 10 етажна сграда да се построй за един сезон то може да се построят за същото време и детска градини има и  други вариант
 една майка предложи например  общината да подпомага родители чийто деца не са влезли, със същата субсидия която дава на дете в детска градина.

# 737
  • Мнения: 631
Според мен трябваше подаването да става по райони - днес Дружба, утре Лозенец, вдругиден - Младост .............и нямаше да има такъв срив във системата. Просто не знам какво да кажа

# 738
# 739
  • София
  • Мнения: 1 272
Нямам думи. Това е някава пародия просто!


абсолютна

зърнах за момент нача;лната страница, попълних регистрационната форма и всичко изчезна

нета си ми е достатъчно бърз, това не е обяснение

# 740
  • Мнения: 1 479
В МОМЕНТА ПО БТВ СЕ ОБЯСНЯВА ОТ КАМЕН ЙОРДАНОВ,ЧЕ ХАКЕРИ ИМАЛО В СИСТЕМАТА???????? #Crazy

# 741
  • Мнения: 984
късмет- какъв по-справедлив критерии за кандидатстване в ДГ, това са думи на КАМЕН ЙОРДАНОВ  Shocked

# 742
  • Мнения: 131
Какво значи "входящ номер" в системата или за градината?

# 743
  • Средната земя
  • Мнения: 371
По-голяма глупост от тази система-НЯМА!

# 744
  • Мнения: 24
Още в 9.10 часа въпросният Директор: Камен Бориславов Йорданов беше изключил телефона си, защото съобщението на оператора гласеше "Телефонът на абоната не е включен". Десет минути по-късно вече съобщението гласеше "Поради технически причини...".
 Звънях в "Хоризонт",  писах на още няколко места... И какво от това?!
 Сега в момента сайтът е спрян - "Отдалечен сървър прекрати връзката". Ако знаете само  ooooh! (и сигурно не съм единствена!) зарязах си детето, скарахме се с мъжа ми - ситуацията, като пред взрив... Снощи цяла нощ съм сънувала регистрации, методи, стратегии... Комично!
И двамата сме компютърни специалисти! Той дори днес не е на работа. Снощи до късни доби оправяхме флашове, настройвахме браузъри, електронни формуляри за бързо избиране...
Някой тука във форума спомена протести - склонна съм! Ще вия, ще лая, ще бълвам отрова! Моля Ви, мами!!! Нека не оставяме нещата така! Моля Ви!

# 745
# 746
  • Мнения: 47 996
късмет- какъв по-справедлив критерии за кандидатстване в ДГ, това са думи на КАМЕН ЙОРДАНОВ  Shocked
новият ми фаворит, след масларова

Общи условия

Активация на акаунт