Как се обръщате към свекървата?

  • 9 851
  • 235
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 120
ааааа ъъъъъ

# 196
  • Мнения: 1 035
До преди четири - пет месеца с " майко" Но след поредната и глупост(да не уточнявам)  Rage го замених с баба С..... 
Когато се обръщам директно към нея- с ТИ

# 197
  • Мнения: 2 663
Обръщам се към свеки (много зле ми звучи самата дума свекърва) по име.Нито тя, нито аз не желаем да и казвам "майко" на мнение сме , че майката е една и няма какво да се занимаваме с глупости. Mr. Green Разбираме се чудесно, тя е прекрасен човек!

# 198
  • Мнения: 258
аз имах голям проблем, защото до скоро не и виках никак!
Това беше ужасно, защото като исках да се обърна към нея по някакъв повод откачах и чаках да ме погледне за да я попитам ... Сега /някак си изведнъж стана/ и викам по име. Чувствам се далеч по-добре.
Не бих и казала мамо, мамче и т.н. Аз имам майка и това не е тя!

# 199
  • Мнения: 690
На мойто свеки си й казвам "Нинче". Така й казвах преди сватбата. Тогава имахме разговор и тя ми каза "Предпочитам да ми казваш някак, от колкото никак"  Grinning Така, че продължих поименно и никога не съм използвала "майко"

# 200
  • Мнения: 281
По име Crossing Arms,никога не бих я нарекла по друг начин Whistling..

# 201
  • Варна
  • Мнения: 4 969
и аз така, тоест никак не се обръщам към  нея

# 202
  • Мнения: 1 103
Аз се обръщам към нея с майко много добре се разбираме  просто живеем по далечко една от друга и всичко е наред Joy Joy

# 203
  • Мнения: 101
Еми не й казвам "майко", как да й кажа като не го чувствам. Аз си имам майка. Особено сега като взе много да ми се бърка в живота. Що са такива всичките бе?! И аз отначало си мислех че имам добра свеки ама......... оказа се че не е точно така. Няма добри свекърви да знаете, просто има снахи, които им се вържат и ги оставят да ги командват. Е айде, може и да се намери някое изключение, но така мисля аз. Няма да й кажа "майко".

# 204
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
По име, естествено.
Майка си имам, а и тя /свеки/ е 16 години по-голяма от мен.

# 205
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
По-име. Peace
Нямах против да я наричам майка,и първата година го правих,но след като видях и разбрах,че този човек няма никаква заслуга да бъде наричан така...спрях.

# 206
  • Мнения: 492
и аз така, тоест никак не се обръщам към  нея
Даа. И аз така

# 207
  • софия
  • Мнения: 2 140
Никак не се обръщам към нея.Като трябва да й казвам нещо директно започвам да говоря. Whistling

# 208
  • Мнения: 15
Свекърва ми е младичка и е много готин човек , обръщам се по име  Laughing

# 209
  • Мнения: 279
А моята е с 40 години по-голяма от мен ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт