Сладко и газирано...

  • 2 159
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 095
Хич не ми пука, ям си и си пия каквото и се иска на  моята мила душица ! Twisted Evil

# 31
  • София
  • Мнения: 3 409
Когато не ги употребяваш години наред, просто забравяш за тях.
И за пържено,панирано и солено.
Дисциплина му е майката.
Да не забравя- и алкохол.

# 32
  • Мнения: 943
Е моите най-страшни думи са други : баница с праз и пържени картофи.За съжаление ако иска една жена да прилича на такава ,а не на лоена топка трябва да се съобразява с нейните "кошмарни" думи.Е,стига разбира се да не е от късметлииките,които си папкат всичко и не им се лепи нищичко Party

# 33
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Изтръпнах от страх, щом прочетох заглавието.
Местя темата в подфорум, където са свикнали с такива хоръри, че и по-ужасни неща...

пу-пу

# 34
  • София
  • Мнения: 2 432
Изобщо не са ми страшни. Позволявам си ги в допустими количества.
smile3521 newsm10

но сладко - за мен това е чист млечен шоколад - без ядки, стафиди, крем или бисквити вътре. Може с алкохол - обожавам едни бонбони с уиски вътре. От това не пълнея изобщо, само ми дава енергия. Друг алкохол не поемам май)

За мен мазно и пържено, обелки от домати и чушки, туршия, бира са нещата, които просто не съществуват) Така не съм г употребявала, че направо ми се гади от тях.

Едно единствено нещо ми е изключението - бисквитена торта, но и там имам спасение - правя си среща с приятели специално за торта и веднъж на няколко месеца ходим на сладкарница за ядене на торти)))) Не по-късно от обяд и това ми е едно хранене.

Всечко на този свят е хубаво, когато е умерено. Гледам да се придържам към тази максима!

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 00:52 от get_real

Общи условия

Активация на акаунт