Желаещи за Скарсдейл!?!

  • 26 508
  • 307
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 737
Добро утро,момичета!
Днес големи жеги ще ни топят сланинките Shocked
Аз пак закусквах с ръжен сухар,че забравих да си взема една филийка от хляба newsm78
Обяда ще е плодове.
А вечерята още не знам.Сигурно риба тон със салата

# 271
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 378
Добро утро!
Вчера си имах рожденик, черпя за което, макар и със закъснение
Кафе?

И нещо за хапване, че обяд стана


Пих бира снощи. Имам проблем, като на кафе . . И малко сиренце имаше на салатата, че забравих да кажа да е без. Пропуснах пържолата, че не ми се ядеше, а и разни други неща липсваха вчера в менюто. Нямах време, че и тортата беше домашна. Казаха, че е вкусна.

Успешен ден!   bouquet

# 272
  • Мнения: 2 631
jd, честити ти рожденик (на патерици)  Blush
Благодарим за почерпката, ама на мен днес ми е плодовия ден вторник  Mr. Green
За обяд съм си приготвила кайсийки и диня!  Crazy
Вчера пак успях да изпия само 2 литра вода  #Cussing out, ама пих и 2 бири  Blush

# 273
  • Мнения: 737
jd,и от мен честит ти рожденик на патерици  bouquet

# 274
  • Мнения: 737
Ей,ама днес хич не ми вървеше яденето newsm78
Ако продължават жегите така направо ще взема да се вталя Laughing
Сигурно 4л вода съм изпила Rolling Eyes

# 275
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
И аз съм така с водата......На вечеря пак сгафих с малко бадеми  Embarassed, добре че устоях на бирата....Утре ще видим докъде съм я докарала.

# 276
  • Мнения: 1 488
Драсвам два реда аз тука при вас,за да ви следя как вървят нещата  Wink

# 277
  • Мнения: 737
Кокон,малко бадеми нищо не са.Според мен няма да ти се отразят.
При мен имаше голямо отклонение в събота и резултатът  smile3511
Ядох месо на скара със салата ама в по-голямо количество и полях обеда обилно със кола.
Мани мани!
Та язък за сваленото.Сега не смея да се кача на кантарчето.
Ама гледам,че имам малко разстояние между талията и панталона,така че има си ефект

# 278
  • Мнения: 737
Къде сте,момичета?
Днес май сама си пиша Cry

# 279
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Аз съм тука  Hug
Значи днес ми е последен 14 ден.
Ако трябва да кажа нещо за финал, стига да  не пуснете нова темичка -   то е, че съм много доволна от диетата.....Имах си прегрешенията т.к. не ми беше съвсем нискомаслено менюто, едни печени свински ребърца имаше по никое време, бадемите доста често ме изкушаваха, а и задължително си слагах зехтин на салатите...... И пак  си имам намаление....За себе си се радвам, че най накрая от 6 м. след не знам колко други диети и ограничения най-накрая започнах да свалям, и метаболизма ми се задейства....Засега оставам 2 седмици на задържащата програма и след това отново ще се завърна на линия....За 2-те седмици свалих малко повече от 4 килограма, утре ще знам точно колко със сигурност, като  този резултат ме задоволява напълно.

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 16:21 от Арбанашка кокона

# 280
Охх ... искам и аз да опитам ,но ме е страх ...  Weary
До преди миналото лято тежах 54кг при ръст 150 (същинско кюфтенце  hahaha ) докато не настъпиха адските жеги ..аз изгубих апетит и така бях достигнала 43кг .... родителите ми започнаха да ме тъпчат...дойдоха заплахите за лекари, системи и т.н ,но като не съм пазила дието какъв е проблема ... Само, че точно по време на моето ненадейно отслабване бяха започнали да ми растат гърдите и за съжаление след премахването на 11кг... аз бях много щастлива ..имах едно сладко дупеее за чудо и приказ ...но като погледнех в пазвата ми се плачеше ... сега съм 46кг (след зимата мисля, че е нормално) и тъкмо гърдите ми започнаха да растат ....
Точно тук е проблема ... наскоро ми се появи целулит и искам да си стегна дупето пък и да си сваля коремчето ... нужно ми е да махна от себе си само 3-4кг ..но ме е страх да не махна и малкото ,което имам в пазвата си  #Crazy #Crazy #Crazy
Дайте съвет ..   33uu  Sob

# 281
  • Мнения: 737
спорт,спорт и пак спорт newsm39 newsm20

# 282
  • Мнения: 737
Коконка,това са отлични резултати!  Hug
За две седмици е направо супер!

# 283
  • Мнения: 2 631
Коконка, браво, мила  Hug
Добър и завиден резултат си постигнала със Скарсдейл!  Party
Може да се премериш утре и със сантиметър и да кажеш там какви отклонения има  Party
Аз отново съм си яко режимна... Като изключим днешните жегави бири, дето изпих...  Blush

# 284
  • Мнения: 737
Ей,Кафенце Hug
сигурна бях,че седиш на сянка с бира в ръка Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт