За смяната на АМ

  • 1 886
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 099
Изключения може да има. Но това са изключения, които не е нужно да бъдат наричани за правило!

Ако едно бебе яде 1 година едно и също и не опознава нови вкусове, вероятността да възникне съпротива при опит за нещо ново е много голяма. Това е психологически проблем, не физиологичен - бебето се чувства застрашено поради промяната.
И на мен ако някой ми набута крем-карамел вместо шоколад, бих повърнала. Но това не значи, че вие не бива да ядете... (дано се изразих ясно)

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз съм сменяла от раз. знам , че така трябва.

# 32
  • Мнения: 403
И аз то смених от раз, няма проблем.

 Peace
И аз смених от раз млякото
newsm10

# 33
  • Мнения: 408
Ние бяхме на аптамил , след като го смениха сина ми се обрина поучи запек не си изпиваше дозата,буисташе при ядене....Смених от раз и минах на миломил.Нямаше проблем. newsm10

# 34
  • Мнения: 15 379
Ние бяхме на аптамил , след като го смениха сина ми се обрина поучи запек не си изпиваше дозата,буисташе при ядене....Смених от раз и минах на миломил.Нямаше проблем. newsm10
И на мен ми се налагада процедирам така - откакто минахме на Аптамил 2 не иска да изпие повече от 120-130 мл. и педито отсече - Сменяй!!!
Реших да е Милумил, че нали е по-сладко, а ние сме бая злояди и все пак е на Милупа.

# 35
  • Мнения: 1 193
И аз, от раз смених АМ, на Киара.  Да си призная, даже не се замислих, дали ще има проблем при смяната. Малката почна да пие само сутрин мляко и реших да и взема Нестле дж., вместо Аптамил3. Правеше ми впечатление, че не си изпиваше млякото, сега след смяната няма проблем.

Общи условия

Активация на акаунт