Ани Салич да не си е сложила и тя силикон??

  • 12 422
  • 177
  •   1
Отговори
# 75
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510


Пфуу,лелка била дебела била и т.н. и т.н.
Защо бе хора съдите за човека по външният вид???
Не всеки може да бъде перфектен. Peace

Е, тя не е радиоводеща. По кво да съдим?

Всеки. Който е говоряща глава. Мноо ясно. А тя е тва.

Сопранов,що пък баш по-външният вид?Има къде,къде начини да се разбере,човека какъв е всъшност.

П.П.Как забравих ССФ е винаги перфекта

# 76
  • Мнения: 677
Сопранов,що пък баш по-външният вид?Има къде,къде начини да се разбере,човека какъв е всъшност.

Ани Салич е некъв селски вариант на водеща тип СиЕнЕн. На кой му пука ква е. Не си е на мястото, тва е.

# 77
  • Мнения: 648
    Незнам какво си е сложила, но никога не съм я харесвала. Когато тази жена чете бланк, чувам и виждам всичко друго, но не е и новината. Задължително е да не е натраплива, а тя натоварва с буклите си, с гримасничене и с напрежение към Кадриев.

Помня като беше  гост при Слави, самта тя каза, че предаването и с Недописаната приказка е просто запълване на времето( помня, защото ми направи силно впечатление хладността й), а  миналия петък четох статия за нея и благотворителността й като мисия.

Излъчването на тази жена ми е нечистоплътно.

# 78
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Сопранов,що пък баш по-външният вид?Има къде,къде начини да се разбере,човека какъв е всъшност.

Ани Салич е некъв селски вариант на водеща тип СиЕнЕн. На кой му пука ква е. Не си е на мястото, тва е.
На мен ми пука. PeaceКакто казах по-горе имма си причина затова.

Много ми е смешно значи точно тука във Клюкарника,като вземат да се обсъждат личности.Ама все дебели,все селянки,все нещо не им е наред.
как не се каза за една личност,че всичко и е наред.

# 79
  • Мнения: 6 417
Ама Сопраното няма да се жени за нея я, че да го вълнува какъв човек е Ани?  Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 647
ИВКА 10 , права си , че все лошото гледаме , но как да кажа , че ми харесва ...
Като се появи вечер по новините човек трябва да е сляп да не види , че раменете й са по-широки от на Юксел Кадриев Mr. Green Предствям си ако застане до някой по-дребен мъж.
Не ми допада и излъчването й."Женствено" е последната дума с което ще го определя , макар , че има много пълнички и едри жени за които мога да го кажа. Peace

# 81
  • Мнения: 17 407
Селски- неселски, лелка- нелелка.....Има ли общоприети критерии?
Сопрано, не се заяждам, ама с тоя болднат шрифт направо ми го набиваш в главата, без да го искаш, предполагам.
Ох! Що махна пистолета, щях да ти го поискам, за да се гръмна. Twisted Evil

# 82
  • Мнения: 677
Аз не държа да не ви харесва и на вас. На мен ми е фолк-лелка. Жалките опити на бТВ, да прилича на СиЕнЕн в новините, са трогателни.

# 83
  • Мнения: 17 407
Добре. Ся ако кажеш и че Гена Трайкова е крокодил, съвсем ше сЪ депресирам Mr. Green

# 84
  • Мнения: 2 152
Хайде и аз да се изкажа
Много я харесвах преди години
Откакто се върна от майчинство,не ми е по сърце. Явно през това време имаше достоен заместник,та не усетих липсата й. Незнам
Жената е красива,има някакво излъчване,но не я харесвам,не ми е симпатична Rolling Eyes
Някак лицемер и мазник ми се струва. Незнам защо,но така я усещам Tired

# 85
  • Мнения: 600
Добре. Ся ако кажеш и че Гена Трайкова е крокодил, съвсем ше сЪ депресирам Mr. Green

гена си е крокодил, а на живо е още по-несъразмерна(глава към тяло и чело към глава). ама темата нали не е за нея  Rolling Eyes

а по повод това, че ССФ е идеална и само плюе - ами ССФ не я гледат 2 милиона българи, така че само за нея и съпруга й е важно как изглежда. когато си на екран, нямаш избор - трябва да предизвикваш симпатия. и да свикваш, че за теб все ще говорят.

да оспамя малко темата- свекърва ми чела в един жълт вестник, че тази на мястото на ани салич е наркоманка. това поредната върховна простотия ли е? ако има някой запознат...

# 86
  • Мнения: 17 407
НЕ е з анея темата, за БТВ новините Mr. Green
КАсис, дай една снимка да те видя, бе!

# 87
  • Мнения: 600
НЕ е з анея темата, за БТВ новините Mr. Green
КАсис, дай една снимка да те видя, бе!

'що? Mr. Green съмняваш се, че ще изляза грозна и зла?  Naughty

бях красавицата на випуска. а беше голям випуск Laughing сега съм 10 години по-стара, но все така хубава. Mr. Green

ама тук нали кила коментирахме newsm78

# 88
  • Мнения: 17 407
Хм, сори за спама, и мен са ме спрягали за такава. ЩЕ ме извиняваш, ама това абсолютно нищо не означава. НЕ съм казала, че си грозна. НЕ съм те питала каква си, Wink Peace
Да се върна на темаа. Салич никога не съм я харесвала като водеща. Но з амен тя е красива жена, с излъчване. НЕ ми нито селска, нито фолк лелка. ХАванах се за думата "красива"

# 89
  • Мнения: 600
Хм, сори за спама, и мен са ме спрягали за такава. ЩЕ ме извиняваш, ама това абсолютно нищо не означава. НЕ съм казала, че си грозна. НЕ съм те питала каква си, Wink Peace
Да се върна на темаа. Салич никога не съм я харесвала като водеща. Но з амен тя е красива жена, с излъчване. НЕ ми нито селска, нито фолк лелка. ХАванах се за думата "красива"

аз харесвам салич, не знам защо се сбъскахме по този параграф Wink или нещо заради гена те засегнах newsm78

Общи условия

Активация на акаунт