Ани Салич да не си е сложила и тя силикон??

  • 12 424
  • 177
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 47 998
ани салич много ми харесва, но стайлинга на кремена е безумен
за шоуто- в началото повече наблягаха на каузата и показваха кадри от филма
мисля че вместо до оксфорд, беше редно да снимат едно предаване в могилино, за да се видят и децата на живо

# 151
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 701
ани салич много ми харесва, но стайлинга на кремена е безумен
Стайлинга на Кремена винаги е безумен  Mr. Green За мен това е живо доказателство как  връзките и парите могат да направят някого дизайнер, без той /тя да има качества за това. Ама е и много важно да си вярва, че го може  Mr. Green

# 152
  • Мнения: 950
Какво й е на Ани Салич ,непременно ли трябва да е като манекенка за да ви хареса ,колограмите ли говорят за качествата на един човек,много интересно ?
А по темата къде го видяхте силикона ?

# 153
  • Бургас
  • Мнения: 496
Безкрайно ми е симпатична и мила.Това,че не прилича на закачалка не значи ,че не изглежда добре.Има страхотно излъчване и наистина прилича на Жена.

# 154
  • Мнения: 1 312
Стигам до извода,че добрата фигура е най-доброто качество на една жена Shocked
Добре,че само на дамите това им се вижда толкова важно,иначе току виж ние по-пухкавите сме останали без мъже.

# 155
  • Мнения: 160
Наскоро четох едно интервю с Ани Салич в което тя сподели, че е чула коментари относно фигурата си след раждането на второто й дете обаче за нея е важно да сваля килограми постепенно и няма значение че така би отнело повече време, но ще е за постоянно.

Така че успокоите се : жената ще отслабне  Laughing

Много ми харесва като водещ с Кадриев правят много добър екип.

# 156
  • Мнения: 9 865
На мен пък ми правят впечатление ужасните им грешки и на двамата, нямат емисия без гафове, не един, а няколко. Кадриев, разбира се, държи първенството. Салич ми е неприятна, но това не е във връзка с килограмите и, нито дори с прическите и. Мисля като Надеждица.

# 157
  • Мнения: 14 495
На мен пък ми правят впечатление ужасните им грешки и на двамата, нямат емисия без гафове, не един, а няколко. Кадриев, разбира се, държи първенството. Салич ми е неприятна, но това не е във връзка с килограмите и, нито дори с прическите и.

и на мен така

# 158
  • Мнения: 230
Ако не забравяме каузата на предаването, което води Ани Салич в момента, трябва да отбележим, че на първо място е неуместно (да не кажа направо признак на лош вкус) да бъдат излагани толкова явно тези й женски прелести и да бъде обличана като дама от някакъв средновековен бал, която току що е докарана с карета до залата. Не казвам, че жената трябва да изглежда зле, но за мен изборът на стилистите е неподходящ.

Дали има или няма силикон не е интересно, но ако не искаш да акцентираш в/у нечии гърди, няма да ги стягаш в корсет, защото е всеизвестно, че на него това му е предназначението.  Очевидно са искали, обаче. Това е жалкото...

# 159
  • Мнения: 2 099
Аз я харесвам Ани обаче снощи прическата й беше отвратителна,като някакъв калпак пльоснат на главата й.Незнам кой е стилиста на предаването ама явно се е намерил дипломката в кошчето...и оркестъра е с някакви безумно ретро бляскави костюмчета останали от някоя комунистическа новогодишна вечеринка.А тоалетите на Ани и Марияна са безумни,снощи Марияна Векилска мязаше на толумба,а иначе си е свежа жена с готино излъчване!Стилиста на предаването е скапан!

# 160
  • Мнения: 600
Аз я харесвам Ани обаче снощи прическата й беше отвратителна,като някакъв калпак пльоснат на главата й.Незнам кой е стилиста на предаването ама явно се е намерил дипломката в кошчето...и оркестъра е с някакви безумно ретро бляскави костюмчета останали от някоя комунистическа новогодишна вечеринка.А тоалетите на Ани и Марияна са безумни,снощи Марияна Векилска мязаше на толумба,а иначе си е свежа жена с готино излъчване!Стилиста на предаването е скапан!

кременка, кременка, обсъдихме я вече по-горе. същата, дето така облича гала, че лъсват потните кръгове под мишниците. май облича и наталия симеонова, да изглежда 140см...

# 161
  • Мнения: 3 423
Последно. Къде си го е сложила?
И кой й го е сложил? И за колко?

# 162
  • Мнения: 2 099
Аз я харесвам Ани обаче снощи прическата й беше отвратителна,като някакъв калпак пльоснат на главата й.Незнам кой е стилиста на предаването ама явно се е намерил дипломката в кошчето...и оркестъра е с някакви безумно ретро бляскави костюмчета останали от някоя комунистическа новогодишна вечеринка.А тоалетите на Ани и Марияна са безумни,снощи Марияна Векилска мязаше на толумба,а иначе си е свежа жена с готино излъчване!Стилиста на предаването е скапан!

кременка, кременка, обсъдихме я вече по-горе. същата, дето така облича гала, че лъсват потните кръгове под мишниците. май облича и наталия симеонова, да изглежда 140см...
АААхх значи нейно дело били и грозните костюмчета на НС.Винаги с тези дрехи изглежда като гном.Добре де кой й е казал на Кремена че става за стилист?

# 163
  • Мнения: 2 962
Който и дава парите!!!

# 164
  • Мнения: 2 336
нещо изпуснах, за коя Кремена става въпрос newsm78

Общи условия

Активация на акаунт