Ноктите?

  • 2 762
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 898
Не съм имала проблем,хващах го здраво.Режа с нокторезачка,малка за бебета.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 817
На ръчичките стискам и режа, на крачетата до сега само веднъж съм ги рязала и пак така, ама май не много качествено  Embarassed

# 47
  • софия
  • Мнения: 257
А използвате ли пиличка за нокти. На бебо колкото и добре да му изрежа ноктите все успява да се надраска по лицето с нокти Embarassed

# 48
  • Мнения: 750
О не, не бих посмяла да използвам такова нещо на малко шавливо бебе.

# 49
  • Мнения: 159
Хващам здраво и режа, за един месец станах специалист Mr. Green много бързо порастват и ги режем по 2 пъти в седмицата. Аз не я чакам да заспива режа и на краката и на ръцете докато е будна Wink Режа ги с ножичка за нокти.

# 50
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Никога не съм рязала ноктите докато Детенце спи - винаги в будно състояние.Режа с ножичка със затъпени върхове.В началото доста се въртеше  , но сега ( вече сме на 1,6 г.) даже се забавляваме , когато режа ноктетата на ръцете ...За съжаление все още изпитва страх и гъдел на крачетата и там мисията е по-сложна... Wink

# 51
  • Мнения: 4 447
Докато е на гърнето. Дава ръчичката и аз поватрям: "Щраааак-щрак-щрак!". Той стои и гледа. Интересно му е. Все пак държа по-здраво, защото по някое време си решава, че не му се стои така. И на крачетата е същото.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт