Януарското човече смее се и гука вече!

  • 13 055
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Като сме започнали да се сватосваме: ние сме си харесали Дара на Хонора Heart Eyes Подхожда ни по мерки и кг, пък и лична мома е Laughing
Ангел от два дни е в криза на растежа и ми разказва играта, все на циците виси, чак започнаха да ме болят зърната, то бива и сега рагади да ми докара.
Нивеар, дано се размине бързо жълтеницата, чувала съм и аз това за преваряването на кърмата, но не знам колко има ефект.
Ха, честити ви разправии с НОИ Mr. GreenАма не си го слагайте, доста от служителите там само взимат заплати, но пък има и професионалисти.
Колкото до водата от овесени ядки-ами глутена newsm78 Аз не бих рискувала с толкова малко бебе. Naughty
Инкаденсънс нещо ми се губи?
За разходката на Гребната- и ние, и ние Party
Мари, ако стомахчето е мекичко на пипане-нямаш причини за безпокойство, това от педито го знам.

# 31
  • Мнения: 719
слънчоглед, не нямаше опашки при нас. Дано да успееш да се вредиш. Peace

# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Колкото до водата от овесени ядки-ами глутена newsm78 Аз не бих рискувала с толкова малко бебе. Naughty
И аз по този повод се включвам - овесените ядки съдържат глутен, който за толкова малки бебета си е направо опасен. Ще ви намеря статии от форума по този въпрос, ако някой иска. Знам че се препоръчва от педиатрите, но моля ви опитвайте първо по-безобидните методи.
Говорили сме, че 1-2 дни въобще не е запек при бебетата, за тези на кърма и повече е нормално.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 688
Алекс отново ще кажа че снимката на двете кукли е страхотна!

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Абе тоя форум цял ден се бъгва  #Cussing out
Сега май се пооправи  Wink

Слънчогледче,аз докато се включа мамите са ти отговори ли  Peace

За водата от овесените ядки съм напълно съгласна с Алекс и Микки ! Внимание мами,не си правете експерименти!

А пък с Нои ще се разправям в дните им за информация на болничните.Ами ако са преведени по стара сметка няма ли вариант да се изтеглят от банката?? Thinking

И ние сме с жълтеница и аз давам по малко глюкоза.Дано по-бързо се изчисти ,че бялото ми патенце е жълтичко от нея. Rolling Eyes

iramira кърмиш ли още?Или реши да минеш на АМ??

Аз все още водя битка с кърмата.Цедя и ще цедя до последната капка.Всеки ден се моля да е повече. Praynig

# 35
Благодаря на всички за пожеланията!!! Hug...Днес напражо ще се побъркам. Имам много кърма и адски боли , а тоя номер с изцеждането си мислех, че става по-лесно. Слабо тече и много боли...Гърдите ми са постоянно корави и болят също...Дайте ми някакъв съвет Praynig

# 36
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Kloi, аз съм тъпа и упорита и се кърмим още - виси почти постоянно на гърдата, но явно е доволен от така създалата се ситуация Mr. Green.
 Усмивка,Микки, естествено, че ще се радвам да се видим. Като затръгваме към Пловдив ще се разберем за една срещичка.

# 37
  • Мнения: 6 274
Благодаря на всички за пожеланията!!! Hug...Днес напражо ще се побъркам. Имам много кърма и адски боли , а тоя номер с изцеждането си мислех, че става по-лесно. Слабо тече и много боли...Гърдите ми са постоянно корави и болят също...Дайте ми някакъв съвет Praynig
Аз навремето също имах такъв момент . Помогнах си без компреси и т.н. , но пък като влязох в банята и сигурно 1 час не излязох , докато не изцедих всичко . В началото започни с масажиращи движения и постепенно започни да изстискваш , но гледай водата да е по-топла (не вряла Naughty , да не вземеш да се ощавиш !) и да тече в/у гърдите ти . Успех ! newsm10 Дано се справиш , че иначе знам , че последиците не са добри .

# 38
  • Мнения: 10
Офф, имам чувството че кърмата със всеки изминал ден намалява Tiredслагам го по 15-20 мин. на гърда, но после изяжда по 60-90мл, преди малко изяде даже 100мл АМ. Пия чайчето на Хип, ям жито, но нищо не помага TiredВ крайна сметка колкото - толкова, важно е детенце да е нахранено.

# 39
  • Мнения: 393
  И аз се оправих с вряла вода(е,колкото можеш да търпиш).Мен ме хвана в болницата и добре че имах вода-слагах на кърпи,колкото може топла и масажирах.За един ден пропуши каналите,ама така се зачерви и болеше,а и сега като слиза кърмата я усещам болезнено.
  И аз докато се наканя да пиша ooooh!,ама днес се радвам,че Емка яде пак от мен  PartyУжасно беше,да знаеш че когато бебчо е уплашен търси утеха като иска да е прегръщан и да си похапва,а твоето буболече да реве когато  го лЮшкаш и да не иска да хване гърдата ,и да се бие по главичката,а теб да драска.Ама,пу-пу-пу,май мина.
  И понеже гледам колко хубави моми има ,я да питам аз за баткото-много е чаровен и ужасно лЮбвеобвилен и също толкова разсеян Wink
 Клои,не се отчайвай-една моя приятелка вече 6м. само се изцежда и така храни бебо-той въобще не е искал да яде от гърда.Така че-Успех ,момичета, и не се отчайвайте Peace

# 40
  • Мнения: 51
Ох и ние не знаем на кой свят сме, все сучем и все сме нервни, кога ще мине тая криза, аз имам чувство, че съвсем малко яде само иска да го държа и гушкам...
Чудя се само вдругиден майка ми как ще оцелее с него, защото аз трябва да изляза.
Днес 3 пъти заспива ан гърдата след 20мин. сукане и след 5 мин пак наддава вой, утре съм решила да с еборя с него и поне през 2 часа да яде, ама ще видим кой ще победи.
Да ви питам и ние имаме един обрив по бузките с бели връхчета, някой беше писал за него, като се търка в чаршафите и става много червен , после като с еносим отминава, мажа го с Бочко или с Нивея Бейби, ама нещо все си седи.

# 41
  • Мнения: 24
Здравейте момичета,
Моля ви кажете чайчето с анасон и копър може ли да се дава на 20 дневно бебе?
Благодаря ви за отговорите Hug

# 42
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Здравейте момичета,
Моля ви кажете чайчето с анасон и копър може ли да се дава на 20 дневно бебе?
Благодаря ви за отговорите Hug
Аз го давах от 10 ден и коликите ни намаляха.

# 43
  • Мнения: 4 753
на мойто врабче му изписаха Еспумизан за коликите и оттогава нямаме, а за обривите с връхчета по лицето съм чула, че бебетата се чистят от майчините хормони и по-добре да не се мажат с нищо, било нормално и се махали от само себе си... естествено не знам колко е вярно, за сега слушам внимателно педито....

# 44
  • Мнения: 37
zdraveite momicheta!
Izviniavam se za kirilizata, no neshto kirilizatora mi se skapa i ne iska da prevkliuchi.
Nie vchera biahme na konsultacia i otkakto sa ni izpisali ot bolnicata e kachila 260 g i e malko nad rodilnoto si teglo. Doktora parvo kaza che i e malko, no posle reshi che e Ok, no ni vika kontrolno drugata sedmica da vidi kolko e naddala. Dabre hapva i si misleh che e kachila pone 400g, no kantara pokaza drugo. Da vidim drugata sedmica. Papcheto i padna veche i kojichkata i se pozagladi, edna puhkava takava samo da go machkash i poshtipvash.
Nashtata kaka vze che se razbolia tochno za rojdenia si den i partito za utre se otmenia. Ne misleh da sabiram mnogo hora, no niakolko neini priatelcheta, kolkoto da otbelejim povoda i deteto da se radva na podaraci i gosti. No jalko sega e s kashlica i hrema. Gorkoto kiha na vseki dve minuti. Doktora kaza che e obiknovenna nastinka i ne bi triabvalo da e zarazno, no se pretesniavam za bebeto malko da ne go zarazim. nemoga da stoia nastrana ot Magi, zashtoto idva i se gushka v men. iska i pri bebeto da hodi... Abe pylen cirk v momenta. Kato vzemesh predvid che ima i 2 babi i 2 kotki v nas ludnicata e goliama.

Общи условия

Активация на акаунт