метод на макаренко

  • 32 348
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
моля да ми помогнете.имам да пиша реферат на тема дали одобрявам педагогическата система на макаренко.ще се радвам да чуя ваши мнения и комбинирани с моето да напиша някой ред  Simple Smile мерси предварително  Hug

 newsm78= Като начало вземи прочети нещо от статиите му и си състави мнение. Защото от повечето мнения на чули-недочули тук най-много да си изработиш двойката. Wink
Joyнапълно съм съгласна Peace

# 61
  • Мнения: 1 212
Да, интересна тема .... на фона на всички "модерни методи" за възпитание. Laughing
"Педагогическа поема" , макар и "ретро" литература е нещо което най-малко от любопитство би следвало да се прочете .
Чела съм я като ученичка и помня , че не е било по задължение ... просто от интерес .

# 62
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Макаренко е станал нарицатлно за насилствен медот на възпитание- т.е. физическо насилие и психически тормоз. Ако така правиш с детето си, значи си един "Макаренко". WinkСамо че, все си мисля, че просто на твоята съседка и трябва да прочете малко. Ей така, Grinning за обща култура
Peace
То и аз този пубер у дома ,ще трябва да попрочета нещо  newsm78 че вече откачам .

# 63
  • Мнения: 781
az sam maika na 4etiri deca,imam 3 dashteri i edin sin na vazrast mejdu 10 i 18 god.za men vinagi metodite na makarenko sa bili nai- vazpitatelni i vinagi sam gi prilagala.boq i fizi4eskite nakazaniq varshqt mnogo dobra rabota.vkashti vinagi e imalo stroga disciplina i nikoga ne sam imala problem s decata si.nai 4estite metodi za nakazanie koito az izpolzvam sa -izvivane na ushi boi s pra4ka po stapalata i petite i nakazvane v agala s vdignati race i orehovi 4erupki pod kolenete ili pod petite.sashto taka nalagam zabrani i lisheniq.blagodarenie na tezi metodi moga da se pohvalq s inteligentni rabotlivi i otli4ni v u4ilishte deca.

Моля ви майки, не правете така в къщи Praynig, бебенцето ми в момента спинка и го гледкам, не ми се иска да си го представя върху орехови черупки някой ден
Без коментар съм просто...

П.П. DESHA, нищо лично, но и аватара ти отива много...

# 64
  • Мнения: 257
az sam maika na 4etiri deca,imam 3 dashteri i edin sin na vazrast mejdu 10 i 18 god.za men vinagi metodite na makarenko sa bili nai- vazpitatelni i vinagi sam gi prilagala.boq i fizi4eskite nakazaniq varshqt mnogo dobra rabota.vkashti vinagi e imalo stroga disciplina i nikoga ne sam imala problem s decata si.nai 4estite metodi za nakazanie koito az izpolzvam sa -izvivane na ushi boi s pra4ka po stapalata i petite i nakazvane v agala s vdignati race i orehovi 4erupki pod kolenete ili pod petite.sashto taka nalagam zabrani i lisheniq.blagodarenie na tezi metodi moga da se pohvalq s inteligentni rabotlivi i otli4ni v u4ilishte deca.
Малеееееееееее, възмутена съм, благодаря на господ, че не си ми майка!!!!Аз не мисля, че се шегуваш, а ако е така #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт