www.promod.fr- 19

  • 14 438
  • 409
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 9 095

Ванче, пишеш тук а не се обаждаш  Wink....или си забравила другарката-дюкянка.... Hug

ето бе-обаждам се,другарко-дюканка. Laughing
 Hug

Теди,няма как да ти кажа нещо за очилата.Харесват ми,но незнам как ще ти стоят,защото просто незнам как излеждаш. Rolling Eyes
Надявам се скоро да поправим нещата.  bouquet

направо с тях може да ме прецениш май като гледам, щото може да си ги поръчам тия дни newsm78

# 391
  • Мнения: 5 873

направо с тях може да ме прецениш май като гледам, щото може да си ги поръчам тия дни newsm78

много ще се радвам.  Flutter

# 392
  • Мнения: 9 095
ами ще видя ако няма други желаещи за поръчка за Варна, не ми се ще за едни очила, поне роклите ми да бяха пуснали Close иначе за София ще пусна утре, само да видя на алекс шу паричките и да се разберем и тн.... ама за тука дано успея да поръчам и да дойдат до средата на март Peace

# 393
  • Мнения: 1 236
Айля,честито якенце,много сладурско то стои Peace!
Теди,на мен о4илата много ми харесвати въпреки 4е съм те виждала(макар и само на снимка:)) не мога да преценя дали ще ти отиват!В крайна сметка са супер евтини,така 4е ако не ти харесат със сигурност ще им намериш веднага притежател! Peace

# 394
  • Мнения: 180
Видях тези неща в албума на Неуспешните покупки!
Кажете дали са актуални, размери и цени Hug



Благодаря ви! Ще чакам Peace

# 395
  • Мнения: 9 095
момичета, аз някои от тези неща не ги виждам в албума, а някои дори и от сайта не се сещам newsm78

# 396
  • Мнения: 5 873
момичета, аз някои от тези неща не ги виждам в албума, а някои дори и от сайта не се сещам newsm78

някои неща просто ги няма в албума.
обаче,като пуснеш с търсачката в снимка.бг -promod- и излизат албуми с придобивките на няколко дами.
там ги има и тези снимки.

# 397
  • Мнения: X
Ха-ха, блузата е моя, но не е в албума с неуспешните покупки, а с хвалбите Laughing Полата също е моя, но никой не я купи тогава и я подносих.

# 398
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Панталонът е на very nice, все още го продава, т. к. й е голям. Peace

# 399
  • Мнения: 9 095
а първата блузка я има в моя личния албум, когато ви показвах моите покупки, сега разбрах...

# 400
  • Мнения: 180
  Как да видя Неуспешните покупки? Embarassed

# 401
  • Мнения: 9 095
пишеш име и парола промод, както е оригинално в сайта и отваряш албума Peace

# 402
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Червената блузка пък е моя, но аз си я нося!!!
Тя ми беше първата придобивка от Промод! Peace

# 403
  • Мнения: 9 095
е тя вече се справи, ще успее да ги види Peace аз продължавам да се ядосвам че всичко дето искам няма моя номер Crossing Arms

# 404
  • София
  • Мнения: 3 802
Да,сега видях , за какво става въпрос.Просто помислих, че става дума за якето и се учудих. Ванче,майстор си   chef

Общи условия

Активация на акаунт