Отговори
# 15
  • Мнения: 189
И на нас ни предтои годинката, но аз определено съм решила, детския купон да й го правя тогава, когато почне да разбира. Определено няма да се забавлява така , както ако вече ходи и си има дружки в игрите. Имай впредвид, че разхода ще е минимум 300лв. Това е мое мнение все пак де Peace

# 16
  • Мнения: 2 211
И на нас ни предтои годинката, но аз определено съм решила, детския купон да й го правя тогава, когато почне да разбира. Определено няма да се забавлява така , както ако вече ходи и си има дружки в игрите. Имай впредвид, че разхода ще е минимум 300лв. Това е мое мнение все пак де Peace
И аз си мислех, че нищо няма да разбере, но не беше така!
Детето почувства, че има специален ден. С останалите деца, които всички бяха на неговата възраст се смяха, пълзяха, играха и забавляваха!
Синът ми беше много щастлив и усмихнат, което мен ме изпълни с много, много радост, че съм успяла да му създам такава приятна емоция!

# 17
  • Мнения: 472
Яяяяя, ето къде ще празнуваме вторият рожден ден на дребния Simple Smile (живот и здраве!)
Само искам да попитам помещението за родители общирно ли е?
Мисля, че спокойно събира около 15 възрастни. Помещението за децата също не е малко. На мен лично ми харесва. Днес ходихме за втори път и децата много се забавляват. Другите клубчета "Тигър" и "Кенга и Ру" не стават. В "Приказка без край" не е лошо, но трябва да се излиза на вън да се пуши, а и тези които трябва да забавляват децата не се справят особено добре  Rolling Eyes Лично мое мнение  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 593
Добре де а във Кенга и Ру как стоят нещата с възрастните колко души се събират къде се пуши хората които трябва да забавляват децата бива ли ги?

# 19
  • Мнения: 472
Добре де а във Кенга и Ру как стоят нещата с възрастните колко души се събират къде се пуши хората които трябва да забавляват децата бива ли ги?
Не съм ходила лично там! Една позната живее в блока, в който се намира клуба и каза, че не става за нищо. Било малко, имало само една по-възрастна жена, която си гледала внучето там и т.н. Явно още не е разработено хубаво. Вчера я водихме с нас в "Бонбон" и каза, че въобще не могат да се сравняват  Hug

# 20
  • Мнения: 2 211
Аз искам да попитам нещо за "Бонбон".
Казаха ми, че там имало много болни даца да си играят.
Една позната ми описа не много приятна картинка от тази гледна точка.
Вие имате ли такива наблюдения?

# 21
  • Мнения: 472
Ние сме ходили само два пъти там, преди обяд и си бяха само нашите деца, които слава богу са здрави  Heart Eyes

# 22
Вижте ето този клуб"Олелия"на последната спирка на тролеите в Хаджи Димитър.Новичък е и е много хубав.
www.oleliya.hit.bg

# 23
  • Мнения: 472
Вижте ето този клуб"Олелия"на последната спирка на тролеите в Хаджи Димитър.Новичък е и е много хубав.
www.oleliya.hit.bg
Посетихме го и него  Hug Много хубаво е направен, направо страхотно. Залата за дечицата обаче е много малка. Има басейн с топки и малка пързалка и много много играчки. На моята дъщеря не и е особено забавно там, защото е по тичането и големите пързалки  Crazy За по-малки бебешорчета е идеално  Hug

# 24
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
Явно, в такива клубове ще си празнуваме РД отсега нататък.
Едно време беше друго - сите дяца в хола, филийки, сандвичи, сокчета, музичка...

А сега! Нови времена настаха...
И аз ходих вече на един такъв РД на детето на моя позната - но не в нашя квартал, не в Х.Д., а зад Румънското посолство беше. На мен много ми хареса там, особено детската стаичка. Не ми харесва, обаче, идеята, да ида на РД и да съм под напрежение, че трябва да си тръгна след 3 часа точно, защото примерно за толкоз време е платено. А пък ако и има друг РД след това  ooooh!... Давай, на фурор се изнасят хората...

Но щом такава е тенденцията...

Обичам Макдоналдс, но не и това, че разпространиха тази мода...

# 25
  • София
  • Мнения: 1 877
Олелия или Кенга и Ру е по -готин последно? май ан място ще трябва да ида... р.д. май месец ще рпазнуваме, ама казвате тесничко е в Олелията, а?   Mr. Green

може и КФС да се замъкнем тогава, поне е широко..

# 26
  • Мнения: 472
Олелия или Кенга и Ру е по -готин последно? май ан място ще трябва да ида... р.д. май месец ще рпазнуваме, ама казвате тесничко е в Олелията, а?   Mr. Green
може и КФС да се замъкнем тогава, поне е широко..
От двете, определено в Олелия е по-готино. В Кенга и Ру меко казано си е направо кофти  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 1 877
Адри, мерси ти много, направо няма да стъпя в Кенгата тогава. спести ми едно ходене...

хора, за мен идеалния детски клуб е с двор! има ли такова животно?  Mr. Green Thinking

# 28
Вижте ето този клуб"Олелия"на последната спирка на тролеите в Хаджи Димитър.Новичък е и е много хубав.
www.oleliya.hit.bg
Посетихме го и него  Hug Много хубаво е направен, направо страхотно. Залата за дечицата обаче е много малка. Има басейн с топки и малка пързалка и много много играчки. На моята дъщеря не и е особено забавно там, защото е по тичането и големите пързалки  Crazy За по-малки бебешорчета е идеално  Hug

Сина беше много доволен - оказа се, че имат компютри с интернет и игри... Не че си няма компютър и вкъщи, но определено му е по-интересен от играчките в клуба...
Правят страхотно кафе.

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 11:38 от led_lover

# 29
  • Мнения: 27
...Правят страхотно кафе.

Съгласна съм, не съм пила такова напоследък Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт