Магама

  • 12 069
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 800
Мило, що ми се караш?  Crossing Arms Whistling

И аз може да си направя вежди, че моите хич не ми се виждат.  Mr. Green

Леле,как ще ти се карам бе. Shocked
Ти викаш-Какво правите и аз викам-Всичко друго,ама не и спам. Whistling Някой да не помисли че правим такива неща.Категорично не. Naughty Mr. Green

Ооо не спамя, значи може да поискам вежди и ти мило, да си изтриеш нещо от пощата, че не приемаш вече.  hahaha

# 46
  • Мнения: 4 435
Мило, що ми се караш?  Crossing Arms Whistling

И аз може да си направя вежди, че моите хич не ми се виждат.  Mr. Green

Леле,как ще ти се карам бе. Shocked
Ти викаш-Какво правите и аз викам-Всичко друго,ама не и спам. Whistling Някой да не помисли че правим такива неща.Категорично не. Naughty Mr. Green

Ооо не спамя, значи може да поискам вежди и ти мило, да си изтриеш нещо от пощата, че не приемаш вече.  hahaha

Никой не спами тука,все културни сме се събрали. Mr. Green
Лелееее,напълнила съм кутията ли бе. Embarassed Веднага отивам да чистя. Hug

# 47
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Я как бързо се развива тази тема... да вземем да пуснем и за другите салони =)))

Та... няма ли някой с перманентен грим правен в Магама ? Ако има и снимки да даде ще е перфектно.

# 48
  • Мнения: 779
Я как бързо се развива тази тема... да вземем да пуснем и за другите салони =)))

Та... няма ли някой с перманентен грим правен в Магама ? Ако има и снимки да даде ще е перфектно.

много добра идея Peace

# 49
  • Мнения: 4 435
Влизате на сайта им и всички известни, които видите си ги правят при тях-Наталия Гуркова,Соня Васи,Елена Тихомирова,Яна Маронова,Галя от Сатен,която съм виждала няколко пъти там Crazy и още много други.И половината поп-фолк.

# 50
  • Мнения: 3 641
Slav4e_Av4e , може ли да ми кажеш нещо за Пепи от Магама. Една приятелка си е направилан контур на устни при него , както и вежди и ми харесата резултата. Добре ли работи, някакви отзиви?
Благодаря предварително! Hug

# 51
  • Мнения: 4 435
Slav4e_Av4e , може ли да ми кажеш нещо за Пепи от Магама. Една приятелка си е направилан контур на устни при него , както и вежди и ми харесата резултата. Добре ли работи, някакви отзиви?
Благодаря предварително! Hug

Пепи е любимец на всички. Heart Eyes Аз съм много доволна,той фактически се пада дясната ръка на Вили (собственичката),той обслужва вип-клиентите така да се каже (певици,манекенки и т.н.),кагато има такива,нямам никакви забележки към него,работи страхотно,дава идеи,предразполага човек супер,абе за мен той е най-добрия там.Никой не се е оплакал досега.

# 52
  • Мнения: 3 641
Благодаря, миличка! Наистина ми помогна в избора, сега вече нямам колебания Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 4 435
Благодаря, миличка! Наистина ми помогна в избора, сега вече нямам колебания Heart Eyes

Няма да съжаляваш,и после чакам отзиви и от теб. Hug

# 54
  • Мнения: 779
Slav4e_Av4e , може ли да ми кажеш нещо за Пепи от Магама. Една приятелка си е направилан контур на устни при него , както и вежди и ми харесата резултата. Добре ли работи, някакви отзиви?
Благодаря предварително! Hug
и аз съм виждала негово"творение"-вежди.добре ги прави ,явно Simple Smile

# 55
  • Мнения: 4 435
Slav4e_Av4e , може ли да ми кажеш нещо за Пепи от Магама. Една приятелка си е направилан контур на устни при него , както и вежди и ми харесата резултата. Добре ли работи, някакви отзиви?
Благодаря предварително! Hug
и аз съм виждала негово"творение"-вежди.добре ги прави ,явно Simple Smile

Той всичко прави супер,и коси и перманентен грим и татуировки с къна и какво ли не. Crazy

# 56
  • Мнения: 1 165
А салона им във Варна къде се намира и има ли мами, които са си удължавали косата там?

Общи условия

Активация на акаунт