Готин пиано бар в Пловдив?

  • 10 970
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 181
Благодаря за обяснението за Звезди, така вече ми е ясно  Laughing
Къде се намира Брилянтин?
А по принцип имат ли различните вечери различна музика или ...

# 16
  • Мнения: 2 212
Аз в Excel съм била 2 пъти, ама и двата беше фул. Верно е по-тежко малко, но аз като съм с компания не ми пука, а и не пия алкохол там, така, че и цените не са ми се отразили толкова...верно е, че има вход, ама не помня точно колко беше - максимум 5 лева...Иначе понеже съм влизала (но без да остана) в пиано бара до Каса де куба точно, там е много тясно някак си и запушено и сякаш пренаселено...Докато в Excel поне е по-просторно също и има достатъчно място и за танци...Иначе във въпросната Ротонда не съм била, ама звучи интересно...

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 143
Каза Де Куба е готино ,но не е пиано-бар , а салса-клуб. Peace

Най-новият и най-добрият е Брилянтин




Правилно,Каса Де Куба е салса клуб,но точно до Каса Де Куба (залепено е за него) отвориха пиано-бар!  Wink

# 18
  • Мнения: 6 206
Защо никой не казва нищо за Вижън?

Не мога да кажа нищо конкретно, аз по пиано барове не ходя.

# 19
  • Мнения: 3 674
Аз в Excel съм била 2 пъти, ама и двата беше фул. Верно е по-тежко малко, но аз като съм с компания не ми пука, а и не пия алкохол там, така, че и цените не са ми се отразили толкова...верно е, че има вход, ама не помня точно колко беше - максимум 5 лева...Иначе понеже съм влизала (но без да остана) в пиано бара до Каса де куба точно, там е много тясно някак си и запушено и сякаш пренаселено...Докато в Excel поне е по-просторно също и има достатъчно място и за танци...Иначе във въпросната Ротонда не съм била, ама звучи интересно...
Явно лятото в Excel  е празничко. Все пак вънка жега , топло...и хората седят на открити кафенета. Laughing

А може и да сме нацелили някой слаб ден...не помня точно но май беше спокоен седмичен ден...Сигурно през уикендите е фул.
А и чета че има отворени нови пиано барове..супер!  Heart Eyes Само дано оцелеят до лятото.  Heart Eyes
За Вижън нищо не съм чувала...явно е съвесем  нов?  newsm78
В Новотела долу  никой ли не е ходил?  newsm78

# 20
  • Мнения: 307
Къде се намира Брилянтин?

Намира на на бул. "Мария Луиза" 3 ,или по точно караш си по главния централен булевард и
преди тунела в дясно ,зад Райфайзен Банк.Телефон за резервации-     0887699899

ПС.  По-готин е от Софийския Брилянтин   Flutter

# 21
  • Мнения: 2 631
Абе Брилянтин няма нищо общо с пиано баровете....  Stop

# 22
  • Мнения: 2 957
В Ротондата също има вход -4 лв.Информацията е преди НГ

# 23
  • York
  • Мнения: 826
В Новотела е много зле озвучаването. А и т.н музиканти никак не са добри. Да не говорим за цените... Stop

Общи условия

Активация на акаунт