"Елена,дете на дивната пустиня" в пиЯно-бар

  • 2 806
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
 hahaha
аа точно за тва парче идеше реч

# 31
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
преди две години тази песен беше хит поморето ,но доколкото я чевах пееха не Елена ,а Йелена на развален български .
За бригадата - с любов ................

# 32
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
а  и както правилно си отбелязала това е пиЯно бар , в пиано бар явно "по-трезви" песни се леят.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Още е хит по морето.  Tired Имаме една кръчма току до блока и още една от другата страна на улицата. Цяло лято слушам Йелена в най-различни варианти.

# 34
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
това си е ТОРМОЗ!! newsm45
оплачи се в агенцията за защита на слуха!

# 35
  • Мнения: 212
Защо не го снимахте? Sad.Мене ми е смешно....

# 36
  • Мнения: X
 Joy
да бе, и после да ходя да разревавам хората... абе пълна пародия беше, единият от хората,с които бях пък така се беше наквасил,че музиканите като почнаха да питат уж какво искаме да изсвирят, той се провикна: "Искам да изпеете "Боса на асфалта", на Роси Кирилова...."
Наложи се да го сръгам в ребрата да не настоява,че току виж и неговото желание бяха изпълнили и микса щеше да е пълен Crazy

# 37
  • Мнения: 27 524
Миналата събота бяхме на ресторант и също се насладихме на тази песен  Joy Та, щом може и в Брюксел, може и в пиано-бар  Laughing

# 38
  • Мнения: 212
Тази песен е много, много стара и няма нищо общо със съвременната чалгата така че недейте й намира кусури на песентта. Пяли са я сигурно още нашите баби и дядовци по седенките...

# 39
  • Мнения: 2 196
Тази песен е много, много стара и няма нищо общо със съвременната чалгата така че недейте й намира кусури на песентта. Пяли са я сигурно още нашите баби и дядовци по седенките...
По седенките - да.Обаче в пиано-бар.... Stop

# 40
  • Мнения: X
Тази песен е много, много стара и няма нищо общо със съвременната чалгата така че недейте й намира кусури на песентта. Пяли са я сигурно още нашите баби и дядовци по седенките...
Борисе,моля'тса нидей!И майка ми и баба ми са професионални певици, и по кръчмите е пяла майка ми,ама баш таз простотия не са пели.

# 41
  • Мнения: 1 479
Като човек посещавал пияно-бар в ИТАЛИЯ и ФРАНЦИЯ мисля,че тази песен си е за БЬЛГАРСКА КРЬЧМА!А в ресторантите на тези дьржави-няма оркестри!Хората отиват там,за да се хранят,затварят се в 22ч.А за ресторанта В БРЮКСЕЛ -нещо не ми се вярва! newsm78

# 42
  • Мнения: 109
Знам за коя песен иде реч и съм в пОтрес, че са я "пуснали" в пиано -бар. Не ми се връзва нещо. То верно, че парАта е господар, ама... малко достойнство някакси...Подвеждащо е. Четеш пиано-бар, влизаш и сърпрайз.
Моят мъж ми  е пял тази песен, но с друга мелодия, а лирическия герой е младеж на име Айриеро.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ами то пиано-бар ли е или кръчма щом се изпълняват такива поръчки?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт