ерекцията при секс с бременна

  • 16 505
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 681
Какви са тия глупости,незнам  ooooh! Може на мъжа ти да му клюмва,не защото не го възбуждаш ,а защото си мисли за бебето в теб.
Ние с мъжа ми пък си правехме постоянно секс,а по едно време,когато трябваше да се въздържим за малко използвахме други методи,но двамата заедно,а не си изневерявахме или тем подобни,това са простотии,трябва да се разберете по между си и да измислите алтернативен вариант за взаимни удоволствия  Peace

# 46
  • Мнения: 94
хмм.. то мнения всякакви, ама на мен ми прави впечатление друго..

как може да искаш мъжа ти да те харесва и да те вижда SEXY, като ти самата се описваш толкова отвратително.. говориш за себе си като за същество, което мразиш! Просто според мен проблема е в твоето самочувствие или по-скоро в липсата му..
Опитай се да си го повишиш, но абсолютно не с изневяра, аз не бих поне..

секса при нас не е пострадал.. правихме до 8мия месец, след това френска.. той си иска неговото, не му стига, ноо т'ва е положението, Минке..
на мен ми се иска също много, но и аз ще потрая..

Не искам да те укорявам, просто се постарай да мислиш за себе си само ХУБАВИ НЕЩА, иди на козметик, промени си храненето, разхождай се повече.. поне петната, газовете и киселините можеш да пребориш донякъде..

А за секса си говори с твоя мило и нежно, щом те обича ще намерите удобна поза, удобно време и няма да му спадне, вервай ми..

# 47
  • София
  • Мнения: 7 880
Когато жена ми забременя за пръв път се страхувах дори да я пипна с пръст (толкова нежна и сладка беше). Просто му кажи, че силно го желаеш и той ако истински мъж няма да ти откаже. Казвам ти го от личен опит. С течение на времето ще придобиете и опита и всичко ще е наред. Все пак приятелят ти те обича и се стреми да бъде внимателен с теб.

Общи условия

Активация на акаунт