Къде и как да се развиват нашите деца?

  • 1 877
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 242
Моята досега е ходила на плуване, тенис, ски, кънки, художествена гимнастика, балет, рисуване... Май това беше  newsm78 За съжаление няма как да ходи на всичко едновременно, затова редуваме - в момента ходи през седмицата на художествена, през почивните дни единия - на тенси, другия /ако няма нещо друго запланувано/ - на кънки. Като се зотопли ще й върна плуването. Но ще трябва да отпадне нещо... Език учи в училище. Смятам, че ученето й стига, затова наблягам на спорта. А и като виждам колко гъвкава, пъргава и дисциплинирана е станала и какво удоволствие й доставя, няма да спра да я мъкна по спортни занимания, въпреки че понякога ми е доста трудно  Tired. Бих я водила и на уроци по "изкуство", но няма такива... Ще опитам да компенсирам с водене по музеи, изложби, концерти, постановки. Обаче планове големи, а време тЦ.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 688
Искам сина ми да спортува нещо,но ако е на арт вълна нямам против:)
За девойката по-скоро танци....
Но нека те да избират

# 32
  • Мнения: 289
На мен лично ми се ще да спортува - на подходяща възраст мисля да опитам първо с това, като цяло ще се водя от неговия интерес - към каквото прояви интерес, на това бих го записала.

# 33
  • Мнения: 27 524
Спорт и аз  Peace
Но  Naughty, стига да му харесва и да му носи удоволствие, иначе не, свободен е да си избере каквото пожелае. Но още е мъничък, нека стане поне на 6-7  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 519
За мен и танците са спорт Rolling Eyes
Иначе смятам, че на колкото повече неща ходи едно дете, толкова повече се обогатява (ако тези неща са разнообразни и не го натоварват и разбира се, ако родителите имат възможност, защото това май вече е от първостепенно значение). Предпочитам детето ми да е много заето с различни дейности, отколкото да се чуди какво да прави и да се шляе напред-назад... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт