"Момченце е трябва да си хапне"-каза тя.

  • 15 571
  • 184
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 211
и аз не вярвах на това суеверие, но мъжът ми ми разказа за истински случай с подуване на пениса на момче, защото не са му дали да яде нещо, съседско дете го дразнело през оградата, ядяло череши, а не му давало, до вечерта се подуло и родителите му са се чудели от какво е, накрая детето разказало, намерили отнякъде череши и му спаднал оттока Shocked

# 61
  • Мнения: 106
Аз не вярвам в тези  неща....

# 62
  • Мнения: 2 792
  Това е абсолютна глупост, не виждам какво повече да коментирам.

# 63
  • Мнения: 339
Кейси, благодаря че си попитала педиатъра ти. То наистина лекър най добре ще каже. Но лощото е че живеем заедно със свеки и тя си знае нейното.

# 64
  • Мнения: 339
Ама наистина ще я заведа нея на лекар да си и кажат.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 099
Дано не види някой ден как детето гледа пълното гърне та'а жена - тогава истински сте го закъсали!

# 66
  • Мнения: 210
Абе не става въпрос за наяждане ,а за опитване

# 67
  • Мнения: 262
Да ви кажа, че това не е суеверие, а си е нещо напълно реално.
И ако лекар не го знае, то не говори много добре за лекаря...
Хората са го наблюдавали, има много такива случаи, на моя чичо също му се било случило, от някакво мляко, което комшии не му дали да опита. Баба ми го казваше "да му се поревне" на момчето. Явно си има някаква връзка при малките момченца.
Но мисля, че става въпрос за дете, което вече си яде всичко, не за бебе, при което прябва да се внимава с определени храни. 
А относно вафлите и боклуците - трябва съвсем твърда политика. Да не свиква детето като кон на захарче!

# 68
  • Мнения: 212
Много ми е интересно в държави в които го няма този обичай дали ако не му се даде на детето да опита нещо и пишката му ще падне или ще му се "поремне" И ако дейстително е реално това то трябва да си има медицински термин за него и да е обяснено в медицинските учебници. Например в учебника по Педиатрия може да има глава "Поремки при малките момченца и как да се справяме с тях"  като отговорът е - Посещение в сладкарницата по три пъти на ден...

# 69
  • Мнения: 822
Несправедлива е природата...Особено българската...Не е ясно,защо на женските никога нищо не им става...Е,само докато са бременни, ама то пак е с уговорката,че на наследника може да му стане нещо, не на самата жена...
Ще взема да си спра детето от училище,щото там всеки си носи храна и учителите строго следят,децата да не вземат от чуждата... Пак заради алергиите.
И аз се чудя,как другите нации са оцелели...Или пишки падат само по нашите земи.И защо ли най-гладните народи са най-плодовити...

# 70
  • Мнения: 4 585
Абе за пишката не знам, но съм виждал приятелче с подуто като тъпанче коремче, защото докато играехме на криеница в техния двор, видяло през прозорица на съседската къща мъже да пият бира и си замезват със шпеков салам. Прияло му се салам, до вечерта беше се подул. Чак при разпита на лекаря се разбрало.
За конкретния случай, Лиска е казала. Намери си друг мъж, без майка.
Има свекърва, има проблем. Няма свекърва, няма проблем.

# 71
  • Мнения: 950
За конкретния случай, Лиска е казала. Намери си друг мъж, без майка.
Има свекърва, има проблем. Няма свекърва, няма проблем.
А не може ли да се елиминира само  свекървата   #2gunfire  ?

# 72
  • Мнения: 3 447
Такаа, няма смисъл да се караме, най-добре казусът да бъде разрешен по емпиричен път. Мисля довечера да сготвя само за себе си и да вечерям демонстративно сама пред Милото. После ще докладвам, ако е имало подуване  Flutter

# 73
  • София
  • Мнения: 3 099
А не може ли да се елиминира само  свекървата   #2gunfire  ?

Може. Очакваме включване от химици.

# 74
  • Мнения: 25 651
Такаа, няма смисъл да се караме, най-добре казусът да бъде разрешен по емпиричен път. Мисля довечера да сготвя само за себе си и да вечерям демонстративно сама пред Милото. После ще докладвам, ако е имало подуване  Flutter

Зависи, ако е майстор, ще те цапардоса така, че да не останат следи...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт