mothercare

  • 12 214
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 298
Купувала съм оттам дрешки и бельо - наистина са скъпи в сравнение с масово предлаганите по бебешките магазини, но дизайна е добър и материите са качествени.

# 16
Изключително съм доволна от качеството на дрешките.За синът ми пазаруваме само от там и никога не съм съжалила Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 464
    Вярно е това, че цените са много завишени в България. Ние сме купували на Крис много дрешки и играчки от бг магазините и сме много доволни. Ама много е дразнещо като им влезеш в саита и им видиш цените, че са на половина, че и по-малко от тези тук. Освен това миналата година искахме да поръчаме едно колело за рождения ден на детето, ама не можело, защото за България се предлагали само определена гама продукти Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 173
 Аз съм голям фен на Mothercare, купувала съм доста неща от там - дрехи,играчки,козметика,количка и т.н.  и съм много  доволна от качеството на стоките. Освен в софийските магазините Mothercare  била съм в такива и в Бирмингъм и в Брюксел, като цени тук са много завишени и много по-бедни на стока. Но все пак продължавам да пазарувам от тук, защото не намирам подходяща алтернатива, препоръчвам ги  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 606
И аз съм доволна, ядосвам се на цените, защото в Лондон са наполовина, но продължавам да купувам... най-вече бодита и пижамки... много са качествени.

# 20
  • Мнения: 418
Скъпи са им нещата само с България. Страшно много неща съм си купила от тази марка, но от Лондон. Доволна съм.


 Peace Същото мога да кажа и аз ...цените са достъпни ,за Лондон става въпрос,в сравнение с други детски магазини...имат качество дрешките..

# 21
  • Мнения: 4 877
Всъщност Мothercare предлагат ли нещо като членски карти с по-специални условия, отстъпки? Винаги ходим набързо и не съм се интересувала, а и не са ни предлагали.

# 22
  • София
  • Мнения: 508
Лятната ми количка е тази марка и съм супер доволна  Peace

# 23
  • Мнения: 147
Аз съм купувала дрехи ...много доволна ...но както казахте малко дразнеща е разликата в цените ..м/у другото както и много други ...сега търся алтернативи - поръчки , пазаруване от вън и т.н.

# 24
ще ме извинявате, ама отидете на сайта им и вижте за какви цени става дума Simple Smile, а след това- право в магазина, за да паднете от ужас Shocked. И питам аз (отговор не искам)- откъде, бе джанъм тази разлика в цените (може би идва от стандарта????) newsm78

# 25
  • Мнения: 1 263
дизайна е добър и материите са качествени.
PeaceНаистина цените са по-високи, но повечето модели са ефектни, затова и купувам от тях като започнат намаленията.

 

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 22:36 от mummy

# 26
  • Мнения: 8 917
Аз лично съм доволна от всички дрехи на Μοthercare Peace

# 27
  • Мнения: 16
наистина е за яд
аз съм ходила в магазина /в София/ преди да бременея да купувам подаръци. незнам защо е толкова скъп.
навън mothercare е просто стандартна марка а в БГ като бутик и не предлагат почти нищо.
и правят страхотни намаления сега много неща съм си купила оттам 

# 28
  • Мнения: 616
Мдааа... Има много хубави неща - спор няма!
Но има доста добри магазини и марки, които съвсем не са толкова скъпи!
Безобразна е разликата в цените, но то явно се започва от бебешките дрехи, за да се стигне до марки като ZARA (примерно), ... ние тук сме все много важни, та всичко ни е двойно и тройно над световния пазар  Joy
Та според мен - не си заслужава!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 570
Много са хубави нещата, но си купувам от Англия , защото е 2-3 пъти по-евтино от тукашните им магазини. Не бих пазарувала в БГ магазините им на тези цени, колкото и да са качествени дрехите. Има предостатъчно други магазини.

Общи условия

Активация на акаунт