Криво ми е, одрах колата в кофа за боклук!

  • 4 103
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
споко.и ние одрахме нашата,малко преди бащата официално да ни връчи ключовете ...яд ни беше много..ама времето лекува всичко Joy

# 31
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Оооо я не се ядосвай за такива неща, аз какво да кажа като блъскам 2 коли и двете са наши  Laughing Мъж ми кара пред мен, аз зад него, той набива спирачки и аз ги набивам ама малко късно и моята със спукан радиатор, а неговата смачкана задница, теглича му не ме спря  Joy Нали не е станало нещо по-голямо и ти си жива и здрава, останалото е поправимо. Ама все пак не пречи да и драснеш една клечка на кофата  Grinning
hahaha hahaha hahaha hahaha Извинявай мила ама не мога да се въздържа

# 32
  • Мнения: 824
Преди карах кола с ролбари - много е удобно - местиш кофите без да излизаш и без фатални последици.  Mr. Green
rotfImbo      rotfImbo      rotfImbo

# 33
  • София
  • Мнения: 1 819
Ох, имах нужда да се посмея  Joy Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 133
Аз също одрах колата си в кошче за боклук, ама от тези малките за ръчни отпадъци. Аз изобщо не го бях видяла и като започна да стърже не знаех какво се случва. Драскотината беше бая дълга от предния калник да задната врата.
Голям рев му ревах, все пак колата беше на 4 месеца и много си я харесвах. Имах застраховка и я оправиха така, че не си личеше изобщо. Мъжът ми не ми каза нищо от рода на "заспала патка", защото бях посиняла от рев и му се наложи да ме успокоява.
Ако не бях прочело името на темата нямаше да се сетя, че това ми се е случвало. Това не е никакъв проблем.

# 35
  • Мнения: 1 844
вие поне сте удрали колата в кофа за боклук и не сте били заплашени с убийство.
мъжът ми оня ден подпря леко на един ром колата,нямаше и драскотинка даже,но оня слезна,извади един меч от багажника и тръгна да съсича мъжа ми.егати мангала-самурай.такова чудо не бях виждала-да ти няма нищо на колата,ама грам,пък ти посред бял ден да тръгнеш с меч срещу някого.в кой век живеем?
добре че,също както по филмите,едни куки се оказаха на близо и се затичаха да помагат.
иначе незнам. #Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 1 890
Оооо я не се ядосвай за такива неща, аз какво да кажа като блъскам 2 коли и двете са наши  Laughing Мъж ми кара пред мен, аз зад него, той набива спирачки и аз ги набивам ама малко късно и моята със спукан радиатор, а неговата смачкана задница, теглича му не ме спря  Joy Нали не е станало нещо по-голямо и ти си жива и здрава, останалото е поправимо. Ама все пак не пречи да и драснеш една клечка на кофата  Grinning

   Joy Това го преживях и аз миналата година, само че се разминахме на косъм, и то защото мъжът ми (зад мен) отби встрани, само и само да не ме блъсне.  ooooh! И всичко стана заради един идиот, който ми отне предимството, и то по най-балъмския начин, без изобщо да очакваш.  #Crazy И си зави и си тръгна, без дори да погледне блъснахме ли се, не ли... Sick Нататък всичко като по филмите - аз полудях и запалих гумите след него, мъжът ми разбра, че побеснях и след мен. На улицата всички наизлезли да видят какви бяха тия  спирачки.  ooooh!Обиколихме целия град - първо идиотът, след него плътно аз с Тиграта, след мен мъжът ми с Корсата. Той завие наляво - и ние след него, той надясно - и ние така.  Mr. Green Светкам му да спре, пускам му дълги - не, уплаши се явно.  Thinking Накрая видя, че няма да се отърве, спря пред един блок. Че като излязох от колата, след мен и мъжът ми - оня само дето не се изпусна в гащите.  hahaha Направих го на 2 стотинки, не викнах КАТ само щото взе да мънка и да се извинява. Теглих му една и си тръгнахме по живо, по здраво.  Party Голям екшън !  hahaha
   Та така, смисъл да се ядосваш няма, надявам се, че имаш Каско.  Peace
   

# 37
  • Мнения: 1 541
 Shocked леле, ти ако видиш моята кола, ще получиш инфаркт.
както един познат ми каза искрено;" колата ти става все по - зле и по-зле всеки ден" Mr. Green
е. и какво , тчоно това ми е кеф, че хич и не я мисля

# 38
  • Мнения: 13 512
Аз навремето отместих пълен  контейнер с метър и половина. Можех и с повече, ама като го завъртях, единият му ръб заби в тротоара и не можах повече. Другият му ръб се вряза в калника ми - един джип не можа половин час да ме изтегли - дърпаше ме заедно с контейнера Joy Joy Joy
Какво я мислиш толкова...ламарина!

# 39
  • Мнения: 1 381
Не го мисли толкова.Много по лоши неща се случват.Важното е да сме здрави.
И аз миналия месец дадох на заден и се забих в калника на колата на приятеля ми.Ядосах се много.Но същата вечер като се прибирах един джип се обърна пред очите ми. И си казах,че ламарини се оправят, живота е ценен.

# 40
  • Мнения: 4 668
Ами ...какво да ти кажа  Rolling Eyes Няма да те успокоявам , защото и аз си одрах колата преди месец и то много идиотски  Confused Точно затова ме е яд всъщност - беше абсолютно малоумна история - един камион беше паркирал на улицата и аз уж да се промуша между него и другата гадно спряла кола , но не съм видяла , че отдолу на ремаркето на камиона има издадени някакви метални пластини и така - през двете врати и калника .Срам  Embarassed Embarassed Embarassed
Карам от 11г. и това ми е първият такъв случай . направо умрях от яд , заради собствената си тъпотия  Sick
Хубавото е , че застрахователите ще ми платят всичко и ще я оправим  Wink , така че , ти също ще си оправиш колата и ще забравиш , но сега на 100 % те разбирам какво ти е  Hug
Мъжът ми само ми каза , че въобще не си заслужава да се ядосвам за някакви си ламарини ...

# 41
  • Мнения: 107
И аз ревах на първото ми одраскване.
Но ми мина много бързо.
На второто вече не ми пукаше....
А още колко ли предстоят?  Rolling Eyes
Така че-споко и добре дошла е отбора  Hug

# 42
  • Мнения: 0
да, тъпо е да се ядасваш за такива дреболии...апропо, какво стана с кофата newsm78

# 43
  • София
  • Мнения: 2 079
Не се ядосвай за някакви ламарини!   ooooh!
Тъпо е, знам, на всички ни се е случвало поне по веднъж! Sick
Но нали си жива и здрава - ламарините ще се поправят!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт