Отговори
# 270
  • Мнения: 3 804


честита Баба Мартана вси4ки и бързо оздравяване на болните

# 271
  • София
  • Мнения: 1 464
    Аз имам въпрос към мамите, които са раждали секцио. Вероятно при нас това ще е начинът. Моят доктор ми каза, че поне месец не трябва да вдигам тежко. Казах му, че в къщи си имам едно такова 11-12 килограмово тежко нещо, което се казва Криси и ще се налага да го вдигам от време на време ( най-малко да го сложа на столчето за хранене, да го вдигна от леглото... ) Ама не. Пък ние нали сме си самички, надявам се Тати ни да поостане за седмица в къщи след раждането, но после няма как. Има ли някой, който се е справил сам с подобна ситуация?
   

# 272
  • Мнения: 3 089
аз вдигах петра. просто опитай от сега да го правиш само с ръцете, без да напрягаш кормните мускули. 100 % ще заякнеш  Mr. Green

тоя репортаж съм го изтървала. и като ви чета - и по-добре, че щях много да с напуша  Close

филипа - пращам лс  Peace

ЧБМ! да са ни здрави дечицата, да ни носят повече радости и по-малко ядове и болести, и да са ни кротки и красиви дните!
мира вам и до писане!

# 273
  • Мнения: 1 440
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
ДА СТЕ ЗДРАВИ ВЕСЕЛИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!

happymammy ,ще свикнеш да се пазиш доколкото е възможно.Аз я карах Нати да се качва на дивана,а от там на стола /така са ни разположени мебелите./За миене и къпане също си ходеше сама до банята и с подвижната душче се миехме,а тати като е в къщи помагаше.Изпишкването и другата работа навън беше проблем,но я взимах на ръце и кляках,така че да не се напрягам.Тя се беше научила,че мама има "охче" на коремчето и не ме тормозеше да я нося.Като искаше да я гушкам,го правех само от седнало положение,напрягайки само ръцете.Ето ме,нищо ми няма! Grinning
Целувки и весел ден от нас!

# 274
  • Мнения: 378
Честита Баба Марта - да са много здрави малките дечица и ние, да сме румени засмени - хайде мамчета пролетта идва - ураааааааааааааа

БИли хлапето -кажи какъв е този крем с невен - някаква марка или нещо повече - аз не знам какво да правя - много зле стана тези дни и виках дерматоложка - ама тези антихистаминовите дето ги изписа - нещо хич не ща да ги давам - та се чудя сега какво да правя - но пък тя каза че има кръвоизливчета по бузите - и те трябва да се свият и да се спре чесането - което ставало само с антихистаминовите препарати....... ОХ , в голяма чуденка съм - .......

иначе моят днес отказа да му закача мартеничката- голямо е диване......

Бини - я кажи - вие как го прихванахте този ларингит. Ние сега март сме канени на 2 детски рожденни дни - все на много близки приятели и хич не знам какво да правя - писна ми да го ограничавам моят малък господин от сбирки с деца - ама пък и болестите са страшно нещо?

толкоз че имаме хленчещо наакано бебе Simple Smile

# 275
  • Мнения: 1 440
Зори,събрах я с болни деца на една площадка и ето го резултата! SadЕ,силно казано събрах,те просто бяха там.
Ама като се замисля,то вирус може да се пипне от всякъде.

# 276
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
честита баба марта на всички  Grinning
здравейте мамчета включвам се и аз в купона с мойте две принцеси ката Ема на 2 години и 4 месеца и бебка Андреа на 8 дена ... положението при нас е още преходно с каката,защото имам чувството че още се чуди как да се държи и реагира ... принципно тя е подготвена за появата на бебето и го чакаше с нетърпение поне колкото и позволява възрастта да разбере,много се радва и изявява желание да ми помага във всичко което аз и позволявам,гали и целува Андреа но от време на време като я държа повече или се кърмим се започват с лигавщини иска да я гушна,понякога ту иска едно после като и го дадеш не го иска вече ... още сме в преходен период но смятам че всичко е границите на нормалното,пък и като започнем да излизаме заедно на разходка още повече ще компесираме времето  Laughing

готина случка от вчера - сменяме пампата на Андреа и Ема и се смее как рита с крачета и после и ги целува и казва "Ммммм вкусни"  Joy

# 277
  • София
  • Мнения: 6 255
Имам чувството, че на нашето човече са му тръгнали всички зъби да избиват наведнъж - и горе и долу. Tired И си поддържа 37 и нещо температура, час по час му оглеждам венците дали не е пробило нещо. Joy Добре поне, че хомеопатичните свещички му помагат и не е така неспокоен.

desytka, ти си с най-малкото бебе тук. Добре дошла! Гледам разликата м/у децата ти е почти като при моите (на моите е 2г.5м.) и Емко се държеше по същия начин в началото - като седна да кърмя Дани искаше ту сок, ту вода, ту му се пишкаше и държеше аз да го заведа до банята. Но отминава с времето Wink, сега просто си носи гърнето и сяда до мен, дори не дава да му помагам да се събува и обува. Laughing

Мами, аз ще използвам, че домочадието спи и ще пусна новата тема. Мисля, че не е страшно, че сме направили 14 стр. Peace

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 17:23 от Аня ;)

# 278

Общи условия

Активация на акаунт