Модни обувки 2008

  • 41 796
  • 216
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 126
и аз си харесах... но все още не съм се разубедила.Трябва да има начин...

 ако на някой му хрумне нещо ( или намери решение на проблема ни) нека каже, май ще се посъберем групичка желаещи да си купим ботушки

# 211
  • Мнения: 29
Моля ви дайте да се организираме нещо и да си поръчаме заедно от тук ако може влюбих се в няколко чифта
и аз си харесах  Blush

Да и на мен страшно много ми харесаха и все се чудя кои да си поръчам.Oт Бг. може би няма да стане  Sad освен ако имате познати в Америка .Тук в Чехия има жени които ги поръчват но цената е много по-висока  Close http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=2715. Предлагат ги за по 1500- 1600крони което ще е към $90  #2gunfire

# 212
  • Мнения: 4 435
От тука и да има доставка,с пощенски,мито,ДДС цените стават 4-ни.Единственият вариянт е някой от Америка да ги прати,ама как се пращат толкова чигтове. Rolling Eyes Веднага ще ги отварят по митници и т.н.,защото ще са над 2 кг. Иначе това е вариянта,и да се заплатят пощенските на човека който ги праща.

# 213
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
да се цопна тук и да дам предложение за поръчка-чрез сайтовете за поръчка.Аз поръчвам чрез бгшопър,но има и други Peace

# 214
  • Мнения: 4 435
да се цопна тук и да дам предложение за поръчка-чрез сайтовете за поръчка.Аз поръчвам чрез бгшопър,но има и други Peace


Какво им се плаща на тях допълнително,може ли да ми кажеш с няколко думи.Днес ми дадоха една такава фирма,но да ги сравня.И за колко време горе-долу ти пристигат.  bouquet

# 215
  • Мнения: 78
да се цопна тук и да дам предложение за поръчка-чрез сайтовете за поръчка.Аз поръчвам чрез бгшопър,но има и други Peace


Какво им се плаща на тях допълнително,може ли да ми кажеш с няколко думи.Днес ми дадоха една такава фирма,но да ги сравня.И за колко време горе-долу ти пристигат.  bouquet
да дайте инфо моля

# 216
  • Мнения: 1 128
Сигурно е обсъждано, но някой може ли да ми каже каква номерация отговаря на европейските стандарти?

Общи условия

Активация на акаунт