Как "пресичате" опитите за разболяване на децата си?

  • 4 757
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 117
При големия ми син с витамини от плодове , ако се опъва и не иска да яде , тогава витамин С на таблетки - давам ударни дози . Натоплям краката с гореща вода и морска сол , разтривам и завивам добре ,че да се изпоти. Температура под 38,5 градуса не свалям . А ако положението зазлинее звъня на хомеопатката Simple SmileОт там нататък тя дирижира положението Wink

# 31
  • Мнения: 11
Днес малката няколко пъти след обяд се събуди с необясним плач едвам я успокоих че да заспи пак а беше видно че страшно и се спи.Когато я успокоявах усетих че дъхът и мирише едно особено точно ми напомня на моят когато се разболявам.Сега вечерта пак същото се случи вече няколко пъти а веднъж два пъти и се закашля.Надушвам разболяване аз. Rolling Eyes Температура няма не виждам да расте зъбче нослето е ок.И понеже е петък вечер не ми се ще да дигам педито под тревога но не искам и евентуално ако съм права да изпусна нещата.Малката е на 10м. и две седмици/ако има чак такова голямо значение Laughing/.
Мога ли нещо да и дам или направя на нашата възраст.Ясно е че при първия по сериозен симптом ще алармирам педито но не бих отказала някой превантивен съвет Praynig Hug

Аз давам на момчетата витамин С или калции с вит.С и чай от шипка или лайка с мед и лимон.Също така преди лягане ги намазвам с Хустагил/мас за мазане/ да ги загрее-това ако имат признаци на настинка.
я

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 15:32 от anna72

# 32
  • Мнения: 1 931
Преди лягане намазвам крачетата с мас и капвам малко капки във водичка ехинацея на Д-р Тайс. Ехинацеята е за деца над годинка, но е определено е много добро. Преди 2 нощи така Йони много ме притесни да не е тръгнал да се разболява и вечерта му дадох 10 капки Ехинацея и сутринта нямаше нищо.

# 33
  • Мнения: 232
И аз надушвам някакъв симптом около малкия.Почнах вит.с и калциев глюконат. А досега изпихме "зинат" и веднъж инжекции и сега ме е страх.

# 34
  • Мнения: 323
Аз като го усетя, че започва да се разболява му давам една ампулка вит.С от малките и чай от шипка. За всякакви други лекарства го водя на лекар.
Peace

# 35
  • Мнения: 258
витамин с, чай от шипки и Есберитокс  Peace

Общи условия

Активация на акаунт