Вреден ли е климатикът?

  • 7 832
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 224
Някаква бактерия живеела  в климатиците /филтрите им/, май беше причинител на легионерската болест и някакъв вид пневмония newsm78.
Това тръгнах и аз да пиша  Peace

# 16
  • Мнения: 9 865
Мисля, че не е най-голямото зло, но винаги, когато мога го изключвам.
И проветрявам често, защото въздухът много застоява.

# 17
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Две години вече сме на климатик. При редовна профилактика на климатика и нормална вентилация нито имаме запрашеност (и двамата сме с алергии - това щеше направо да ни убие), нито въздуха е сух и застоял (точно за това трябва вентилация). За болести - ми и двамата сме си добре, нямаме оплаквания нито от настинки, нито от главоболия, нито от нищо.
По мое мнение тези неща си зависят от отделните хора - някои са по-чувствителни и са по-податливи, други - не.

# 18
  • Мнения: 950
За това дали е вреден климатикът е много относително според мен  Thinking след като прочетох за това, че става дума особено за големите офис сгради/климатиците/  май не е вреден.
Но има хора които не се чувстват добре и аз даже съм една от тях  ooooh!  ,но за съжаление това отопление което искам е невъзможно и си го търпя засега  Tired   

п.п.Може ли някой който има от тези конвекторни радиатори /май Адакс ги казват/ да ми пише на лични
извинявам се за последното питане Blush

# 19
  • Мнения: 599
Шеста година сме с климатик и зима,и лято.Досега не сме имали проблеми,нито пък детето.

# 20
Полезен е за семейния бюджет,другото са празни приказки.Ако на някой не му харесва да си вземе акумулираща печка-4 kw/h имам една в мазата(подарявам).

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Полезен е за семейния бюджет,другото са празни приказки.Ако на някой не му харесва да си вземе акумулираща печка-4 kw/h имам една в мазата(подарявам).

Точно така  Peace Икономичен, топли, разхлажда.
Изсушаването на въздуха съм го решила като проблем като съм сложила дрехи да суша в стаята. Винаги гледам да има, пък било само и една мокра носна кърпа. Нямаме проблеми нито с главоболия, нито със запушени носове, нито с разболявания  Peace

# 22
  • Мнения: 146
да вреден е!
а и в гърция някакво бебе се е сварило,защото нещо се е бъгнал климатика(маи) #Cussing out

# 23
  • Мнения: 649
За мен е вреден! Аз имам и само през лятото го ползвам и тогава много лесно се разболявам!

Общи условия

Активация на акаунт