тест Sure Check

  • 14 390
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 243
Позна ми  Peace

# 46
  • хасково
  • Мнения: 378
и аз съм на мнение.че това е най-точния тест,трябва обаче стойостите на ЧХГ-то да са над 25 иначе няма да ти отчете положителен резултат,дори и да си бременна.Прости изчакай няколко дни и повтори теста или си направи кръвен тест!Успех!

# 47
  • Мнения: 35
Аз също ползвах този тест и всичко излезе точно

# 48
  • Мнения: 1 029
при мен не позна

# 49
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Доволна съм .....точно такъв използвам при нужда Peace

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 907
Винаги досега ми е показвал точно - без значение от времето на деня, в което съм го правила. Но винаги съм го правила в или след деня на закъснението, когато нивото на ЧХГ вече би трябвало да е достатъчно високо, ако има бременност!

# 51
  • Мнения: 679
Мен не ме е лъгал този тест! Като забременях ми отчете положителен резултат на един ден закъснение и си беше точно така. Правила съм и друг път от него и пак "позна"  Mr. Green
Успех !   bouquet

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Като забременях си направих два такива теста и двата позанха  Peace

# 53
  • Мнения: 724
При мен е бил точчен.

# 54
  • Мнения: 4 406
само веднъж съм ползвала този тест, даде ми отрицателен резултат при двудневно закъснение. явно е било рано, защото седмица по- късно най- обикновен тест показа двете чертички, изхода от които чакам съвсем скоро

# 55
  • Мнения: 1 931
Аз като съм правила тест никога не ме е лъгал, не само тоя и други тестове. Все ми се струва, че щом е имало 2 черти макар и на един само значи трябва да си бременна.
И какво стана, направи ли още един и отиде ли на лекар? Дано да има бебче щом го искате и да бъде такова каквото го искате.Ние искахме първото момченце и такова стана, второто много искахме да е момиче и ето я и нея.

# 56
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 За мен те са най-добрите които се продават в България.Отчитат ми винаги вярно и то преди очакваната дата на цикъла.

# 57
  • Мнения: 64


 За мен те са най-добрите които се продават в България.Отчитат ми винаги вярно и то преди очакваната дата на цикъла.

Цитирам за да не се повтаряме  Peace

# 58
  • Мнения: 14 489
и аз съм доволна от него, показва вярно (да уточня, че аз чакам повече, правя поне на два дена закъснение) и е лесен за употреба за разлика от едни други с хартиени лентички, дето трябвало хоризонтално да се държат и какви ли не други указания имаше за употребата му.

# 59
  • Мнения: 4 155
За съжаление показа правилно. Преди 2-та си бременост ползвах почти всеки месец тестове и всички показваха точен резултат няколко дена преди менструацията.
Последния беше на Sure check и си беше верен.

Общи условия

Активация на акаунт