АВГУСТовските мъничета се крият в най-щастливите момичета

  • 10 806
  • 269
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 235
Напънете се малко за заглавия на новата тема, че тези от 1ва страница изобщо не ми харесват. Плийз.

Аз си мислех, че поради липсата на изявен поетичен гений в групата, може да си сложим някакво постоянно заглавие и след това само да променяме номерацията... 

Feb, мисля, че няма проблем да ги пиеш и двете. Аз също пия витамини+фолиева. Лекарят ми смята, че няма проблем.

# 256
  • Мнения: 18
Здравейте и от мен :)Eya относно падането, дано всичко е наред и не те боли, но както разбрах не си се ударила По принцип когато във Варна валя големият сняг в началото на януари и аз паднах ама така се итърсих на леда и доста се бях уплашила , но слава богу ми нямаше нищо и когато попитах дали веднага се разбира имали ми нещо ми казаха че ако има нещо което е притеснително се разбира веднага. > ?@8 B51 2A8G:> I5 5 =0@54 A83C@=0 AJ< Simple Smile
На вас почи на всички вече са ви казали какви бебенца ще имате а на мен оше не Sad вече нямам търпение Simple SmileПриятна и спокоина вечер на всички мамчета и сладки сънища Hug

# 257
  • Мнения: 18
Между другото забравих да питам някоя от вас пие ли матерна ? На мен ми ги изписаха но ми казаха че често ти прилушавало от тях и много се пълнеело??? Whistling

# 258
  • Мнения: 1 266
Новата тема е готова, само заглавие си няма още Simple Smile
Аз реших да я направя отсега, защото утре не се знае ще ми остане ли време.

# 259
  • жителство на место
  • Мнения: 81
августовските бебенца вече ритат с краченаца- предложение за тема smile3509

това, че усещате децата си най-много ме вълнува, защото аз съм в края на август и още нищо не съм усетила; пък и не съм ходила скоро на доктор Tired

# 260
  • Мнения: 1 266
А, MY NAME, наведе ме на една идея:

АВГУСТовските бебоци правят първите подскоци  Mr. Green

Ако ви харесва, казвайте и ще я сложа Simple Smile

# 261
  • жителство на место
  • Мнения: 81
да добре е
ето че се понапънахне и понаписахме някоя друга рима

# 262
  • Мнения: 18
супер е слагай слагай  Peace

# 263
  • Мнения: 64
Feb, мисля, че няма проблем да ги пиеш и двете. Аз също пия витамини+фолиева. Лекарят ми смята, че няма проблем.

Mika, благодаря ти за бързия отговор. Ще се посъветвам и с акушерката, която ми води ЖК.

Котката Марта, на мен заглавието много ми допада  smile3521

# 264
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273

......Малко късно ти отговарям, но дано да е от полза.
Не сте сами и ние сме на тази вълна.....   
Дано бързо да премине този период и с по-малко безсънни нощи.  Praynig

Благодаря ти, мила! Hug Явно го поотпусна, но съм нащрек, явно така ще е! Просто трябва да го преживее и ние с него, няма начин! Peace

Относно падането - при първата ми бременност имах едно яко падане по стъпалата на къщата - от площадката до цимента на двора - 12 каменни стълби в 9тия месец! Спокойно Eya, стига да не си паднеш на корема или на главата Wink, на всякъде другаде синините и болежките ще те държат някой и друг ден и ще отминат!

Относно Матерната - devotion6551, предната бременност пих Матерна, ама е вярно че тия витамини помпат плода и майката, така че съвета ми е - вземай ама умерено! Колкото до гаденето, което предизвикват - всеки организъм е различен, на мен ми понасяха. Сега пак съм си взела, но не съм почнала да ги пия, ами ги гледам всеки ден на секцията и отлагам, щото не искам да отида накрая да раждам 100кила! Wink Страх лозе пази! Laughing

Относно движенията на бебчовците ни - в книгите пише, че трябва да ги усетим между 16 и 18 седмица, това което сме чувствали до сега било трептенията на червата и разместването на органите в коремната кухина, което се предизвиква от растежа на матката, така ми каза миналата седмица доктора, който ме гледа на 3Д-то, като си изкарах акъла и тичах спешно при него! На мен обаче, ми се ще да вярвам, че съм усетила бебо и по някакъв начин е решил макар и несъзнателно да установи контакт с мен и да заяви леко осезателно присъствието си! Hug

~ Август все е тъй далече, но пък бебчо мърда вече ~ - това е моето предложение за заглавие на новата темичка, все пак в началото на втория триместър сме вече, а именно в този период ще ги усетим да се раздвижват! Grinning

Хайде лека и спокойна нощ от мен, мили мамички и до скоро! Hug

# 265
  • Мнения: 1 266
ГОТОВО - имаме си вече нова тема.
Ама пишете тука още, докато я напълним, чеееее... много работа, бе  ooooh!

За витамините - аз пия Пренатал на Джеймисън от вчера, супер са Simple Smile От Центрума преди това и на мен леко ми се гадеше. По принцип никакви витамини не трябва да се вземат на гладно.
Това, че от витамини се пълнее, ми звучи много странно, честно казано  newsm78 Аз съм качила 3 кг до 12-та седмица и това едва ли се дължи на витамините, а по-скоро на шоколадите  Mr. Green
Като се видя, че бебето вече върви голямо и питах доктора дали да ги спирам и той каза: "Ти луда ли си, след един месец ще ми дойдеш с анемия и ще ти изписвам желязо." Та ви съветвам да си ги пиете. Че от опит знам желязото как дразни стомаха  Naughty

Иначе аз съм с по-късен термин и първа бременност и хич не се надявам скоро да усетя нещо. Поне за последната седмица видимо ми се оформи коремче Simple Smile И още няма да си слагам синьо щъркелче, защото не съм сигурна (може би още ми се иска да е момиченце, макар че вече свикнах с мисълта за хлапак). Обаче ще настане едно чудене за име, ужас. Аз каквото си харесам, таткото все е анти.

Синдарела, сори, мила, вече сложих заглавие на темата, но ще добавя твоето в предложенията за по-нататък.

# 266
  • Лондон
  • Мнения: 56
АВГУСТовските бебоци правят първите подскоци
Харесва ми Simple Smile
.... а АВГУСТовските девици очакват първите ритници Wink (майтап това)

Благодаря ви на всички за постингите около падането. Нищо ми няма - не кървя ( и слава богу!) - само коленете и лактите ми са сини като на ученичка Simple Smile Както каза майка ми, добре било че съм била наддала и съм имала 'възглавнички' навсякъде да ме пазят. Едно добро нещо от сланинките Simple Smile Природата си знае работата.

Иначе аз пия Санатоген Пронатал само - той си има достатъчно фолиева киселина (350).





# 267
  • Мнения: 18
Благодаря много на всички за отговорите Simple Smile Аз си ги купих витамините но не ги пия седят ми там както каза и sindarella и си ги гледам Simple Smile ще видим може и да се реша :П те са ми изписани през ден ама ,......незна. И много искам момиченце даже и име съм измислила той таткото все не е сагласен но..........Simple Smileвсе ще достигнем до консенсос Joy

# 268
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
.... а АВГУСТовските девици очакват първите ритници Wink (майтап това)

Е, това просто ме уби от хил преди сън! Девственост-Бременност - добре се римуват! Wink
Благодаря за създаденото настроение!!!
 Laughing Laughing Laughing

Хайде лека пак от мен, вазирам вече, че едва гледам!
Яни, няма проблеми, добавяй където там трябва! Друг път ще се постарая да се включвам навреме, имам там някакви поетични заложби аз, ама си ги крия..... Embarassed

# 269
  • Мнения: 1 266
Пишем вече В НОВАТА ТЕМА.

К'во да ви правя, като не слушате Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт