много слаба втора черта на тест за бременност

  • 11 511
  • 109
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 617
  bouquet
Честито!

# 31
  • Мнения: 252
И при мен беше едва едва забележима. Честито  bouquet

# 32
  • Мнения: X
Ех, сещам се за себе си, преди време...Направих 2 теста- с втора бледа черта. Бях убедена, че това не може да е положителен резултат. А съм правила и преди тестове с "-", но все си мислех,че чертите трябва да са ясно оцветени. Желая ти успех и спокойна бременност  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 4 589
Честито и от мен!  bouquet Лека бременност! Hug

# 34
  • Мнения: 814
Едно - ще ти кажа - ЧЕСТИТО  Peace (и аз тоя филм с бледата черта съм го гледала  Grinning)

# 35
  • Мнения: 1 080
Честито!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • Мнения: 622
Радвай се! Честито и лека бременност! Hug

# 37
  • Мнения: 367
И аз бях със същия тест, слаба втора чертичка и ето го резултата - вече е на два месеца и половина  Laughing

# 38
  • Мнения: 645
Честито!   bouquet

# 39
И двата пъти, чертата беше много бледа.

# 40
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
 Една моя приятелка си направи 4 теста,защото не вярваше на бледата чертичка Mr. Green
ЧЕСТИТО!

# 41
  • Мнения: 1 197
Честити за мен поне си бременна,върви на гинеколог  bouquet

# 42
  • Мнения: 636
И моята едва се забелязваше, но щом има втора чертичка, значи има и бременност. Следващата седмица ще е по-наситена Peace. Честито! Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 39 775
С Дияна теста ми беше такъв. И понеже аз съм Тома Неверник направих още доста тестове след 1вия Simple Smile Всички с бледа чертичка. Аз все си мърморех "а, не може да съм бременна, таз чертичка е бледа и фалшива" Simple Smile

# 44
  • Мнения: 188
Честито!След десетина дена на лекар!Аз пък съм учудена от бледите чертички - моята беше по-ярка от контролната чертичка

Общи условия

Активация на акаунт