Препоръчайте добър гинеколог в Габрово

  • 110 598
  • 319
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 18
Той никога няма мастило.Колкото и да си гледа ултразвука все тая гледа и невижда, неразбира.И най лошото е , че се прави на Умник.Пълна некомпетентност и некадърност.Трябва да му забранят да практикува , а го направили началник.УЖАС...

# 316
  • Мнения: 1
Някой да знае колко излиза едно раждане в габрово и да ми препоръчате някой лекър

# 317
  • Мнения: 18
Някой да знае колко излиза едно раждане в габрово и да ми препоръчате някой лекър
Не бих ти препоръчала да влизаш в Габровското АГ, а камо ли да раждаш.Но, ако все пак си решила може би д_р Митев.



# 318
  • Мнения: 475
Абсурд да се ражда в Габрово, доста рисковано. Много са се увълчили за пари и претупват нещата, страшно разочароващо е отношенито им, а некадърността дали е породена от некопметентност или от нежелание за работа можем само да гадаем. В София попаднах на лекари, които не само че са с високо ниво на професионализъм, но и с големи сърца. Жалко че трябва да ходим да раждаме по другите градове..

# 319
  • Мнения: 332
2022, Д-р Митев ми проследяваше бремеността , и при него раждах. Много съм доволна от отношението , за щастие нямах проблеми всичко ми обясняваше от а до я. Но си пригответе пачка , скубее яко .
Отношението в отделението ми хареса добре се отнасяха всички с мен.  Хигиена имаше, и стаята изглеждаше добре имало е ремонт .Аз съм доволна плащах си да но и бях гледана добре , бебенцето ми е живо и здраво и аз също .

Последна редакция: ср, 08 фев 2023, 11:50 от BLACKMC

Общи условия

Активация на акаунт