Това не е ли свободене форум?

  • 3 124
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 236
Bye bye Свободата, която ти така настойчиво търсиш свършва там, където започват правата на другите хора. Не можеш да пускаш материали, които биха наранили чувствата на другите и да твърдиш, че това било свобода. Трябва да ти кажа, че аз съм изумена (и повярвай ми, използвам евфемизъм като казвам изумена ) от тона ти. Тук не е място за караница и агресия.
И наистина - аман от теми за аборти. Браво на модераторите!

# 46
  • Мнения: 1 668
Темата май се иэчерпа, по-добре да се эаключи Peace

# 47
  • Мнения: 244
дай си ми кулите на си ти парцалките  Laughingти на колко годинки си а??????съжалявам но предизвикваш само отрицателни мнения не само с темата си а и със заядливите дребнави изказвания Close научи се да  спазваш правила като всички останали тук във форума и след като не си павила аборт и няма да правиш защо ормозиш останалите??????

# 48
  • Мнения: 257
Незнам защо всички се опитват да ти обяснат неща който трябва да знаеш(към авторката на темата)
опитваш се да ни накараш да се чувстваме виновни че повече няма да пишеш тук-ами ако искаш Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 1 078
Сега съскам в отговор и вече съм ССФ.   Hands Fist

Уф, извинявам се много, ама да попитам тук, понеже авторката едва ли ще се сърди, че й спамя темата Mr. Green Много пъти съм срещала това ССФ и все ми беше неудобно да попитам какво, всъщност, значи? Rolling Eyes Сигурно е нещо отпреди моята регистрация тук, което е известно на всички...не мога повече да оставам в неведение Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 4 965
... Уф, извинявам се много, ама да попитам тук, ... ССФ ...какво, всъщност, значи? Rolling Eyes ...

Средно Статистическа Форумка - перфектната жена, майка, съпуга и всичко по-по-най. Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 1 078
 newsm20 Да си жива и здрава, че ме светна. най-накрая съм наясно, що е то тайнствено ССФ  Mr. Green

Е, аз, очевидно, не съм от ССФ-та - 'ич не съм пИрфектна  boo

# 52
  • Мнения: 4 447
Няма за какво да се обиждаш. Просто използвай търсачката и няма да си създаваш главоболия.  Peace

# 53
  • Мнения: 3 091
егати, 3 страници сте изписали! май е време и тази тема да се заключи!
не съм очаквала, че някой може да има такава остра реакция затова, че са му заключили темата.
 newsm78

# 54
  • Мнения: 911
не съм очаквала, че някой може да има такава остра реакция затова, че са му заключили темата.
 newsm78

Егото, еготооо. Те, те затва. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 4 965
newsm20 Да си жива и здрава, че ме светна. най-накрая съм наясно, що е то тайнствено ССФ  Mr. Green

Е, аз, очевидно, не съм от ССФ-та - 'ич не съм пИрфектна  boo

Споко, ще станеш след 1000-дния пост.  Joy

# 56
  • Мнения: 307
Не е ли затова форума всеки да говори свободно и изказва мнение свободно?

Все си мисля, че има малка разлика между свобода и слободия.  newsm78  Simple Smile
Правилата са си правила и трябва да се спазват от всички!

# 57
  • Мнения: 2 960
Още едни темичка  ,като онези  предните ,само че предрешена с друго именце. Обаче пак  същото hahaha ще се стърже и престъргва  ....Ама много хитро... Joy Joy

# 58
  • Мнения: 1 197
Ако броя всичките пъти, в които съм се "сърдила" на форума...  comp03
... в началото много се връзвах на някои мнения и се обиждах. fight
Сега съскам в отговор и вече съм ССФ.   Hands Fist
Форумът е свободен, но си има правила. Аз не съм срещала неуместна намеса на модератор. newsm10
Peace
  Съгласна съм

# 59
  • Мнения: 1 520
Не е ли затова форума всеки да говори свободно и изказва менеие свободно?Защо сте ми заключили темата?Ако нещо не ви харесва ,ами не го гледайте!Това ми прилича на комунизъм тук!Много съм разочарована!
bye bye, дали една жена да направи аборт решава само и единствено тя. И ако някой трябва да бъде убит с камъни, то това със сигурност не са жените, направили аборт, а всички онези които си позволяват да съдят и обвиняват другите за личния им живот. Преди около година някакъв си потребител Воден дух беше пуснал тема "Ще подкрепите ли църквата за забрана на абортите", в която половината потребителки се изпокараха. А когато му задаваха въпроси, той си мълчеше и не отговаряше. И защо да отговаря, нали вече е пуснал мухата във форума и какво друго му оставаше освен да гледа сеир. Айде сиктир на такива като вас.

Общи условия

Активация на акаунт