45 Американска, с малко тъжно начало... но с надежда за по-добър късмет

  • 15 289
  • 296
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 783
 
AZ
benson10 - A.J. - 9.Май.2007

CA
pumpal-LA -син
Juturna - Сан Франсиско 
zora - дъщеря-Сан Франсиско 
Jungle (Петя) - Натали-Джоел; в очакване на второ - Ориндж Каунти

CO
dessivl - Виктор 5м, 6.5г, 11г, 17г, София/Денвър
milf - син 1г - София/Денвър
 
CT
Hear Again

DC
Abadjieva (Анна) - Анелия  , Elizabeth 

FL
MrsG - Sophia, 9/16/06 - София/Тампа
Джи [xG&J] - Anthony Kyle, 1/22/07 - София/FM-CC
Кейси - Самиул + бебе
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
 
GA
victoria - Елла (19 декември 2005) - София/Атланта
4baby -  Антоанета (22 август 2006) - Атланта

IL

ТинаХрис (Христина) - Жорко 
Atalanta (Петя) - Симон  , Мая  - Плевен/Чикаго
Niki1 - Чикаго
mucunka - Алекс
irka - Чикаго/София ,деца - Деница и Лъчезара
pinkito  (Кари) -Чикаго,2 дъщери - Гери и Марги

МА

Бубка (Боряна) - Дани (11 април 2006) - Пловдив/Бостън
Ana- Mama (Борислава) -  Ана-Мария 

MN

Biz (Бистра) - Мартин (25 ноември 2005)
Atti - Сейнт Пол - Константин, 2008
 
NJ
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси 
блажка- 2ма сина
Jenna - Нолън 

NY
hotmama73 (Елица) - Рада (13 декември 2005) - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин (24 май 2003); Елена (24 август 2006) - Варна/Албъни
 
NC

MissZ- Лекса и Крис
МVK- син

OH 

anette1104 (Анна) - Ния , Стефан - София/Синсинати
Ружа - Лора , Марта 

PA
Шоколадкина - момиче и момче /Ямбол/София/Пенсилвания

WA

Liann (Ани) - Деси 06 Февруари 1992, Кристина 05 Май 2005 - Пловдив/Сиатъл
Etka (Елена) - Никола  - Карнобат/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана , Кристина  - Сливен/София/Сиатъл
 

+ misholina-дъщеря и син

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Последни теми

41 Американска тема
42ра Американска- снежно Януарска или топло Януарска тема
43та Американска чакаща поредното бебче-давай Индиана
44 Теми за раздумка в Америка

Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 14:58 от Biz

# 1
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Tandoori, мила, моите съболезнования!!!

# 2
  • Мнения: 1 436
Tandoori, съболезнования  Cry Hug

Аз май на стари години се обзаведох с ушна инфекция  Sad

# 3
  • Мнения: 7 091
Благодаря ви! Hug Cry

# 4
  • Мнения: 2 563
Аз днес имах повод да разказвам за дядо си, Бог да го прости, защото видяхме кучета като неговите. На по-добро място е дядо ти, Тандури!

Аз съм още във Флорида, чакам ред за банята, че тук сме седем човека, тоест четири човека и три тийнейджъра с никви обноски...

Почти съм предала лоялността си към Нова Англия и съм инициирала преместване тук! Да се шматкаш по джапанки нон-стоп е точно моя кеф! И бях забравила какво е да не ти е студено докато се обличаш/събличаш и при някои други дейности.  Laughing Голям кеф последните три дни - плаж, лека храна, книжки и зяпане насам-натам. Имам само някои оплаквания  - няма Ню Йорк Таймс и има много туристи и свързания с тях кич. А, да, и свекървата е тука.

# 5
  • Мнения: 384
Здравейте. На прощъпулника Плами си избра химикал. Твърдо и категоричко. Не се обърна за нищо повече, дори 1 час не си дава химикала Laughing

# 6
  • Мнения: 1 147
Мария, честит ти писател!  Laughing (журналист, учител, или каквото там друго, все хубави професии). Кажи как изкарахте празника, и непременно покажи снимки, когато сте готови!

Хиър, това звучи като моето място.  Simple Smile И при нас тази седмица е топло, температурите надвишават 20С, ходя по сандали. Голям кеф. След дъжда, който се изсипа в последните два месеца, направо се разтапям от кеф. Шутла изкара последните дни предимно навън, намерих си извинение да си чета книжка на двора.

Juturna, лекувай се, много е неприятно да те боли ухо, съчувствам ти много.

И при нас тези дни драми, мои близки ги излъгаха по същата схема с обаждането от роднина, който е в болница и трябват спешно пари, та изгоряха финансово. МисисДжи, с баба ти и дядо ти беше тази ситуация, нали?
Тия хора нямат никаква съвест, лъжат старите хора с последните им стотинки, отвратителна история просто.
Та, предупредете си близките и роднините в България да внимават, явно е масов случая.

Ани, държиш ли се, мила?

# 7
  • Мнения: 1 593
запис само, нямам какво да кажа  Whistling

# 8
  • Мнения: 940
Тандури...моите съболезнования....много тъжна новина Sad

---------------------------------------------------------
Бистре...радвам се че си поела инициатива! Peace
Ми то по принцип няма нищо трудно в отварянето на нова тема ,гледам че някои хора се притесняват да отварят-искам да кажа че темата е на всеки и всеки може да поеме инициатива да отваря.Аз когато съм наоколо ще отварям ,не ми е проблем никакъв! Wink

Успях да изкупопнясвам в петъка  Mr. Green,видях я Глория -добре пя жената ,не се надуваше -разхождаше се между нас ,снима се с всички.Само че тези пластики тип барби са толкова очеизвадни,явно конкуренцията в БГ яко ги натиска и особенно по големките в бранша.Незнам обаче тези фолк девойки как издържат,разни пияни да ти шепнат в ухото докато пееш ?! Айде да е концерт на сцена без алкохол в публиката е едно ама така Confused Луда работа!
Иначе Елла и татко и са се справили отлично без мама  Flutter,даже Дан ми предложи всеки месец да съм излизала така   Heart Eyes

Джена ,Мария мерси  за хубавите думи за снимката Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 7 091
MVK, честити ви проходили краченца! На какво нарекохте химикала?

Вики, много е полезно да излиза така човек от време на време без домочадието.  Между другото Елла е направо бонбон на тази снимка, да ти е жива и здрава!  bouquet

Juturna, как ти е ухото?

Зори, много ми е мъчно... Cry От вчера не съм на себе си направо, щото бяхме много близки с тези ми баба и дядо, а като знам милото ми бабче как е сега, тя горката се държеше само за да го гледа.  Cry СЪрцето ми се къса, че не мога да ида да им помогна  Sad Майка се притеснява утре как ще пътуват за погребението, излязла виелица и можело да са затворени пътищата, ако не иде тя няма кой да оправи нещата покрай самата церемония, документи и т.н.  Sad През деня гледам да се държа, като ми каза първоначално майка даже не се разплаках, някак си не мога да го осъзная още, обаче после като ме цапна...стой та гледай.  Cry Хубаво, че децата нищо не разбират, а аз през деня изтърках къщата от горе до долу, че да се занимавам с нещо. Направих да раздам тука неща за дядо и в резултат съм толкова капнала... Sad
От 4 години насам, всяка година между януари и март губим по някого...Направо вече ме е страх като дойде януари месец.  Cry

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 05:02 от Tandoori

# 10
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Tandoori , моите съболезнования! Sad



Искам и аз топло време! Тук е нечовешки студ!! Rolling Eyes

MVK , честито проходило момче! Какво значи химикалката?

# 11
  • Мнения: 2 185
Здравейте. На прощъпулника Плами си избра химикал. Твърдо и категоричко. Не се обърна за нищо повече, дори 1 час не си дава химикала Laughing
MVK и аз съм хванала химикалката на прощъпулника  Heart Eyes, а пък пъпът ми е хвърлен в резиденция Бояна   Thinking , явно е било перспективно навремето  Crazy. Засега нито една от двете орисии не е подействала, но знае ли човек  newsm78. Дано при вас сработи химикалката  Heart Eyes.

# 12
  • Мнения: 1 800
Ани, с теб съм знам какво ти е. Баба ми почина така преди няколко години и аз не можах да си отида (февруари)..Близките ми не ме и искаха, за да съм я запомнила каквато е била преди...Сили на теб и семейството...

Ние от два дни сме по къс ръкав навън. Граха и репичките на мъжа ми са инч и половина. Днес той сади малини и други берис Party

МВК, химикал,а  Hug Да ти е жив и здрав Heart Eyes

Вики, ама съм и заплес ooooh! ... Снимката е невероятна Heart Eyes
Глория казваш добре се е представила...аз не знам нито една нейна песен, но я гледах покрай МИ, нали беше в журито...

Май трябва да предупредя баща ми за тези гадове дето изнудват хората за пари  ooooh!...

# 13
  • Мнения: 384
Ами химикал беше за инженер, т.к. нямах линийка и молив и викам ако е кадърен и с химикал ще чертае.Ако питате баща му президент Laughing. А иначе имаше още мишка на компютър / за програмист/ , паста за зъби / зъболекар/,докторски слушалки / лекар/, портфейл / банкер/ $ 100 / бизнес мен/, вестник / журналист/. Общо взето на мен каквото ми се иска това сложих Peace
Ани Hug  action032 ние в БГ имаме две болни баби и един дядо. когато звънне телефона по никое време направо душичката ми се свива. От няколко месеца просто го изключвам защото ще полудея. Едната баба я изпишат от болницата , другата влезе, после дядото. това е и причината нито майка ми, нито свекърва ми да могат да дойдат. а наскоро и майка ми беше в болницата, аз съм тук, брат ми и той, баща ми в Испания- луда работа. Само колко пари даваме за телефон ooooh!, ама да сме живи и здрави.
Benson  казваш грах значи Wink Ще дойдем лятото да ни почерпиш, той Пухкавел много обича Heart Eyes.На моя син му дай да да яде грах, боб, леща, авокадо, морков, броколи, карфиол
Вики радвам се , че добре сте си изкарали
Снимки ще се опитам да пусна тези дни. Лека нощ от мен smile3524

# 14
  • Мнения: 1 147
запис само, нямам какво да кажа  Whistling

Yeah, right.
Дръж се естествено.
 Laughing

Общи условия

Активация на акаунт