душ с глава като слънце.

  • 8 333
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 865
  Добре де... медната тръба да е 20 лв. Я се напънете и го вградете. Ще стане яко.
Да, знам, медната тръба и плочките ще ги оправим, ама определено не ми се дават 500лв за душ и то само за питата, отделно за панела ще ме одрънкат поне още толкова  Sick  та търся евтин вариант поне на питата и панела, понеже се сменя лесно и подлежи на смяна  Flutter
Горе,в Боро, на Околовръстно-то имаше много готин душ-пита ,с външна тръба,не за вграждане.Много ми хареса.

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Може ли по-точен адрес на въпросния магазин Боро? На околовръстното за Драгалевци ясно, ама къде точно? До отбивката за Симеоново или към Черни върх?

# 17
# 18
# 19
  • Бургас
  • Мнения: 193
Такива душове има в магазините на Vidima Ideal или Ideal Standart и аз не я знам точно фирмата. Ние купихме такъв, само че не сме го ползвали още. Цената беше приемлива - мисля че около 200лв. с батерията.

# 20
  • Мнения: 1 561
Привет, виждам,ч е сте се развихрили, и ви благодаря, но от всичките снимки, нито една не отговаря на моят душ-мечта.
не говоря за големите глави, внос от китай, или на разни утвърдени марки.
Такава глава можете да си сложите на обикновен душ на Видима, според един консултант и само главата е 30 лева.
Мога да дам координати на всеки интересуващ се на лични.
Но това, което аз видях си е душ, чиято глава е наистина слънце.Има по- малка глава от нормален душ и към нея има лъчи, по които има също дупчици.
ще седнанякоя вечер и ще намеря, надявам се снимка, или ще го снимам в магазина като отидем да ни направят проекта.

Някой има ли такова нещо?????И всичко, тръби, душа, допърнителната слушалка и батерия, е на тази цена.Кранчетата са от тези с 4 лъча, като от едното време Flutter

# 21
# 22
  • Мнения: 1 561
Абсолютно smile3525
Благодаря!!!!
та кой ползва такава джаджа?Много е яка, горе главата се върти на където ти се иска.

# 23
  • Мнения: 5 178
Сиренце, нашия е от магазина за фаянс до обръщача на автобусите на ул Девня.

# 24
  • Мнения: 606
  Ето го сайта. Да си провериш цената. Ние сме с друг накрайник. Твоят е по-скоро красив, но ще върши работа.

# 25
  • Мнения: 347
Аз съм виждала такъв в Технополис, до кино Арена.Не знам обаче каква е цената, защото не за това бяхме отишли, просто го мернах.

# 26
  • Мнения: 22 865
Абсолютно smile3525
Благодаря!!!!
та кой ползва такава джаджа?Много е яка, горе главата се върти на където ти се иска.
Готин е. Grinning

# 27
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Сиренце, нашия е от магазина за фаянс до обръщача на автобусите на ул Девня.
Ок, KOTE, мерси много ще преслушам първо Боро тук в сф и тогава ако не харесам нищо ще пращам варненската рода  Flutter

# 28
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Хм, мен нещо не ми харесва. Това душче само от тази мъничката площ ли пръска? И тези работи отстрани само за украса ли са  Tired Мнооого бърсане ще иска това чудо според мен  Thinking

# 29
  • Мнения: 36
KOTE, кажи моля те откъде във Варна го купи, имам рода там мога да ги ангажирам с тази покупка, цената от 110лв без батерията, но с тръбите и поставката за душа е добра и щом за 1 година не му е паднал хорма е добре Flutter
Аз не съм "коте" ,ама имам същия душ .Купихме го от ЗПЗ Варна от склада на фирма Джорджи 22.

Общи условия

Активация на акаунт