Матрак за спалня?

  • 15 318
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 181
Аз поръчах от Екон, като го  получа ще кажа как е Peace

# 46
  • Мнения: 1 701
А какво ще кажете за тези? И каква е разликата между хидролатекс и пенолатексnewsm78

# 47
  • Мнения: 35
Здравейте, спряла съм се на тези матраци
http://matraciparadise.com/premium.
но не откривам мнения из форума за тях. Ползвал ли е някой такъв матрак и какви са отзивите за него.   Thinking
Доброто при тях е, че са с 5 години гаранция.

# 48
  • Мнения: 649
Още един глас за Екон  Peace

# 49
  • Варна
  • Мнения: 472
Може ли някой да ми обясни - подматрачните рамки за всички матраци ли са нужни? Сигурно тъп въпрос, но никак не съм наясно  newsm78
Ако матракът е пружинен (например някой на ТЕД) има ли нужда от такава допълнителна рамка?

# 50
  • Мнения: 17 546
Може ли някой да ми обясни - подматрачните рамки за всички матраци ли са нужни? Сигурно тъп въпрос, но никак не съм наясно  newsm78
Ако матракът е пружинен (например някой на ТЕД) има ли нужда от такава допълнителна рамка?
Според производителите на матраци, ламелната подматрачна рамка е задължителна за латексовите матраци, защото иначе задържат влага, а така става вентилация и няма опасност да мухлясат. За другите матраци мисля, че не е задължителна. Препоръчват ги от гледна точка на това, че са по-ергономични и се предполага, че тялото се чувства по-удобно върху гъвкава основа, заемаща неговата позиция.

# 51
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Писах и в другата тема- Магнифлекс!  Peace

# 52
  • Мнения: 690
Трябваше да изберем матрак миналата събота. Препоръчвам ти да отидеш в Деницата в Младост, където има най-голямо разнообразие на фирми предлагащи матраци и най-важното имат мостри, които да пробваш... Ние се спряхме на ТЕД Фаворит С, 435лв, 164/190, 8 години гаранция (по-малък е от този, които ти е необходим, но може да е някакъв ориентир). До колкото си спомням там имаше матраци на поне още 4 фирми...

Общи условия

Активация на акаунт