клиника Щерев

  • 768 786
  • 6 728
  •   2
Отговори
# 4 830
  • Мнения: 973
Още един глас за Андреева. Да, по-делова е. Но увереността и професионализмът и са безспорни. И аз и сестра ми сме майки, на прекрасни синове с нейна помощ. Просто процента на успех на тази болница си е добър. Като цяло екипът е на ниво. Добро мнение имам за Чавеева, Коновалова, Димитров

# 4 831
  • София
  • Мнения: 11 779
Какво по делова ? Аз много пъти съм писала, е при нея бях в празничен ден, вижда проблем и ми казва ставай приемаме те? Ама за какво , ама как, какво означава това? Не, тя и беше по-важно да обсъди дали по пътека ще ме приемат или ще плащам. От Коновалова такова отношение никога не съм видяла. Съквартирантката роди при нея и дойде само 1 път да я види, не я пита един път как е , как се чувства, дойде да и каже че няма да я изписва.С друга мацка дето лежахме пак беше нейна пациентка, в 34та седмица , дойде един път да я види за 5 дни. Това са ми наблюденията за нея.

# 4 832
  • София
  • Мнения: 55
Аз препоръчвам д-р Андреева и с двете си ръце. Следях и двете си бременности като родих и двете си деца при нея - супер отношение и професионализъм. Първата бременност е благодарение на нея. Обясняваше ми всичко, много внимателна, без излишни любезности. Обясняваше ми и как може да излезе по-евтино всеки преглед и изследване, за което й благодаря. Втората бременност прокървих, имах контракции, високо кръвно - благодарение на нейното спокойствие и напътствия не се наложи да влизам в болница, не се паникьосах и на 15.10.2015 г. родих едно прекрасно момиче, което сега пак ми вдига кръвното Laughing. Препоръчвам я и с двете си ръце.

# 4 833
  • Мнения: 13 939
Аз пък не харесах Искилиева. Отидох спешно с кървене и попаднах на нея. Прегледа ме и каза, че едва ли не нищо нямало, при много жени се случвало. На следващия ден (пак почивен)  кървенето се засили... Този път дежурна беше моята лекарка, назначи ми терапия и овладяхме проблема. На феталната Чавеева видя леко отлепване впоследствие.

# 4 834
  • Мнения: 826
А между другото къде се влиза в спешното им отделение? За това не съм се поинтересувала..

# 4 835
  • София
  • Мнения: 11 779
А между другото къде се влиза в спешното им отделение? За това не съм се поинтересувала..

в "спешното" се влиза извън работно време от стария вход

# 4 836
  • Мнения: 33
Здравейте,

Предварително се извинявам  ако тази тема вече е дискутирана.
Моля споделете мнения и впечатления за акушер гинеколози от клиника "Щерев".
Ако е възможно да ми препоръчате при кой да се запиша. Като цяло прочетох доста добри отзиви
за повечето лекари, но все пак ще трябва да избера конкретен лекар, който да ме наблюдава.

Благодаря предварително !

Аз, мога да ти препоръчам д-р Милчева и д-р Димитров, страшен специалист малко по-груб може би, но се чувствам супер сигурна при процедури, направени ми от него! Много съм доволна от отношението на Милчева и при нея ще си следя следващата бременност, със сигурност Simple Smile

# 4 837
  • Мнения: 38
С две ръце и от сърце ти препоръчвам доц.тимева,с първи опит инвитро имам две мн сладки момиченца-тя мо следя бременноста,аз не съм от София,всеки месец блъсках ме по 400 км само и само тя да ни следи! Страхотен човек  Лекар!!!! А Чавеева е човека който ти препоръчвам за ФМ ,няма втора като нея!
Ходила съм и при Савова когато тимева отсъстваше,тя същи е мн мн добър лекар!
Но за мен тимева е номер 1

# 4 838
  • София
  • Мнения: 11 779
Аз от "известните ин витро" лекари не бих препоръчала за следене на бременност, прекалено са заети, чака се по много пред кабинетите,  което за една бременна е много изнервящо

# 4 839
  • Мнения: 1 174
Да, за съжаление др.Юнакова, доц.Тимева и др.Савова станаха изключително популярни с проеката моето бебе и от там едни от най-тежките случай са при тях, затова се чака ужасно много. Аз станах донорка на яйцеклетки и когато ходех на прегледи ( плътно 10 дни), бях с приоритет дори пред бременните жени, защото стимулацията (биенето на инжекции и определянето на медикаментите за следващия ден) беше под точен час, беше много стриктен график. Вкарвали са ме за преглед, пред други дами със запазен час, във видимо 8-ми/9-ти месец, било ми много неудобно, че аз влизам, а те отново остават да чакат.

Лично аз в момента се следя при двама лекари, защото ходя на работа и не мога да излизам когато си реша, д-р Билчев е с ранни смени, а д-р Кановалова дава и късни и когато, както успея с графикът ми си ги нагаждам и си записвам час. Освен това предпочитам да имам две мнения.

За тези, които не знаят д-р Искилиева е в майчинство, а д-р Чавеева приема да следи бременност, само ако има проблем с бебето. Аз д-р Искилиева не я харесвам, защото е на настроения.

Както казахме, всеки си хвали/свикнал си е/ харесва си неговия лекар, но то е нормално, не ходим два пъти при някой, който не ни допада, нали?

# 4 840
  • Мнения: 605
Аз си следих бременността при д-р Юнакова. Изключително доволна съм, винаги е гледала хубаво бебето и ако не ми беше хванала кръвното навреме сега можех да имам големи проблеми. Най-дългото ми чакане е било 40 мин. Препоръчвам я и като характер много ми хареса.

# 4 841
  • Мнения: 744
Като гледам "опресняваме" мненията за докторите през има няма 20 страници, но дано да сме полезни Laughing Да се включа и аз Laughing

Отлични впечатления за любимата ми доктор Ганева, благодарение на Господ и нея имам моето съкровище. Коновалова също е страхотен и много загрижен лекар, препоръчвам с две ръце. Александров е много добър хирург, с две ръце препоръчвам за част от секцио екип, иначе като човек е малко особен и леко грубиян. Беше правил страшно груби подмятания на моята съквартирантка по стая след секциото, които са абсолютно недопустими за частна клиника с претенции.

Юнакова също е добър лекар, за Савова знам че е от най-добрите там на УЗ диагностика, но лично на мен не ми е симпатична, малко като отношение  и изобщо е стил селския мегдан. Андреева дейсвително е доста серт и дръпната, не бих ходила при нея, обаче когато лежах за задържане ми направи впечатление че идваше всеки ден по два пъти да си гледа пациентката в стационара след хистероскопия. Неприятни впечатления имам от Магунска от преди 3 г., държеше се супер надуто, сега може би вече като е минала от специализант на лекар се е пооправила. Финално Бечев също е много добър лекар (аз го бърках до скоро с другия Билчев, дето си е жив пенкилер с около 27 специалности  Joy)

# 4 842
  • Мнения: 10 708
...за Савова знам че е от най-добрите там на УЗ диагностика, но лично на мен не ми е симпатична, малко като отношение  и изобщо е стил селския мегдан...

 Joy
Има нещо такова  Laughing
Преди време се наложи тя да ме преглежда два-три пъти и дори имахме малко размяна на реплики от изнервеност, защото не мисля, че е нормално да чакам над 3 часа при положение, че имам записан час, а това чакане при нея е по-скоро норма. Много е заета и все тича по коридорите  Laughing
Сега, като ме види, винаги ми се усмихва "Как си, бе?"  , но тогава бая се бяхме посдърпали  Laughing
Иначе съм при Коновалова аз Simple Smile

# 4 843
  • Мнения: 969
Аз пък бях 2пъти на преглед при Коновалова и избягах от нея, но има толкова доволни, че явно всичко е химия Simple Smile При д-р Ганева съм, имам и доверие, винаги е усмихната и внимателна при прегледите. Оказах се при един д-р Валери Манчев наскоро на спешен кабинет и той нищо не видя, а кървях. 3дни по-късно отново кървене, изчаках си Ганева да е на смяна, тя видя отлепване на
плацентата Sad

# 4 844
  • Мнения: 379
Всеки сам избира какво очаква, аз не искам да ме дундурка лекаря и да се вживява повече от мен. За мен е важно лекарят да обяснява по същество кое, как, кога ще се случи. Може би заради това съм доволна от Д-р Адреева.
Да сигурно са добри и другите, но аз не бих чакала на опашки за следене с голям тумбак Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт