Кога споделихте с близките си че сте бременна.

  • 5 561
  • 140
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 393
Веднага след като гинеколожката ми потвърди бременността- бях някъде в 7 г.с.

# 106
  • Мнения: 3 453
На най-бликите веднага след теста Laughing На приятели и колеги във втория Peace

# 107
на семейството и шефа- когато бях 16седмици, а на колеги и познати- 19...не 4е им беше работа да знаят...ама така трябвало. ако шефа не ми дишаше във врата щях да си трая докато не си проли4еше наистина. Аман от "ама не ти ли е лошо?" "трябва да ядеш за двама сега" "аууу 4акай да ти помогна" "не бягай" не скачай...и какво ли още не.

# 108
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Веднага щом разбрах,че съм бременна  Peace

# 109
  • Мнения: 2 447
8г.с.-влязох в болница,иначе щях да изчакам още

               И аз така 

# 110
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Не съм крила от никого.Казах веднага на всички.То с втората бременост не можех и да скрия, защото щерката се хвалеше на ляво и дясно,че ще си имаме бебе.

# 111
  • Мнения: 6 443
Аз не исках да казваме, но с мъжа ми не можахме да се сдържим и пазихме тайната само две-три седмици.А и всички започнаха да се усещат защото аз изведнъж спрях цигарите  Wink
Да,и при мен така.Цигарите ме издадоха  Laughing

# 112
  • Мнения: 270
На родителите им казахме веднага след като видях положителния резултат на теста за бременност, но на роднините и приятелите след третия месец. Въпреки, че съм убедена, че свекърва ми не е запазила тайната Grinning.

# 113
  • Spain
  • Мнения: 3 750
веднага след като разбрах ...до около1 4ас и мало и голямо знаеше 4е съм бременна . аз тайни не мога да пазя  Laughing

# 114
  • София
  • Мнения: 3 064
Веднага Simple Smile

# 115
  • Мнения: 2 849
Казах малко след положителния тест на втората седмица ,съвсем рано беше .

# 116
  • Русе
  • Мнения: 620
При първата: Веднага след положителния тест. Завърши в 11г.с. със спонтанен аборт. Cry
При втората: Милото разбра веднага, а на моето семейство - съботата след положителния тест им отидохме на гости, нищо, че тогава още доктора нищо не виждаше и ми говореше разни ужасии  #2gunfire Надявам се на финала резултата да е едно здраво и хубаво бебе  Praynig

# 117
# 118
  • Мнения: 8 999
На приятелите си казах в деня, в който си направих теста.
На родителите си казах малко по-късно.

# 119
  • Мнения: 827
Само аз и мъжа ми знаехме докъм 10г.с. после казвах на всички по ред.

Общи условия

Активация на акаунт