Кога споделихте с близките си че сте бременна.

  • 5 564
  • 140
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Веднага, след като разбрах Peace. Искаше ми се целият свят да знае Laughing
Peace

# 76
  • Мнения: 556
След като видях 2-те черти казах на мъжа ми,и с него заедно казахме на близките

# 77
  • София
  • Мнения: 1 524
Първо таткото се прибра от командировка, после всички разбраха от него. Вместо здравейте, той казваше - Ще ставам татко или ще бъдем скоро трима, жената е бременна и т.н.

# 78
  • Мнения: 2 159
разбира се че казах, не вярвам на тези неща Naughty

# 79
  • София
  • Мнения: 3 249
На родителите ни и най-близките роднини казахме веднага, в рамките на 2-3 дни от положителния тест. Колегите ми също разбраха рано, защото ми се наложи рано да изляза в болничен. Който не беше разбрал със сигурност, го научи, когато влязох в болница за задържане.

Принципно не мислехме да крием от никого, но проблемите, които имах почти от самото начало, ни правеха предпазливи откъм споделяне на новината. Rolling Eyes

# 80
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 330
На най-близките веднага, на останалите - малко по-късно, но май не чаках чак до края на 3-тия месец

# 81
  • Мнения: 1 671
Веднага щом разбрахме  Laughing. То такава радост крие ли се?! Laughing

# 82
  • Монтана
  • Мнения: 220
На таткото казах веднага,на близките след няколко дни,а останалите разбраха впоследствие.   Simple Smile

# 83
  • Мнения: 391
Ами нашето бебе беше медицински подпомогнато, така че таткото разбра заедно с мен, няколко деа след това и майка ми, всички останали разбираха след 3тия месец( не заради поверието, просто вече имах един аборт и се страхувах да се радвам и съобщавам ного) и нататък.

# 84
  • Мнения: 78
На таткото веднага, на най-близките след 2-3 дни, на другите към 3-я месец, пък и коремът ми бързо започна да расте...

# 85
  • Мнения: 2 312
На таткото казах веднага,на близките след няколко дни,а останалите разбраха впоследствие.   Simple Smile
И аз така Grinning

# 86
  • Мнения: 1 531
ако си реалист, би следвало да кажеш на по-далечните близки след 3те месеца  Peace на най-близките си им казваш всичко, остава това дане го споделиш  Flutter

# 87
  • Мнения: 1 428
Веднага щом разбрах  Hug

# 88
  • Мнения: 4 753
На майка ми казах още преди да отида на лекар за потвърждение, на свекървата и на баща ми, когато ми казаха пола на бебето (в четвъртия месец).... Останалите разбраха кой когато забележи...  Grinning Не вярвам в поверието да не се казва до 3-ия месец, но и не обичам да тръбя за каквото и да е...

# 89
  • Мнения: 681
Веднага когато разбрах със сигурност  Peace

Общи условия

Активация на акаунт