Имам/е нужда от добротата ви и положителната ви енергия

  • 22 061
  • 595
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 317
Моля се всичко да е наред. Peace

# 61
  • Мнения: 1 174
От все сърце се моля и стискам палци майчето да гушне живо и здраво своето детенце Praynig Praynig PraynigСигурна съм,че ще е така! Hug

# 62
  • Мнения: 117
 Praynig изпращам цялата си положителна енергия и увереност че този път всичко ще бъде наред.

На моя приятелка сестра и се бори като твоята приятелка цели 8 пъти с неуспешна бременност, деветия път успя с лежане през цялото време и след това роди още две всяко през около година и половина. Пожелавам от сърце на приятелката ти колкото може по късно да гушне сегашното си бебенце, а след него и още няколко. Hug

# 63
  • Мнения: 521
здравейте.братовчед ми се е родил 900 грама,мислили са че няма да живее.карали са вуйна ми да подпише,ама човека издържал Simple Smile .сега е на 18 години,жив и здрав,и макар че съм му кака е с една глава по висок от мен Simple Smile .така че стискам палци,защото при нас чудото е станало и вярвам,че и при тази мама всичко ще е наред Simple Smile.блонди,да и кажеш,че всички ще чакаме снимки на нея и бебето като се роди и всичко вече е зад гърба и. Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 1 750
Мила майчице, вярвай! Вярвай! Вярвай в добрата подредба на нещата за теб и твоето бебче!
Вярвай, че има Сила, която е с теб, която ти помага и която ти дава енергия да вършиш чудеса!
Чудо е да си майка и нека сътвориш това чудо! Силата на майчините молитви е велика! Открий я в себе си и я използвай за доброто на теб и твоето дете! Бъди благословенна и вярвай!
  Hug

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 01:21 от Tatalina

# 65
  • Мнения: 598
Мила майчице, ние всички се молим за твоето бебче. Запази спокойствие сега, колкото и да е трудно. Моли се за чудото, за което мечтаеш. Чудесата стават, ставали са и ще продължават да стават! Не си сама!

# 66
  • Мнения: 411
Милата...Колко сила има в теб?Възхищавам се на проявената смелост да правиш опити и можеш да бъдеш сигурна,че този път всичко ще е наред.Имам такова вътрешно усещане.Не може Господ да не вижда всичко това!Мислено ще съм с теб и твоето бебче.Всяка вечер ще се моля за вас от сърце!Искам само да знаеш,че е много важно сега да си спокойна.Запълвай времето през деня,може би с книги (бързо минава времето,когато се зачетеш в някоя,а и те отдалечават от реалността,нещо леко,например любовни романи,а ако не харесваш подобни,то нещо друго,ти знаеш най-добре).Прегръщам те!
Моля това да й се разпечата и занесе.Ще следя темата! Hug

# 67
  • Мнения: 317
Това е единствената тема във форума , на която се разплаках . Моля се за теб и бебчето от сърце  Praynig. Господ да е с вас ! Hug

# 68
  • Мнения: 4 371
Дано, дано, дано всичко е наред Praynig Praynig Praynig
Стискам палци fingerscrossed
 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 69
  • Мнения: 172
Аз вярвам,че всичко ще завърши успешно.Една изстрадала душа ще прегърне свойта рожба най-накрая.Знай,че всички сма със теб.

# 70
  • Мнения: 351
 Praynig Praynig Praynig Дано вси4ко да е наред и да се роди живо и здраво беб4е!!!

# 71
  • Мнения: 118
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Моля се всичко да се оправи и бебо и мама да са здрави  и щастливи!!!!! Нека Бог ги закриля!!!

# 72
  • Мнения: 641
С такава добра приятелка до теб и с Божията помощ  дано прегърнеш щастлива своето детенце.Ще се помоля за вашето здраве и щастие.

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 891
Стискам палци този път всичко да е наред. Praynig

# 74
  • Мнения: 357
Думите са излишни, стискам палци бебчо и изстрадалата мама да са живи и здрави и всичко да се развие добре за тях baby_neutral а на авторката - ако имаш възможност иди в руската църква и сложи едно листче с желание в криптата на светеца там Wink, ако не помогне, няма да навреди, прегръдки и от мен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт