Удължаване на косата- 5

  • 23 819
  • 308
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 10 758
Руске, цвета на косата наистина е станал като твоя Peace

# 181
  • Мнения: 240
Благодаря ви, момичета! Ще пусна веднага снимки, само да приличам на нещо Praynig   bouquet

# 182
Здравейте! Първо искам да се извиня за предполагам досадния и банален въпрос , който искам да задам , но не успях да намеря  задоволителен отговор доколкото се рових из форума и затова се принудих да го задам пак.
Та... Искам да попитам директно съществува ли начин да си закупя коса с клипси (която да е естествена ) на евтини цени и дали няма начин да се поръча от чужбина,ако не може от БГ и как точно става номера!?Много благодаря на всички които имат желание да ми отговорят! Simple Smile

# 183
  • Мнения: 7 723
Здравейте! Първо искам да се извиня за предполагам досадния и банален въпрос , който искам да задам , но не успях да намеря  задоволителен отговор доколкото се рових из форума и затова се принудих да го задам пак.
Та... Искам да попитам директно съществува ли начин да си закупя коса с клипси (която да е естествена ) на евтини цени и дали няма начин да се поръча от чужбина,ако не може от БГ и как точно става номера!?Много благодаря на всички които имат желание да ми отговорят! Simple Smile
Че може да се закупи- може.
Дали ще е на клипси, или не- това се прави допълнително.
А дали може да си поръчаш директно от доставчик.....? newsm78
Стига да намериш такъв, вероятно има начин... Thinking
Дано намериш отговор  Hug

# 184
  • Мнения: 1 645
Е хайде и аз да се разпиша тука.
Като вас и аз полудях по  тия коси.Имам в момента дълга и хубава коса,ама не...искам малко по дълга и по гъста.
Спрях се на Клип-ин системата с редчета коса със клипси...или денем слагам,вечер свалям.
Покрай работата си завъртях контакти с директен доставчик и понеже събрах още 3-4 момичета които искат получих страхотно намаление и предложение да им стана дистрибутор в свободното време.Идеята е добра,но дали ще имам време след като работя 5 дни в седмицата.
Както и да е....
В четвъртък отивам в офиса им да си избера коса.
Пакета е от 8 реда коса:
4 реда (ca. 4 cm дължина)  1 clip.
2 реда  (ca. 15 cm)  2 clips.
1 реда  (ca. 20 cm)  3 clips.
1.реда (ca. 25 cm)  4 clips.

Самата коса е дълга 45 см.
Не знам какви са тези цени за клип-ин коса за които тук се споменаваше но тук един такъв комплект излиза около120 евро.Косата е 100% натурална,може да се мие,суши,изправя,навива,боядисва....

Задължително ще направя снимки и ще пусна Peace

# 185
  • Мнения: 7 723
Мими23, аз май нещо не разбрах.... Thinking
Кво значи "пакет"?
Ква е тая дължина 4 см?
120 евро е в Холандия ли?

....нищо не разбирам.....ноу съм руса, значи... Blush

# 186
  • Мнения: 1 645
Мими23, аз май нещо не разбрах.... Thinking
Кво значи "пакет"?
Ква е тая дължина 4 см?
120 евро е в Холандия ли?

....нищо не разбирам.....ноу съм руса, значи... Blush

Косата е 45 см дълга.
Пакета се състои от 8 различни по ширина реда коса на шноли/щипки,капси/
И да,120 евро в Холандия.
Ето я системата как изглейда:
http://www.clipinextensions.nl/index.php?pagina=content&content=wat_clipin
http://www.alamp.com/234.htm
http://www.hairextensions.com/home.php?cat=10

# 187
  • Мнения: 7 723
Мими23, клипа нещо не ми тръгва...
Тия, тесните къде се слагат? По- отдолу ли?

 

# 188
  • Мнения: 1 645
Мими23, клипа нещо не ми тръгва...
Тия, тесните къде се слагат? По- отдолу ли?

 

Най широките редчета се слагат най отдолу-отзад. Двата по 15 см съответно от лявата и дясната страна и най мъничките се разпределят отпред евентуално по бретона.
На този клип не е точно тази систена. ЩЕ ПОТЪРСЯ Peace

# 189
  • Мнения: 7 723
Моля те.... Praynig

Само аз ли съм на мнение, че в България отново сме светлинни години назад? newsm78

# 190
  • Мнения: 1 645
Трябва отстрани в менюто да избереш Styling easiXtend и филмчето ще тръгне Peace

# 191
  • Мнения: 1 645
Моля те.... Praynig

Само аз ли съм на мнение, че в България отново сме светлинни години назад? newsm78

Ми да им ставам дистрибутор тогава и да ви пращам да разпространявате там Mr. Green

# 192
  • Мнения: 7 723
Моля те.... Praynig

Само аз ли съм на мнение, че в България отново сме светлинни години назад? newsm78

Ми да им ставам дистрибутор тогава и да ви пращам да разпространявате там Mr. Green
Почвам да зарибявам вече пазара.... Whistling Hug

# 193
  • Мнения: 10 758
Моля те.... Praynig

Само аз ли съм на мнение, че в България отново сме светлинни години назад? newsm78

Ми да им ставам дистрибутор тогава и да ви пращам да разпространявате там Mr. Green
Марианка, като идваш лятото, непременно искам да я видя косата.
А и излиза по-евтино при вас, май Thinking
Цун на Джей-Джей Heart Eyes

# 194
Mimi 23 q kaji neshto poveche za tazi kosa.. poneje sam dosta navita .. sigurna li si 4e e estestvena evropeiska kosa.. ? i kade mogat da ti q postavqt .. izobshto za friziorski saloni li stava duma ? Grinning A i poneje ne sam naqsno , dostata4no li shte  eedin takav "pakeT" za da izglejda dostata4no gasta kosata

Общи условия

Активация на акаунт