Удължаване на косата- 5

  • 23 780
  • 308
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 723
...  А и може ли някое момиче, което си е правило косата да каже за колко време става ,след като като си я поръчаш - че заминавам за 1 месец извън БГ в неделя и се чудя дали можеже да стане дотогава (ако отида утре, да речем...)...
Поздрави на всички   bouquet

P.S. Аз сега съм със зашити редове.
А кога заминаваш?
И....първо трябва да се уговориш с нея кога да отидеш
да си избереш коя коса е най- близка по структура
на твойта, и после, предполагам до 2-3 дена ще стане Wink

Много са й хубави косите, няма да съжаляваш Peace

# 256
# 257
...  А и може ли някое момиче, което си е правило косата да каже за колко време става ,след като като си я поръчаш - че заминавам за 1 месец извън БГ в неделя и се чудя дали можеже да стане дотогава (ако отида утре, да речем...)...
Поздрави на всички   bouquet

P.S. Аз сега съм със зашити редове.
А кога заминаваш?
И....първо трябва да се уговориш с нея кога да отидеш
да си избереш коя коса е най- близка по структура
на твойта, и после, предполагам до 2-3 дена ще стане Wink

Много са й хубави косите, няма да съжаляваш Peace

Руска, и на теб благодаря за информацията   bouquet
Заминавам в неделя... И още се чудя какво да правя... но в сайта им пише, че са кестеняви косите, а аз се изрусявам... И си мисля, че косичката доста ще сдаде багажа, ако я купя кестенява и после я изрусявам.. Аз досега винаги съм взимала готови изрусени коси... Не знам.... Какво мислиш?

# 258
  • Мнения: 865
princeska-sladuranka,аз също си поддържам косата само в Дима и макар да ме е яд,че малко попрекаляват с цените,съм най-доволна от там.направих си малко експерименти в други салони и не бях доволна,а тоталът беше същият Peace

# 259
  • Мнения: 386
Здравейте и от мен   bouquet
Искам да  ви попитам някой ползвал ли е услугите на Extend, дали са добри косите им. Казват, че са от Англия ? newsm78
 
                                                                                              Поздрави newsm51

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 16:26 от marinelli

# 260
  • Мнения: 7 723
...Руска, и на теб благодаря за информацията   bouquet
Заминавам в неделя... И още се чудя какво да правя... но в сайта им пише, че са кестеняви косите, а аз се изрусявам... И си мисля, че косичката доста ще сдаде багажа, ако я купя кестенява и после я изрусявам.. Аз досега винаги съм взимала готови изрусени коси... Не знам.... Какво мислиш?
Мисля, че щом е естествена косата, няма проблем да сеизруси Wink
Аз също съм руса. Изрусявам се.  Whistling
Боядисах си косата с мойта си боя и цвета се почучи едно към едно Wink Whistling

# 261
  • Мнения: 4 451
Хайде и аз да се похваля с моята. Нося я вече втора седмица и взех да свиквам и със заплитане и с разплитане Mr. Green

http://images23.snimka.bg/005224328.jpg
http://images23.snimka.bg/005224326.jpg

mari_anka, честито косичка.  Heart Eyes Hug

А ти ли си на аватара ?  Rolling Eyes


Благодаря, Иля. Аз малко със закъснение  Embarassed Аз съм на аватара, да, и косата ми никога не е била по-дълга от тази на него. Просто много "цъфти" и съм принудена непрекъснато да я подстригвам. Confused
dimi, цветът се е получил страхотно!

# 262
  • Мнения: 891
dimi, цветът се е получил страхотно!

Благодаря   bouquet

# 263
  • Мнения: 197
Ох, четох четох и тази тема и старите...и пак не можах да си извадя някакъв що-годе еднозначен извод  Thinking ...за тънка коса кое е по-добре: шиене или лепене??? Шнолки май не са подходящи за мен - ще се виждат, моята коса не е хич много  Cry.
Имам един важен повод, за който искам да съм дългокоска Simple Smile. Колко време предварително е добре да си удължа косата (за да мога да поправям гафове ако е необходимо, а от др. страна да не израсне моята много) - един месец!?

# 264
  • Мнения: 240
Ох, четох четох и тази тема и старите...и пак не можах да си извадя някакъв що-годе еднозначен извод  Thinking ...за тънка коса кое е по-добре: шиене или лепене??? Шнолки май не са подходящи за мен - ще се виждат, моята коса не е хич много  Cry.
Имам един важен повод, за който искам да съм дългокоска Simple Smile. Колко време предварително е добре да си удължа косата (за да мога да поправям гафове ако е необходимо, а от др. страна да не израсне моята много) - един месец!?

Аз с лепило не бих пробвала- по-добре опитай с шиене, въпреки че редът е същият като този на щипките и ще се вижда също толкова, така че няма смисъл да си я шиеш- доста по-неудобно е!

Иначе няма значение колко преди това ще я сложиш, защото когато израсне, трябва да ходиш на поддръжка така или иначе Wink

# 265
  • Мнения: 197
Мда, точно това ме притеснява, че който и метод да избера все ще се вижда...а уделжената коса може ли да се хваща на опашка или да се сплита на плитка или все трябва да се носи пусната?

# 266
  • Мнения: 240
Може да се носи и на опашка, и на плитка, разбира се! Peace Аз даже мисля утре за първи път да си я вържа на опашка  Grinning

А ти трябва да пробваш как ще ти стоят редовете- може и да не се виждат. Особено ако ти е по-тъмна косата. А иначе може просто да си правиш повече обем в корените и така със сигурност няма да се виждат Peace

# 267
  • Мнения: 226
Здравейте и от мен   bouquet
Искам да  ви попитам някой ползвал ли е услугите на Extend, дали са добри косите им. Казват, че са от Англия ? newsm78
 
                                                                                              Поздрави newsm51
Моята е от там и съм  много доволна.Хубава е, мекичка, не се заплита и като я изпрах не е паднал и косъм.И не е на някви абсурдни цени

# 268
  • Мнения: 105
Бобър- не се притеснявай Wink и моята коса е мноооого рядка..на всичкото отгоре се постригах на пластове ooooh! но въпреки всичко скривам редовете:peace: Ако наистина много те притеснява това, винаги можеш да сложиш редчето  коса по-нагоре.

# 269
  • София
  • Мнения: 7 798
Бобър- не се притеснявай Wink и моята коса е мноооого рядка..на всичкото отгоре се постригах на пластове ooooh! но въпреки всичко скривам редовете:peace: Ако наистина много те притеснява това, винаги можеш да сложиш редчето  коса по-нагоре.

aya79 , ти май не си се разписала със снимки.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт