Отговори
# 15
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
и аз съм от тази партия,така ми е хубаво да си спинкам.Вечер обикновенно лягам след 1ч.но пък сутрин преди 10ч.не ставам.Добре че малката и тя си поспива повечко.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 190
И аз съм в групата.
Поспалива съм си. Вечер си лягам най-късно в 11. Ако ми се наложи да ставам по-рано от 7.30-8.00 сутрин, буквално ми става лошо.
Първите 3 месеца след като се роди дъщеря ми ставахме по 5 пъти на нощ, и направо бях сдала багажа.
И да кажеш, че човек свиква, не.
Остава си поспалив. Явно ще да е от възрастта.

# 17
  • Мнения: 3 521
Лягам винаги късно, но мразя ранното ставане от дъното на душата си.
Един идеален ден за мен е мързелуване до 15.30 и после кафета и гофрети в кревата.
Обожавам да спя и намирам популярните 8 часа за напълно недостатъчни.
Взимате ли ме в партията? Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 370
Лягам винаги късно, но мразя ранното ставане от дъното на душата си.
Един идеален ден за мен е мързелуване до 15.30 и после кафета и гофрети в кревата.
Обожавам да спя и намирам популярните 8 часа за напълно недостатъчни.
Взимате ли ме в партията? Mr. Green
Даже те обявявам за секретарка!!!!  Mr. Green Или зам.-председател. Thinking

# 19
  • Мнения: 1 893
Определено съм за тук. Лягане в 21.00 и ставане в осем+2 часа следобед са си напълно в реда на нещата за мен. Нощен живот след 23 часа за мен е инквизиция. Още се разказва историята как като студентка спах два часа подпряла глава на огромна тонколона(работеща на мах) в дискотека. Дори и майчинството не ме промени, все пак детето има и баща  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 521
Даже те обявявам за секретарка!!!!  Mr. Green Или зам.-председател. Thinking

За каквото искаш  - стига ми да мога да работя от кревата Mr. Green.
Сетих се за един готин виц
- Знаеш ли кой е най-добрият четирикрак приятел на човека?
- Естествено, кучето!
- Не, кревата!

# 21
  • Мнения: 6 993
И аз много спя. Т.е. искам да спя много. Около 12-13 часа ми трябват, за да се събудя усмихната и свежа. Но няма толкова време  Sad

# 22
  • Мнения: 1 517
Аз също не съм от ранобудните и изпълнени с енергия хора  Laughing Обичам да спя до късно, пък и най-добре се зареждам в легнало положение с книжка или хубав филм.

# 23
  • Мнения: 1 092
Присъединявам се!!! Peace
Мога да  спя по 24 часа и след това пак да си легна.
Само "милото"  ми семейство да ме оставяше да го правя.
В момента на практика ставам рано и лягам късно но паднели ми случай не пропускам да се "залепя" за леглото Flutter

# 24
  • Мнения: 49
Изобщо не се замислям - влизам в партията! При всяка възможност спя, мога изобщо да не стана от леглото ... а на обед, като се нахраня ... като започнат да ми се затварят очите ... защо ли не въведат задължително следобедно спане в службата  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 5 605
Нощна птица съм, която обича да спи през деня, по много  Embarassed най-добре ми е като си легна в 3-4 часа и да стана в 12-13 ч., защото се наспивам, само ако спя в часовете от 5-6 сутринта до към 12-13 ч. следобяд, без значение кога съм си легнала  Rolling Eyes всички ме плашеха, че като дойде бебето ще видя, но докато бях по майчинство си отспах  Mr. Green детето лягаше в 24 ч. и ставаше в 12-13 ч., сега ми е ад  Crazy

Никол, все едно разказваш за мен. Добре, че поне срещам още един човек, според който спането от 5 до 12 е най хубаво. Иначе около мен всички се опитват да ме убедят, че най-добре е да спиш между 10-12 часа вечер, че сутришния сън бил...

# 26
  • София
  • Мнения: 62 595
Не е случайно, че една от техниките на пречупване на хората, използвани едно време при разпити е лишаването от сън или прекъсването на съня по няколко пъти на нощ. Човек направо може да се побърка и е готов на всичко само и само да го оставят да поспи още малко или става агресивен. Като го оставят да се наспи се съвзема.
 Като се родят децата за майките е цяло мъчение буденето през нощта. И аз се записвам при поспаливците - мога да си спя по 8-10 часа, ако има кой да ме остави, обаче.

# 27
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Запишете ме и мен. Обожавам да спя. Преди да се роди бебчо, в събота и неделя спях почти до обяд. А сега ставам по два пъти на нощ - за хранене - и сутрин след храненето в 9.00 часа отново заспиваме и двамата. И така обикновено до обяд. Понякога се случва и следобяд да дремна.

# 28
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Това е моята партия Mr. Green
много съм поспалива,ама мнооооооого.Мога да спя когато и както ми дойде.А сутрин в къщи знаят да не ме зака4ат преди да си изпия кафето и преди първата цигара.

Много мога да спя,но знам ,4е ще има кога да спя,та гледам да нес е залежавам много Mr. Green

# 29
  • Мнения: 872
Хайде и аз в партията.
За щастие детето никога , ама никога не е било от ранобудните, тя дори и като бебе по-рано от 9 не се е събуждала.
А зимата режима и е почти до обяд да спи, не по-рано 10.30 -11.00, и хващаме разходката по най-топлото и подходящо време на деня.
На кой ли прилича това дете?! На майка си естествено, като нямаме никаква работа защо да ставаме рано. Mr. Green
От няколко месеца обаче ни се налага да ставаме рано.Сравнително рано де, ставаме в 8.00.

Общи условия

Активация на акаунт