Отговори
# 30
  • гр.София
  • Мнения: 4 158
 Без секс и без храна мога,ама без сън (мно-ого сън...) Naughty
 Два-три дни без достатъчно сън-и съм болна.
 Завиждам на хората,наспиващи се за 5-6 чАса.
 

# 31
  • София
  • Мнения: 6 120
Тъкмо тази сутрин пак се разправяхме как съм можела да спя като пън и да не чувам нито аларми, нито движещи се хора Crossing Arms - записвам се и аз тук! Вечер мога и след полунощ да си лягам, но бих желала никой да не ме буди докъм обяд! Ставане към 7-8 е мъка, да не говорим пък когато беше и тъмно по това време... Tired С две ръце подкрепям идеята на японците за следобеден сън на работното място Wink - веднъж-дваж направо си ми се случи да задремя  Blush...

# 32
  • Мнения: 4 742
 Умирам за сън обаче всяка сутрин се кокоря в 6 часа. Завивам се през глава и се натискам да поспя още обаче не ми се получава Tired Вие, с опита...дайте някой съвет как да стане  Confused

# 33
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Лягам в 22 и мога да спя без прекъсване до 8. Следобед пак мога да заспя със синкото. Нощен живот ако ми се оформи, после сигурно минимум до 12 часа ще трябва да спя. И, въобще, избягвам нощни похождения по принцип, не само сега.
Това все едно аз съм го писала.
Снощи легнах в 22.00 с идеята да чета поне час-два. На 5-тата мин. очите ми започнаха да се затварят и откъртих. Спах като пън до 7.00, когато ме събуди тъпата аларма. И така всяка вечер плановете ми за четене (учене) се провалят в 22 ч., а нямам друго време за това... Толкова ме е яд Close
А пък легна ли след 24 ч., на другия ден съм парцал, независимо колко съм спала.
Събота и неделя следобяд си поспивам, уж приспивайки децата Mr. Green

# 34
  • Мнения: 5 370
Умирам за сън обаче всяка сутрин се кокоря в 6 часа. Завивам се през глава и се натискам да поспя още обаче не ми се получава Tired Вие, с опита...дайте някой съвет как да стане  Confused
Ами....де да знам, аз мога и в 7 да стана, до тоалетна или за вода и пак да заспя като пън до 10.
Може би ако пиеш сок или мляко? newsm78

# 35
  • Мнения: 1 224
Боже.. обърках темите  Embarassed

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 16:51 от Toppolinka

# 36
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
 Mr. Green  От десет години си мечтая, да се търкалям в леглото два дни и да спяяяя, да спяяяя ....
Обаче няма кой да ме остави .. Confused

# 37
  • София
  • Мнения: 6 011
Това е моята партия!
На мен 17 часа непекъснат сън са ми идеалната доза. През това време не чувам, не виждам и не ходя до тоалетна (казвам го, защото винаги това ме питат).
Да е живо и здраво чавето, на мен се е метнало, спи между 12 и 15 часа, та и аз покрай него.
Преди време една позната докторка ми обясняваше, че дългият сен е генетично заложен. Може би е вярно, защото цялото ми семейство сме много поспаливи.

# 38
  • Linz
  • Мнения: 11 619

Преди време една позната докторка ми обясняваше, че дългият сен е генетично заложен. Може би е вярно, защото цялото ми семейство сме много поспаливи.

Жалко, че не се отнася и за мен. Майка ми си ляга след 12 и сутрин в 5.30 е кукуряк Tired

# 39
  • София
  • Мнения: 62 595

Преди време една позната докторка ми обясняваше, че дългият сен е генетично заложен. Може би е вярно, защото цялото ми семейство сме много поспаливи.

Жалко, че не се отнася и за мен. Майка ми си ляга след 12 и сутрин в 5.30 е кукуряк Tired

Това може да е от ЕГН-то.
някой беше казал, че хората биха живяли по-щастливо, ако се раждаха старци и остаряваха като бебета.

# 40
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами аз като заспивам в 22 ч. се чувствам като пенсия Embarassed Не дочаквам дори Шоуто на Слави... моите колежки коментират, а аз съм го проспала ooooh!

# 41
  • Мнения: 1 159
Ех,че хубава партия се е заформила тук..А като спите толкова много,сънувате ли?И на мен спането ми е любимо занимание,най-малко 9 часа на всеки 24.За радост,сина ми или спи с мен,или ме оставя да си спя,все пак вече е почти на 6 ,уважава "хобито' на мама Laughing

# 42
  • Мнения: 25 667
Не съм от вас!  Naughty  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт