"Ново бебе се зачена в Добричката мила тема! "(41)

  • 15 063
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 821


Не ми се коментира изобщо трагедията, толкова е ужасно всичко това.
Дстатъчно се наситих и аз от коментари в Клюкарника....
Голяма трагедия... Sad

# 241
  • Мнения: 97
Честита Баба Марта! Да сте здрави и щастливи!!! ( с малко закъснение )

# 242
  • Мнения: 377
Здравейте !айде да се оплача и аз -Гого снощи в 1 вдигна 38,8 температура , която свалих след 3 часа с 300 зора.Нищо му няма друго ,но има сега 37,5 температура.Не яде и само лежи , иначе говори и пее.Говорих с личната каза ми какво да му давам и вече започнах , но като го гледам такъв да лежи и направо ми се плаче.
Лек ден на всички!

# 243
  • Мнения: 2 821
gabriel2, сигурно е гадният грип Confused Бързо да се оправя Гого Hug

На мен много ми се скофти ...баси живота...май опасенията ми, че познавам едното момиче от инцидента с влака ще излязат верни Cry. Изгоряло е Cry...
Такава трагедия е това..нямам думи Cry

# 244
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Краси, дано да е някакво по- обикновено неразположение с Гого. Ако и днес следобед ти вдигне пак Т, май ще се окаже гадния грип. Sad Това че лежи, не е проблем, организмът сам си казва кога трябва да си почине. Стискам ви палци!!! Praynig

Бори, ужасно съжалявам, че имаш познат измежду жертвите. Добрич се почерни, толкова е ужасно!

# 245
  • Мнения: 774
Краси,как е гърлото на Гого?Ивка започна така,само температура без нищо,но се оказа вирусна ангина.
Бори, ужасно съжалявам, че имаш познат измежду жертвите. Добрич се почерни, толкова е ужасно!
Ужасно е това което се случи Mr. GreenНаша съседка на 22 г. е с обгазяване в болницата.
Голяма трагедия Cry

# 246
  • Мнения: 377
Краси,как е гърлото на Гого?Ивка започна така,само температура без нищо,но се оказа вирусна ангина.
Гърлото му е добре , но езикът му е обложен (мисля ,че така се казаваше) , Бял е.На обяд вдигна 39 и от 3 часа насам няма температура.Продължаваме с хомеопатичните пък да видим.
Много е гадна трагедията с влака , то при толкова жертви няма как някой да няма познати  и близки!

# 247
  • Мнения: 70
Краси дано не е нещо сериозно с Гого ,и при нас големия Гого /тати/ е болен  Confused
А незнам как е времето в Добрич днес ,ама тука във Варна има страшен вятър  Close
А относно това с жертвите във влака ,наистина е много ужасно ,разбрах че е имало дори и малко дете  Cry

# 248
  • Мнения: 41
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА  ЧЕСТИТА БАБА  МАРТА НА ВСИЧКИ.ГАБРИЕЛ ПОЖЕЛАВАМ ВИ СКОРОШНО ОЗДРАВЯВАНЕ Hug Praynig

# 249
  • Мнения: 774
Краси,как е гърлото на Гого?Ивка започна така,само температура без нищо,но се оказа вирусна ангина.
Гърлото му е добре , но езикът му е обложен (мисля ,че така се казаваше) , Бял е.На обяд вдигна 39 и от 3 часа насам няма температура.Продължаваме с хомеопатичните пък да видим.
Много е гадна трагедията с влака , то при толкова жертви няма как някой да няма познати  и близки!
Краси,дано е нещо леко Peace

# 250
  • Мнения: 10
Добро утро на всички. Днес кафето е от мен ! Simple Smile

# 251
  • Мнения: 10
Аз докато разбера за новата тема вие сте изписали цели 13 страници. Ние у дома се борим с кашлицата на Виктор.  Дори вчера имаше малко температура. Сигурно е грип....Въобще какво да ви кажа. Не иска да пие чайчета...

# 252
  • Мнения: 70
Айде и аз да се оплача за добро утро  Confused
Снощи Гого /син/  ни се събуди в 3 презноща,понеже е още мъничък и спи с биберона,но като взел че му се запушил носа и не може да диша ,и като ревна,ама рев -рев и ние като млади родители се панирахме малко  Embarassed ,но му сложих капки в носа /виброцил/ и още повече взе да реве след около час заспа ,явно тези капки действат що годе бързо  Thinking и днес му е малко по добре нослето ама ме естрах да не излезе нещо сериозно  newsm78

# 253
  • Мнения: 10
Buba_86 и ние сме на капки Виброцил и на сиропче  Hustagil и сме много криви Sad

# 254
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Честит празник на всички!!!

Бързо оздравяване на болничките. Hug

Ели, не това мляко за което ми говориш има захар в него или поне така пише в интернет и не е подходящо за нас. Все пак ти благодаря.

Мама Цоцоланке, това което ти споменаваш не съм го виждала, но и нямам път към Метро. Ако все пак го срещна някъде ще прочета какво пише на кутията.

Общи условия

Активация на акаунт