"Ново бебе се зачена в Добричката мила тема! "(41)

  • 15 043
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Добрич
  • Мнения: 298
Здравейте Hug

Честит  Първи Рожден Ден на малката Божана! Боре , да  Ви е жива и здрава!


А това е специално за мама

# 61
  • Мнения: 11 607
Диде, все ще ти казвам....Този разбойник на снимката, кандидат - ясленик...мноооооооооого прилича на баща си! То бива-бива........А каката как е?

# 62
  • Добрич
  • Мнения: 298
Диде, все ще ти казвам....Този разбойник на снимката, кандидат - ясленик...мноооооооооого прилича на баща си! То бива-бива........А каката как е?
Хм Thinking, пък аз си мислех, че на мен прилича newsm78, то е ясно , че каката прилича на баща си , но ...все си мислех, че малкия може и да е лепнал нещо от мен Joy.
Каката е много редовна тази година в ходеното си на предучилищна, направо съм се шашнала, на детска градина не й се ходеше много, тя изтъкваше като аргумент, че ги карат да спят. Сега в училището няма спане и това много й харесва Peace

Братовчедката вече се прибра Дидка Peace

# 63
  • Мнения: 166
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА БОЖАНА,ДА РАСТЕ ВСЕ ТАКА СЛАДКА,ДОБРИЧКА ,ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА.МНОГО ШАСТИЕ ДА НОСИ НА МАМА И ТАТИ

# 64
  • Мнения: 166
Леле, колко празници са се заредили тия дни! Почвам ви по ред на закъснение - отпред -назад. Laughing
Първо днешния:
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОЖАНА!
ЗДРАВО, ВЕСЕЛО И ЩАСТЛИВО ДА Е ДЕТЕНЦЕТО НА МАМИ БЛЮ!



МНОГО РАДОСТ ДА ТИ НОСИ МАЛКОТО ТИ МОМИЧЕНЦЕ, МИЛА БОРИ!

Като второ: Нека любовта и виното от вчерашния ден, да се леят още цяла година /поне/!
И като последно /но само по дата на събитието/,

Честито на Feel_U! Лека бременост и прекрасно, здраво бебенце!

# 65
  • Мнения: 2 821
Още веднъж Hug  Heart Eyes
Благодаря!

# 66
  • Мнения: 11 607
пък аз си мислех, че на мен прилича newsm78

Мечтиииииииии са това, Диде! Мечти! И при мен никой не прилича на мен! Но....утехата ми е,че ще има отмъщението на внуците! Mr. Green

Но както е погледнал Алекс на тази снимка и въобще цялостното му излъчване - все едно,че мъж ти гледам!

# 67
  • Мнения: 774
Момичета,търсим за една от нашите майки,някой бебешки неща.
Столче за кола за новородено,то по скоро е кошница,май и ваничка с поставка.
Питам първо тук,ако вие нямате ще търсим в Продавалника.

# 68
  • Мнения: 41
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОЖАНА!!!!ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА  И ДА СЛУША МАМА МНОГО.[/color]

# 69
  • Мнения: 97
Честит рожден ден на малката Божана! Да е много, много здраве и щастлива . И много, много да ви "слушка"!

# 70
  • Добрич
  • Мнения: 193
На патерица-Честит Рожден ден на малката Божана!!!Весела,усмихната и послушна нека да расте!! [/size]

Фил–ю,честита бременност,нека да лека и приятна и накрая сладко бебче!
Как сте момичета?Няма ли да има среща? Laughing Laughing

# 71
  • Добрич
  • Мнения: 298
Добро утро момичета Hug

Честит Рожден Ден на dima1980! Много здраве, щастие и любов!

Бори, вчера как мина празника? Сигурно кака Радена много се е радвала на тортата, а и на подаръците на малката Божана?


Хайде на сутрешното кафенце с млекценце  Laughing
Как сте момичета?Няма ли да има среща? Laughing Laughing
Сисе, и аз съм ЗА среща Peace

# 72
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Честит рожден ден на dima1980!!!

Mari^, отдавна минахме тази възраст и съм раздала всичко. Надявам се някой да може да помогне.  Peace

Хубав ден на всички!  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 377
Честит рожден ден Дима 1980 -много здраве, щастие и късмет!
Мари ваничка със стойка не сме имали , а кошницата я дадох на една приятелка да я ползва и още не ми я е върнала (върши им работа още) , но ако ми я върне скоро ще  ти пиша!
Диди благодаря за кафето!
Лек ден на всички!

# 74
  • Мнения: 2 821
Бори, вчера как мина празника? Сигурно кака Радена много се е радвала на тортата, а и на подаръците на малката Божана?
Тортата ще я ядем утре, а подаръците определено са в полза на Радена Mr. Green...нищо не дава на сестра си...горката Божана Confused Wink

Общи условия

Активация на акаунт