аборт

  • 8 642
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Ако не можете да се погрижите за детето си, потърсете приемно семейство, още преди да се роди...Но пък ...
Ох, не може да се даде съвет или нещо подобно по такъв деликатен въпрос.
обаче аборт, в 7ми месец...звучи меко казано нереалистично

# 61
# 62
  • Мнения: 423
Напълно ненормална работа! #Cussing out

# 63
  • Мнения: 421
ехооо авторката,поне напиши два реда дали всичко е наред или ..
е все пак искрено се надявам бебчо да е добре

# 64
  • Мнения: 2 723
И аз съм толкова бременна, а имам и батко на 2 годинки.
С татко им сме разделени от около месец и половина.
В началото и на мен ми минаваше мисълта за аборт, защото нещата одавна не вървяха. Но взех решение за себе си, че искам това бебе и повече не съм мислила. В 7 месец, то вече си е човече.
Не мисли сега колко си наранена. Занимавай се с организацията по посрещането на новия член на семейството. После няма и да ти остане време да страдаш.
Регистрирай се и ми пиши на лични.
Всичко ще е наред  bouquet

# 65
  • Мнения: 7 263
В 7-ми месец ............ аборт......... в кой свят живеете!
Знаете ли колко хора си лягат и стават с молба към всичко свято да имат дете?
Знаете ли какво значи да чакаш рожба и да не се недяваш вече?
Знаете ли какво значи да се бориш с живота?
Въпросите които задавам не са просто въпроси, те са изстрадани въпроси. Яла съм сандвичи 5 години, мизерствала съм като .... като и аз не знам какво. За да имам дете!
И го имам - и няма по-голямо щастие на този свят от това!
На 35 години трябва да се бориш, трябва да дадеш шанс на детето си!
Пиши в Благотворителния там помагат на много хора и аз бих ти помогнала, но се замисли какво ще направиш за да промениш нещата. И да си стъпиш на краката.

# 66
  • Мнения: 750
Пързууууулллллл......

# 67
  • Мнения: 2 723
Бе може и пързул да е, ама аз имам една такава позната, която от отчаяние се чудеше дали да не изостави бебето Tired

# 68
  • Мнения: 7 263
Бе може и пързул да е, ама аз имам една такава позната, която от отчаяние се чудеше дали да не изостави бебето Tired
То да беше само една...
Домовете са пълни с такива душички никому ненужни, от никого нежелани. ......
А в някои случаи и желани, но понеже никой не си е дал труда да ги остави за осиновяване така и си минават дните им...

# 69
  • Мнения: 757
момичето може да е било объркано и изплашено защо така се подигравате с нея,никой не знае каква е истината за нея,ох дано всичко е наред,стана ми много гадно за това момиче  Sad

# 70
  • Мнения: 421
определено и ние се притесняваме,откъде го измисли ,че и се подиграваме.както четеш,всеки тук се опитва да я накара да се размисли за аборта.трудно е да разбереш жена която носи дай  боже здраво бебче вече уформено да мисли за такова нещо само защото може да остане и сама.а ако наистина неможе да се справи има и други начини освен аборта.и да сигурно и е било много тежко сирак и точно затова трябва двойно повече да е силна и борбена

# 71
  • Мнения: 4 335
Следях темата с голям интерес,не сьм се вклю4вала защото мислех,4е тази жена не е наред и да не я обидя #Crazyно кьде е тя изобщо и ако в деиствително проблема и е реален няма ли да се вклю4и newsm78

# 72
  • Мнения: 61
В 7-ми месец ............ аборт......... в кой свят живеете!
Знаете ли колко хора си лягат и стават с молба към всичко свято да имат дете?
Знаете ли какво значи да чакаш рожба и да не се недяваш вече?
Знаете ли какво значи да се бориш с живота?
Въпросите които задавам не са просто въпроси, те са изстрадани въпроси. Яла съм сандвичи 5 години, мизерствала съм като .... като и аз не знам какво. За да имам дете!
И го имам - и няма по-голямо щастие на този свят от това!
На 35 години трябва да се бориш, трябва да дадеш шанс на детето си!
Пиши в Благотворителния там помагат на много хора и аз бих ти помогнала, но се замисли какво ще направиш за да промениш нещата. И да си стъпиш на краката.
съгласна съм
Трябва да си не само с болен мозък ,а и незнам още какво- направо речника ми  е беден да изразя какво  мисля за такива  елементи които дори си и помислят за АБОРТ  при това в такъв месец.
Хич не ми е зор че ще я обидя. За мене не е нормално жена на 35 да говори и пише такива простотии #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 73
  • Мнения: 263
Ох, момичета, нападате, но я си помислете:
Жената взима примерно 200-300 лева заплата (та даже и 500-600 лева да са...). Едва си плаща квартирата и сметките (дори и да и оставя сега мъничко за други разходи)... И изведнъж забременява, остава с на единия болнични (няма кой от къде една дрешка или памперс да и купи, както правят за нас понякога бабите). Ама и той е 9 месеца (долу-горе).... И след това няма пари за детегледачка - току-виж се вреди за ясла и почва да търси работа: като чуят, че е майка с малко дете повечето работодатели я режат. Ако се наложи да закъснее на работа няма кой да вземе детенце от градината... Пак взима 200-300 (дори и 500 - 600 даса...) лева, но разходите са просто двойни! Парите съвсем не стигат (и в двата случая...).
Ами естествено ще и мине мисълта за аборт през главата!
Но и аз като вас мисля, че не е нужно и не е нормално (а и наистина едва ли някой свестен лекар ще се съгласи) да се прави аборт.
В най-лошият случай роди детенцето и го дай за осиновяване: със сигурност ще се намери много добро семейство за него! Толкова много хора мечтаят за подобна възможност, а така очаквано детенце не може да се гледа по друг начин освен "като писано яйце".
В най-добрия: събери сили, смелост и увереност и запази детенцето! Бори се за него: има и разни социални помощи, които биха ти били от помощ при нужда. Вярно бщрокрацията е голяма, но ако си достатъчно решителна ще се пребориш! Вярно е, че и работа трудно се намира, но се намира! А сигурна съм и свестни хора ще се намерят, които да помогнат при нужда я с материална помощ, а със съвет какво и от къде може да се получи и намери...

# 74
  • Мнения: 4 965
Е, да. Ама е на 35 г., все пак. Не казва да има други деца.
Ако направи аборт или го остави в дом, а после годините си текат...

Общи условия

Активация на акаунт