Един спор между мен и съпругът ми.

  • 4 785
  • 107
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 126
е аз си прося глезотий,той ги прави за мен Grinning
Да де,пролича си. Sunglasses
Прочети го пак Wink

# 31
  • Мнения: 25 664
И много жалко за всички вас за които мъжете ви нищо не правят за разлика от мъжът ми който прави всичко за мен и за това тази ситуация ме учудва и не аз си прося глезотий,той ги прави за мен Grinning И всички вие които пишете срещу мен явно сте просто едни неудовлетворени жени които за да не си признаят,защитават другата теза Wink
Спирам да споря и да пиша с вас-по умният отстъпва Hug


Хахаха!  Joy
Странно защо тогава ние не се оплакваме от нашите мъже, а ТИ пусна тема даже, за да се жалваш от твоя??
Или се сети малко късничко, че яко си се оакала пред него и реши да си пишеш червени точки?
Е, пиши си, пиши, не ми пречиш...  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 600
айде, всички неудовлетворени да се прибираме по бърлогите Joy Joy Joy

к'во се заяждаме с удовлетворено-глезено-неграмотни жени, ама-ха Naughty, дето на всичкото отгоре са по-умни от нас и отстъпват първи Crazy

# 33
  • Мнения: 3 092
И всички вие които пишете срещу мен явно сте просто едни неудовлетворени жени които за да не си признаят,защитават другата теза Wink
Спирам да споря и да пиша с вас-по умният отстъпва Hug

той може и да прави всичко за теб , ама ей така с мрънкане и вероятно насила .Предпочитам по този начин мъжа ми да не си мръдне пръста , камо ли да прави нещо си за мен .Просиш си глезотии , разликата е очевадна .
Ти си по умната от всички тук , така ли ....ммммммммммммммммммммммммм  блазе ти  . Дано с това изказване натрупаш точки пред мъжа ти , че Зарезана е права .
Много  се изложи . Laughing
Поне се посмях де , ако не друго .

# 34
  • Мнения: 2 196
Ето,чета:

.................и моля съпругът ми да остане до мен докъто заспя.Аз плача,а той ми казва,че е изморен,спи му се,моли ме да заспя,бърбори,че мен все нещо ме боли и в крайна сметка заспива.Тук е моментът да отбележа,че той работи,а аз още не,но след 2 седмици започвам и аз работа. В последният такъв случай,преди това бях го обидила и той ми се оправдава с това,че съм го обидила и за това не е бил до мен в този момент Whistling
 


 Laughing

# 35
  • Мнения: 17
здравей и от мен:)аз 6те те подкрепя!за6тото сьм изпадала в подобна на твоята ситуациа:(наистина в такьв момент 4овек има нужда от су4увствие:)и когато не го полу4и от 4овека до себе си....наистина боли....Sadза останалите вьв форума искам да кажа,4е не сум разглезена жена,просто ми се слу4ва понякога да не ми е добре и да се 4увствам безпомо6тна..така,4е мила..напьлно те разбирам:)Simple SmileSimple Smile Peace

# 36
  • Мнения: 126
Хахаха!  Joy
Странно защо тогава ние не се оплакваме от нашите мъже, а ТИ пусна тема даже, за да се жалваш от твоя??
Или се сети малко късничко, че яко си се оакала пред него и реши да си пишеш червени точки?
Е, пиши си, пиши, не ми пречиш...  Mr. Green
Не се оплаквам,просто исках да чуя вашите мнения,но така и не ги чух,вие знаете само да се присмивате-но всичко се случва и един ден ви пожелавам когато имате нужда от някого той да ви обърне гръб щом това за вас е правилно.Жалко,че тук пишат хора като вас и дават оценки на другите без да ги познават.Живейте си с книгите,телевизията и компютъра май само с тях ще си останете след като нито мъжете ви не могат да разчитат на вас,нито вие на тях Hug

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 614
zi4e57 и не съм го будила,помолих го преди да заспи.И това се е случило 2-3 пъти не е ежедневие и не виждам какъв е проблемът да остане до мен за да съм по-спокойна
---------------------------------------------------------------------
Дали го будиш или го караш да стои буден то е същото-- не мислиш ли????
И за какво--- да бъда по спокойна --- говориш ?Той да не е  психиатър да те успокоява.

# 38
  • Мнения: 126
здравей и от мен:)аз 6те те подкрепя!за6тото сьм изпадала в подобна на твоята ситуациа:(наистина в такьв момент 4овек има нужда от су4увствие:)и когато не го полу4и от 4овека до себе си....наистина боли....Sadза останалите вьв форума искам да кажа,4е не сум разглезена жена,просто ми се слу4ва понякога да не ми е добре и да се 4увствам безпомо6тна..така,4е мила..напьлно те разбирам:)Simple SmileSimple Smile Peace
Благодаря ти galibo за разбирането.Дано само и теб не те нападнат с глупостите си.
Желая ти много щастие  bouquet
Сега разбирам защо има гейове(даже някой каза,че познава такива)- с такива жени...

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Май ще трябва да въведат възрастово ограничение за пищещите във форума. newsm78
Бг- мамма, стана като забавачница за малки момиченца.

Към авторката: Мила, възможно е и да не съм те разбрала, но с подобно обяснение рискуваш и други да не те разберат. Не разбрах, също и каква е твоята позиция - оплакваш ли се от съпруга си или го величаеш? Много често си сменяш тона, та не става много ясно, за това питам. newsm78
Както и да е.... от самолет си личи, че ти проблем нямаш. Съпруга ти да му мисли! Laughing

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Хахаха!  Joy
Странно защо тогава ние не се оплакваме от нашите мъже, а ТИ пусна тема даже, за да се жалваш от твоя??
Или се сети малко късничко, че яко си се оакала пред него и реши да си пишеш червени точки?
Е, пиши си, пиши, не ми пречиш...  Mr. Green
Не се оплаквам,просто исках да чуя вашите мнения,но така и не ги чух,вие знаете само да се присмивате-но всичко се случва и един ден ви пожелавам когато имате нужда от някого той да ви обърне гръб щом това за вас е правилно.Жалко,че тук пишат хора като вас и дават оценки на другите без да ги познават.Живейте си с книгите,телевизията и компютъра май само с тях ще си останете след като нито мъжете ви не могат да разчитат на вас,нито вие на тях Hug

Ето с този пост показа че си една лигла и че няма друго мнение освен твойто.
Ами ти го поиска мнението!!!!

# 41
  • Мнения: 2 196
И аз разбирам що има кръшкачи,с такива мрънкащи и емоционално нестабилни жени.....
Съвет:научи се виждаш по-далеч от носа си и да приемаш по-спокойно чуждото мнение,когато е различно от твоето. Laughing

# 42
  • Мнения: 126
Май ще трябва да въведат възрастово ограничение за пищещите във форума. newsm78
Бг- мамма, стана като забавачница за малки момиченца.

Към авторката: Мила, възможно е и да не съм те разбрала, но с подобно обяснение рискуваш и други да не те разберат. Не разбрах, също и каква е твоята позиция - оплакваш ли се от съпруга си или го величаеш? Много често си сменяш тона, та не става много ясно, за това питам. newsm78
Както и да е.... от самолет си личи, че ти проблем нямаш. Съпруга ти да му мисли! Laughing
Това не е типично за него и за това исках да знам дали аз не греша или той е трябвало да ме разбере в този момент-не съм казала,че съм безгрешна,но всички ме нападнаха и ме определиха като лигла,глезла... това ме издразни,не можеш да съдиш за някого от титлата му.
Просто исках да чуя мнението ви,за да знам ако греша да се поправя HugИскам най-доброто за себе си и близките си и държа да намеря златната среда и да се уча от грешките си,да знам,че съм дала всичко от себе си и е имало смисъл...Но едва ли някой тук ще ме разбере...

# 43
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Просто исках да чуя мнението ви,

ми ние точно него ти дадохме. Но понеже явно не съвпада с твоето (но защо тогава пускаш теми?), сме нищо неразбиращи... живееши само с комп.  Sick

ако прецениш, можеш да спреш да се излагаш и дори да помолиш да хлопнат катанеца на темичката ти.

# 44
  • Мнения: 46 535
Бебина, аз точно такива мнения очаквах  Rolling Eyes
Тук са се събрали само мъжки момичета, които не натоварват мъжете си с проблемите, даже на хотел се изнасят, за да им действат зле на настроението  Crazy

Човек създава семейство И заради съчувствието и подкрепата в такива моменти, това е моето мнение, дано са повече хората, които го получават и не се срамуват от това ...

Общи условия

Активация на акаунт