Един спор между мен и съпругът ми.

  • 4 784
  • 107
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 735
Може и да се изкажа като ССФ или мъжкарана, но така и не разбрах какъв ти е проблемът. И други те питаха, та вие не си ли лягате в едно легло гушнати и ако е така какво се очаква от мъжа ти да направи докато ти заспиш.......  newsm78
На мене ми стига да сме гушнати и да го усещам до мен дори и да хърка. Ако тръгна да умирам ще го събудя да ме кара в болница, но да ми държи ръчичката пък аз да мрънкам - айде нЕма нужда.

# 91
  • Мнения: 669
Хм... Аз лично много се изнервям да ми стои някой нон стоп до гъза, когато ми е зле. Предпочитам да усещам подкрепата му като адекватно и точно действие, а не като безкрайно съжаление и будуване. Но всеки човек има различни желания и нужди. Поговорете си по обстойно, според мен го дразниш!

# 92
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз пък смятам че авторката е права.
Защо да го учи още от началото на брака им че е мъжко момиче и се оправя сама с всичко?
После като се родят децата той ще знае че жена му може да се оправи с всичко в къщи и няма да се грижи за нищо.
По-добре сега да го овикаме че е безчувствен  егоист откокото след време когато същата авторка ще пише тук прочувствени теми че сама се оправя с децата и домакинството а мъжа й дреме пред телевизора или пие с приятели.
Какво му пречи да легне до нея и да я гушне като не й е добре? Какво друго по-важно има да прави? Ще легне до нея, ще я гушне, ако има нужда от нещо ще стане да й го донесе, ако няма - ще си дреме до нея. По-важно е да иде да гледа телевизия ли? Нали не го кара да седи прав до леглото и да му свети лампа в лицето.
Ако сега не го научи че е има отговорности към нея и семейството, със сигурност няма да успее   по-късно когато вече не е лудо влюбен.

# 93
Аз пък смятам че авторката е права.
Защо да го учи още от началото на брака им че е мъжко момиче и се оправя сама с всичко?
После като се родят децата той ще знае че жена му може да се оправи с всичко в къщи и няма да се грижи за нищо.
По-добре сега да го овикаме че е безчувствен  егоист откокото след време когато същата авторка ще пише тук прочувствени теми че сама се оправя с децата и домакинството а мъжа й дреме пред телевизора или пие с приятели.
Ако сега не го научи че е има отговорности към нея и семейството, със сигурност няма да успее   по-късно когато вече не е лудо влюбен в нея.

Приципно си прав(а), но ако убие доброто момче с разни ми ти глупости, току виж се оказало, че трябва да се разправя с лошото момче, а точно когато и трябва нещо/помощ/разбиране/подкрепа...г-н Будувах_докато_се_глезкаше да и покаже някоя пръстова конфигурация и любезно да и откаже, окончавайки на "ма".

Дресировката не е за всеки. Пък и с много тъпо животно да се е обзавело, след Н-тия път...ще му усети зъбките, рогцата и т.н.  Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: 126
Аз съм мъжа на 'Бебина'. Мислех да не се включвам , но вие прекалихте и съм длъжен да го направя.Не може да обиждате някой без да го познавате. Всеки човек е различен и само заради това че тя е по-чувствителна, не значи че е лигла или глезла или там каквото и да е,защото нее такава Това изобщо не ме дразни, познавам я по-добре от всички, просто е по-различна от Вас и веднага я нападате. В тежък момент аз също имам нужда от нея и знам че всичко минава по-леко когато любимия човек е до теб, така че спрете с обидите!!!Давайте мнения, но не и по този начин.

# 95
  • Мнения: 46 535
Аз съм мъжа на 'Бебина' ...

Радвам се, че излезе по-добър, отколкото очаквах, айде сега идете се гушнете и да се приключва с темата  Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 6 735
Аз съм мъжа на 'Бебина'. Мислех да не се включвам , но вие прекалихте и съм длъжен да го направя.Не може да обиждате някой без да го познавате. Всеки човек е различен и само заради това че тя е по-чувствителна, не значи че е лигла или глезла или там каквото и да е,защото нее такава Това изобщо не ме дразни, познавам я по-добре от всички, просто е по-различна от Вас и веднага я нападате. В тежък момент аз също имам нужда от нея и знам че всичко минава по-леко когато любимия човек е до теб, така че спрете с обидите!!!Давайте мнения, но не и по този начин.

Мъжът, кажи какъв е проблемът. Не си ли лягате заедно, не я ли гушкаш, какво точно не си направил, че ми стана интересно.

# 97
  • Мнения: 2 196
Току що спечелих бас.Залагахме кога точно ще се появи ''мъжът'' на Бебина. Laughing

# 98
  • Мнения: 46 535
Мъжът, кажи какъв е проблемът. Не си ли лягате заедно, не я ли гушкаш, какво точно не си направил, че ми стана интересно.

Остави човека на мира, отивай да се гушкаш  Hug и аз поемам натам  Joy

# 99
  • Мнения: 25 664
Аз съм мъжа на 'Бебина'...

Рожбе, наистина си много зле!  Joy
Сериозно ли си мислиш, че някой ще се върже?  Mr. Green

# 100
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз съм мъжа на 'Бебина'.

А, ето го Батко!

# 101
  • Мнения: 6 735
Остави човека на мира, отивай да се гушкаш  Hug и аз поемам натам  Joy

Днес съм бяла и добра - отивам да се гушкам  Hug
Хубави сънища  Heart Eyes

# 102
Аз съм мъжа на 'Бебина'...

Рожбе, наистина си много зле!  Joy
Сериозно ли си мислиш, че някой ще се върже?  Mr. Green

...тамън да се разрева от умиление и с погнуса прочетох твойто заявление!  #Cussing out

Как можа да се усъмниш, тц, тц, тц  Laughing

# 103
  • Мнения: 25 664

Как можа да се усъмниш, тц, тц, тц  Laughing

Е, как, аз съм видна хейтърка, не знаеш ли, новако?  Mr. Green  Joy

# 104
  • Мнения: 126
Рожбе, наистина си много зле!  Joy
Сериозно ли си мислиш, че някой ще се върже?  Mr. Green

Много жалко наистина беше той  Wink
Не можех да пропусна да не му покажа глупостите които съчинихте и добре,че го направих.
И знаете ли какво ми каза след като изчете цялата тази гнусотия:"Съжалявам и се радвам,че точно ти си до мен,защото ако бях избрал една от тях,щях сам да се оправям във всичко.:
Така,че просто си вкарахте автогол с вашите изказваня footballНАПРАВИХТЕ МИ ГОЛЯМА УСЛУГА-БЛАГОДАРЯ ВИ  bouquet
Хайде лека нощ....иииии отивайте да гушкате телевизора само той ви остана Hug А аз отивам да си гушна мъжа Grinning
Спирам да обсъждам каквото и да било с вас вече  Stop

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 00:28 от Бебина

Общи условия

Активация на акаунт