глезотия или необходимост е купуването на bebyphone

  • 3 706
  • 132
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 100
Според мен зависи от големината на жилището. Confused

# 31
  • Мнения: 52
Според мен е необходимост, чува се и най-малкият шум, например ако се завърти детето и така съм по-спокойна! А особено докато съм в кухнята и съм пуснала пералнята, аспиратора, мия чинии и ТВ-то работи няма никакъв шанс да го чуя без бебефон!  Peace

# 32
  • Мнения: 350
За мен беше пърата покупа след като Рада се роди. Абсолютна необходимост.  Peace, когато си в жилище с повече стаи и бебето си има отдална. Сега когато е по-голяма я оставям сама да си играе в креватчето и аз си върша домакинската работа. Ако съм около нея постояно ще иска да е все в ръцете ми, а така се заиграва доста добре  сама.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 011
Според мен е вещ от първа необходимост ако бебето спи в отделна стая. Сина ми, на 1 г. и 3м. вече напълно е готов да спи в детската си стая отделно от нас и ако това се случи, независимо в каква възраст е - ще купуваме бейби фон без да се замисляме въобще. Удобството идва от това, че през определен период сина ми спи много леко и ако влезна да го проверявам веднага се буди. С бейби фона това излишно будене ще отпадне.

# 34
  • Мнения: 959
Ей,момичета ще ме навиете да взема да си купя

Наистина,много е гадно  без бебефон.Ние живеем в панелка и когато Дени се роди реших че,нямам нужда.
Но,като отидем на вилата съм като куче - постоянно пред вратата а,в много случай стоя в стаята. Cry


# 35
  • Мнения: 1 371
Вещ от първа необходимост.

# 36
  • Мнения: 4 621
При нас е абсолютна необходимост Peace

# 37
  • Мнения: 636
При нас е необходимост. При затворени врати бебето не се чува.

# 38
  • Мнения: 2 309
Струваше ми се глезотия, но мисля, че сбърках като не взех. Щяхме да си спестим ходенето на пръсти, докато малката спи.

# 39
  • Мнения: 11 004
Необходимост и удобство! Hug Изобщо не е глезотия Crossing Arms

# 40
  • София
  • Мнения: 3 064
Зависи от жилището. Аз имам, но не го ползвам, защото чувам и без него. Но за далечни стаи има смисъл.

# 41
  • Мнения: 5 393
мили мами споделете вашето мнение по този въпрос необходимост или глезотия е бебефона?

Зависи. На мен не ми е бил необходим, в апартамента се чува идеално. Но ако живея в къща и бебето спи на горния етаж, тогава мисля,че бих имала нужда от него.

# 42
  • Мнения: 9 814
Живеехме в къща докато детето на върши 1 г. и 4м. и често седяхме в двора вечер /особено през лятото/, а детето спеше на 2-ия  етаж. Нямаше как да го следим освен с бебефон. Когато се преместихме в апартамента спряхме да го използваме. Дали е глезотия зависи от гледната точка

# 43
  • Мнения: 2 825
Необходимост, особено ако жилището е голямо.

# 44
  • у дома
  • Мнения: 965
Ами ние живеем в гарсонира и имаме бебефон, но не мисля, че е глезотия.
Напротив, вещ от първа необходимост е. Когато детето спи на затворени врати не се чува нищо! А когато и растяха зъби много често се случваше, да се размрънка за малко и ако не беше бебефона, не знам...
Ползваме го и до сега!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт